Google Maps Logo

Google Maps Logo

היי, אני משתמש ב-UIWebView על מנת לפתוח url של המפות של גוגל. לדוגמא: http://maps.google.com/maps?saddr=32.1,34.8&z=15&hl=he משום מה הלוגו של המפות של גוגל (שתמיד מופיע למטה) לא מופיע ואפל דחו לי את האפליקציה בגלל זה. חיפשתי מלא זמן ואין לי מושג למה זה לא מופיע, אשמח לעזרה. תודה, יניב.

גוגל...

שפותחים UIWebView עם url של המפות של גוגל (לפי קואורדינטות) אז רואים למעלה את הקואודינטות בשורת כתובת כזו שהיא בתוך ה-webView ובצד ימין את הכפתורים של "מפה" ו-"עוד" וכל מיני כפתורים נוספים שמכערים את ה-ui, ניסיתי להיפטר מהם על ידי זה שאני אתחיל את האובייקט ממינוס 100 ואז כל הפקדים המעצבנים יעלמו והפעם פרט ללוגו שלהם למטה וגוגל פשוט לא נותנים, הם עולים על זה ומשבשים את זה.. בקיצור, אם אתם פותחים מפות של גוגל ב-webView - תפתחו את זה בגודל המסך - אל תנסו להעלים את הפקדים.

guyiphone

New member
עצה קטנה בנושא זה...

תכניתן שלי נתקל באותה הבעיה וההמלצה שלי אליו כמו אליך היא פשוט לשים מעל אותם פקדים UIView שקוף שלא יאפשר נגיעה בהם - לא אלגנטי במיוחד, אבל מאפשר לעבור את מחסום האישורים של אפל. וגם נותן אפשרות למשתמש לגעת במפה ולהזיזה. אגב, אולי יותר עדיף פשוט להשתמש במנוע המפות של Waze למפתחים? תבדוק את האופציה, הם די בשלים לעבודה מסודרת. כמובן שישנם מנועים נוספים, אך טרם נתקלתי באחד שנותן שימוש כה רחב בפונקציונליות גיאוגרפית. בהצלחה !

guyiphone

New member
אני מכיר ובכ"ז

הכל פונקציה של נגישות וגמישות של ה SDK. בעיקרון מה שעובד מספיק טוב לנו :) בהצלחה !

למעלה