Hello

איך מותק כמוך יכולה לטעות?../images/Emo9.gif

צדקת בכל מילה וחוץ מזה את זאת מאמי שסיימת בצפר ובגרויות בהכל כולל באנגלית...
מה ככה טליוש מה המצב? הרבה זמן לא דיברנו... תחברי לאיי סי ותהיי בקשר
לילה טוב מאמי

טליה88

New member
חחחחחחח תומר מאמי כנס->

השארתי לך מסר פרטי!
אחלה יום שיהיה לךך!!

FANofSARIT

New member
Thank you all for your welcome

Thank you all so much for your welcome. I really hope i will come to Israel soon and see her concert. I'm sorry that I can't write in hebrew. I am from Russia and I only understand some hebrew when I hear it Sarit is so amazing, she is the best singer in the world

KLSVM15

New member
תרגמו גם את זה..

חחחחחח אני בכיתה י"א ולא יודעת אנגלית ראיתם מה זה??

TZURIA

New member
אני י"א, גרועה מאוד.. והבנתי!

התרגום- בערך: הוא אמר תודה על ה"ברוך הבא" ועל מה שרשמנו לו... את המשפט עם ישראל- לא הבנתי... ואז הוא אמר שהוא מצטער שהוא לא יכול לרשום בעברית, הוא מרוסיה, והוא מבין עברית רק כשהוא שומע אותה (ככה הבנתי..), שרית כ"כ מושלמת (אמייזינג זה מושלם?), היא הזמרת הטובה בעולם. זה מה שהוא אמר....
וואי, המורים שלנו לאנגלית יהיו גאים בנו אם הם יקראו פה, לא?!

טליה88

New member
קארין- מוקדש לך ../images/Emo8.gif..

"תודה על קבלת הפנים שלכם!..אני באמת מקווה שאני אוכל לבוא בקרוב לישראל ולראות את ההופעה שלה(או משו כזה..).. אני מצטערת שאני לא יכולה לכתוב בעברית..אני מרוסיה..ואני מבינה קצת עברית רק כשאני שומעת את שרית..זה מדהים!..היא הזמרת הכי טובה בעולם!!"

eliezer 6

New member
שיניתי אותה לפני שאמרת לי שהיא יפה

אבל לא היה רשום את זה אז עכשיו רשום חחחחחחחח.....לא נורא אני אחשוב על חתימה חדשה בקרוב

טליה88

New member
whellcome anna! enjoy honney!

ניבה מותק יש לך פה עוד שותפה לשפה חיחיחי...דניאל מניו יורק ועכשיו אנה מרוסיה..סחתן

Music4Life

New member
וואוו מה הולך פה ../images/Emo35.gif כיפאק הייי

וואי איזה מגניב...אתם מדברים אינגליתתתתתתתת
אתם לא יודעים איזה כיף זה בשבילי לראות...
...מרגש כזה לא יודעת ומדליק...
נו, אז אני רואה שלא הצטרכתם אותי בכלל בשביל התרגומים, אחלה. האנגלית שלכם לא רעה בכלל, סחטיןןןןןןןןןן
איזה נחמד, מעריצה מרוסיה.......פששששש

Music4Life

New member
Anna - please read

First of all, hello and welcome to our Sarit Forum
We're really glad to have you here. It's always so nice to meet new fans of Sarit's And more so, the fact that u're a fan from over seas (Russia) it's much cooler. I hope you will come visiting here often and have fun, and read some and just..update yourself with all the news about lovely Sarit. You can always write here and you can be sure I will answer you right back, since I've got a good english
Nice to meet ya and hope to see you here more.....

eynav br

New member
Wellcom!!

אני לא יודעת אנגלית
זה חרא אבל בקרובבבבבבב אני ידע!!!!!!!!!!!!!

Music4Life

New member
חח אין מה לתרגם...

סתם כתבתי לה ברוכה הבאה, ושזה נחמד לראות מעריצים חדשים תמיד ועוד מחו"ל זה בכלל מגניב... שאני מקווה שהיא תהנה כאן, שתכתוב הרבה וזהו בערך... לא משהו סודי, אל תדאגי חיחיחיחי

KLSVM15

New member
חח לא דואגת ותכתבוו לה

בבקשה ברוכה הבאה בשמי ושאני מסכימה עם ניבה:)

למעלה