gossip girl 4x16

Born To Try1

New member
gossip girl 4x16../images/Emo58.gif

לא לשכוח ספוילר... ו....מי עוד לא ענה על הסקרים?
הוסיפו קול
צפייה מהנה:)

Rinat114

New member
../images/Emo58.gif :)

I Dare to Dair וכל מילה נוספת מיותרת. 3> (חוץ מהעובדה שצרחתי כמו ילדה קטנה כשהם נרדמו על הספה אהעעהאהא אלוהים *-*)

../images/Emo58.gif הצצה למאחורי הפרק...

נורמן באקלי (אחד מהבמאים של הסדרה) פרסם ביוטיוב סרטון ממאחורי הקלעים של הפרק... כאן אגב, סורי שאני לא משתתפת ממש.. אני די מאחורה באיזה 3-4 פרקים...

o0Invisible0o

New member
../images/Emo58.gifטוב תגובה מהירה...

אני שונאת את העונה הזאת. אני מרגישה כאילו אני צופה 4 עונות בסדרה ולא מכירה את הדמויות. בהתחלה שנאתי את בלייר ואהבתי את סרינה ועכשיו זה בדיוק הפוך [התחלה = עונה ראשונה] ועד שהתחלתי לאהוב את צ'אק הוא חזר לרשימת השנואים. נייט הוא הדמות הכי מיותרת בתולדות הסדרה. כן, הוא חתיך..אבל אחרי 4 עונות אני לא יודעת עליו כלום חוץ מזה שהוא שונא את אבא שלו אבל גם אוהב אותו [ולא בצורה מורכבת ומתוחכמת.] ושאבא שלו לפעמים טוב ולפעמים רע. [בקיצוניות] אין שום אופי לדמויות שנמשך, מתפתח, משתנה..זה על בסיס פרק או עונה וזה מתחיל לייאש. אני לא רוצה את בלייר ודן ביחד. איכס.
נחמד לי ככה שהם ידידים טובים, שישארו ככה. אני לא מאמינה שוונסה חזרה, שוב לא מעניינת. העסקים במלון משעממים ואני מתקשה לשמור על ריכוז ודמיאן בכלל. הם פשוט גרמו לי לשנוא את כל הדמויות שלהם.
|סוףחפירה| וכן, אני קוראת לזה תגובה קצרה..
אתן לא רוצות לקרוא את הארוכות שלי.
ו..היי? אני איילת.
כתבתי הודעה כמה שרשורים למטה וכנראה אחזור לכאן מדי פעם ואוציא את תסכולי מהסדרה.

Born To Try1

New member
היי איילת../images/Emo9.gif

גם להוציא את התסכולים על הסדרה מידי פעם זה חלק מהעניין פה:) ונחמד שאת מבקרת וכותבת כאן

Ayelet 363

New member
נחמד שאת גם פה ../images/Emo13.gif

ותגובות ארוכות זה לאו דווקא רע.

o0Invisible0o

New member
היי!!../images/Emo9.gif

תמיד נחמד לפגוש ניקים מוכרים בפורומים זרים!
חח כן, תגובות ארוכות זה לא רע..מניחה שבשביל זה יש את הפורום..שנדון!
אבל התגובות שלי הן קשות, אני ממש כועסת על הסדרה.
וborn to try - חח תודה! אחזור להתלונן מדי פעם..
כל עוד לא ישנאו אותי על כך..

Born To Try1

New member
פרק מעולה:)../images/Emo58.gif

אהבתי כל רגע
אפילו את דן ובלייר בסוף (כמובן זה עד שהם יחצו את הגבול) דמיאן

Ayelet 363

New member
../images/Emo58.gif

נחמד. דמיאן ממש מעצבן אותי, כהרגלו... בן חמוד (זאת אומרת, אחרי כל הקטע של האיבה שהייתה לו בעבר כלפי סרינה). הצחיק אותי קצת שגם ילי ורופוס חורשי מזימות כאלה. הראוכבר שלילי מסוגלת לכל מיני דברים, אבל הפעם הם היו בערך ברמה של הילדים שלהם.
ממש אהבתי שהזכירו את You Can't Always Get What You Want. אחר כך שמעתי את השיר הזה כמה פעמים. כלומר... לא בדיוק, כי אני לא מכירה את זה שהם דיברו עליו, אבל שמעתי אחרי זה כמה פעמים את השיר של גלי.

Slow Cheetah

New member
רק לי זה כבר לא מרגיש כמו גוסיפ גירל?

כל קשר בין הסדרה המקורית לעונה הנוכחית מקרי ביותר... זה אפילו לא כזה מעניין מישהו מי הבחורה המסתורית שמדברת על כולם, כי בתכלס עכשיו היא סתם משמשת כקריינות =/

למעלה