Guilty Pleasures

BroadwayBaby511

New member
Guilty Pleasures

יאללה, נפריח את השממה קצת. Guilty Pleasures. הנה המקום להתוודות בנוגע לכל מחזמר שאתם אוהבים שנחשב ירוד ונחות ע"י הכלל.
לי יש אחד חדש... Rock of Ages. שמעתי את נאמבר הפתיחה שלהם בטוניז... ובהתחלה ממש לא התלהבתי. יכול להיות שגם בגלל שזה היה ב7 בבוקר. ואז ראיתי את הנאמבר השני שלהם, ושמעתי את הדיסק. מה אני אגיד? שנות ה80 זה משעשע. ועכשיו אני מחכה שטל יתנפל עליי בצעקות והאשמות.

netmaster1

New member
זה זוועה!!!! אוי נו באמת אם זה היה יוצא

בזמן של TOS הם היו כלכך יורדים על זה!

BroadwayBaby511

New member
אמרתי שזאת יצירת אומנות?

... לא. סה"כ, קאסט מוכשר ושירים כייפים. אני נהנית ואתה תשתוק.
ובחזרה לנושא... נו, בטח יש לך משהו כזה, טל.

ברשותך, אביטל

הייתי מרחיב את הדיון גם לסרטים מוזיקליים שהיו פלופים. למשל: "מטבעות מן השמיים" / Pennies from Heaven בכיכובם של סטיב מרטין, ברנדט פיטרס וכריסטופר ווקן. סרט משנת 1981 שעל המוזיקה שלו אחראי בין השאר מרווין המליש. הסרט נחל כשלון בקופות, אבל הוא קורץ לעולם המחזמר, ומכיל פסטיש שהיו עליו תביעות משפטיות של שירם של פרד אסטר וג'ינג'ר רוג'רס Let's Face the Music and Dance אשר מוקרנים בשחור לבן על המסך מאחורי סטיב מרטין וברנדט פיטרס, סצינה בלתי נשכחת ולו בגלל השיר הנהדר של אירווינג ברלין. דוגמאות נוספות שעולות לי בראש הן כמובן סרטיו המוזיקליים של קנת בראנה מהשנים האחרונות, לרבות "חליל הקסם" שבתרגומו לאנגלית מתקרב לז'אנר המחזמר, וכמובן סרטו לפי המחזה של שייקספיר שמכיל את להיטי שנות ה- 30, אשר המבקר הנדלזלץ הזכיר אותו בהקשר להפקת "הלילה ה- 12" של תיאטרון 'גשר'.

netmaster1

New member
טוב די אהבתי את Lestat

אבל רק בגלל שערפדים זה די פטיש אצלי...:)

BroadwayBaby511

New member
תורי לצחוק עליך.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!

למעלה