Guilty Pleasures

why the hell

New member
../images/Emo24.gif איך ישנת יקירה../images/Emo35.gif

מזל שיש מי שיעשה בלאגן.. הא?

@יעל@

New member
אהה...

אה זאתי היה עליה כתבה ב 7 לילות או משהו. פרט מאוד מאוד חשוב שכתבו עליה שמה זה שהיא בגובה 150....

Oren G

New member
מעין*

חצי תימני חצי מרוקאי וקווקזית.. אשכרה חייזר

אני לא מתביישת

אני שומעת מוזיקה כי אני אוהבת אותה וכי זה טעמי האישי, מי שלא מוכן לכבד את טעמי האישי לא משנה מה הוא תהיה לי בעיה קשה אח"כ לכבד אותו...

אני יודעת שזה בצחוק

אבל צריך לחשוב על זה... יש לי שירים של המון להקות בנים (ילדי הסימטה האחורית, איזור בנים ועוד ועוד) בגיל 16 קיבלתי את הדיסק של בריטני ספירס מתנה למומולדת (הוא מצא את עצמו באופן פלאי אצל מישהי אחרת) יש לי כמה שירים של הספייס גירלז זה מספק??? אגב גם אני מאוד אוהבת את אלוויס

milkshakit

New member
שלי זה ../images/Emo26.gif

סאבלימינל והצל - תני לי סאבלימינל - אני מהבית ספר הישן הישראלים - המורה הישראלים - ריקוד השורטי ביגי ועוד כמה שירים של בריטני, ניו קידס ואן סינק.

Oren G

New member
הייתי מעריץ של ניו קידס ../images/Emo13.gif

אני עדיין שומע אותם. פופ טהור

Head Music

New member
יש כמה, אבל אני לא ממש מתבייש בהם

אז נניח שאלו כמה מהשירים שאני "מתבייש" בהם: Britney Spears - Born to Make You Happy Britney Spears - Sometimes Britney Spears - Lucky Britney Spears - I'm a Salve 4 U Britney Spears - Overprotected Britney Spears - Oops!... I Did it Again Britney Spears - Stronger Britney Spears - Crazy Britney Spears - Baby One More Time 'Britney Spears - Do Somethin Britney Spears - Everytime Geri Halliwell - Mi Chico Latino Samantha Mumba - Gotta Tell You
Billie Piper - Day & Night LeAnn Rimes - Can't Fight the Moonlight ובקיצור: כל זמרת פופ שהוציאה שיר בין השנים 1999-2002 אני אוהב!

למעלה