Hanzi Smatter

Xiaose

New member
Hanzi Smatter

אתר משעשע על איך זרים משבשים סימניות סיניות כשסינים מדברים אנגלית קוראים לזה CHINGLISH ושזרים מדברים סינית קוראים לזה LAOWAISH?

Reikan

New member
אתר נחמד ../images/Emo6.gif

עוד אתר בסגנון הוא Engrish. האתר לא עוסק בסינית אמנם, אבל הוא מתמקד בטעויות של היפנים באנגלית וזה די משעשע.

Erezl18

New member
興趣!

בדיוק כרגע אני עסוק בכתיבת עבודה סמינריונית על הנצרות בסין. אני נכנס לאתר שכתבת ומוצא שם כתבה מעניינת (כולל קישור לאתר שטוען אותה) על כך שיש כת נוצרית בסין שמאמינה כי הסינית היא שפה אלוהית שבאה לתאר את כתבי הקודש. למשל הסימניה 呆 היא למעשה אדם 人 הניצב על צלב 十 ומדבר דברי תפילה 口, כלומר ישו הצלוב מתפלל לשלום המין האנושי. אז קודם כל תודה רבה על הקישור, ושנית אני שמח שכעת שהפורום קם ניתן לשאוב ממנו עזרה מהידע המשותף של החברים בו. 謝謝!

Erezl18

New member
עוד משהו

ושכחתי להגיד שמשמעות הסימניה הוא למעשה "טיפש". דר"כ אגב מלבד הטענה שהסינית היא שפת האלוהים נטען גם שהיפנית היא שפת השטן שנועדה לבלבל את האנשים מלהבין את דברי הבשורה. למשל לא ניתן ליפנית לתרגם את המשפט belive in Christ and you shall be saved אלא רק ל... Believe in Christ and you might be saved. דר"כ אני לא יודע בכלל יפנית אז אם זו טעות תתקנו אותי. =)

GnomeBubble

New member
שטויות במרק מיסו ../images/Emo6.gif

クリストを信じると必ずたすかる kurisuto wo shinjite kanarazu tasukaru אני לא בטוח אם זה מתאים במאה אחוז, אבל יש הרבה דרכים לומר את זה, ואם לא, אז גם אי אפשר היה לומר את המשפט: Believe in Satan and you shall be saved...
אני בטוח שליפנים יש תיאוריה משלהם על למה היפנית היא שפת האלוהים (וזה בטח משתלב עם זה שישו קבור איפשהו בהוקאידו), ואולי בתיאוריה הזאת הסינית היא שפת השטן. לך תדע...

Mei11

New member
צריך להכריח את כל מי שרוצה

לעשות קעקוע "סיני" לקרא את האתר הזה קודם...

GnomeBubble

New member
תוסיפי את האתר לקישורים...

... תחת הקטגוריה "קעקועים". נשמע לי מספיק טוב

למעלה