Goodbye...

Goodbye...../images/Emo201.gif

פורום יקר שלי,
יום לא קל עובר עליי,לפני פחות משעה קיבלתי הודעה לא משמחת,הוחלט לסגור את הפורום שלנו. הפעילות מועטה,כמות הגולשים מצטמצמת מיום ליום,"האנה מונטנה" יצאה לפגרה ומיילי בסיבוב הופעות עד לסוף ינואר. אין מה לעדכן,אין מה להוסיף,אין מה לחדש. מיילי אולי הכוכבת הגדולה בעולם,אבל גם לה יש תקופות שבהן היא שומרת על פרופיל נמוך (ומותר לה). ומסתבר שכאן זה מאוד מורגש. זו הייתה זכות גדולה בשבילי,לנהל פורום שהנושא שלו הוא נושא שאני חיה אותו,נושא שאהוב עליי כל כך. וזכות ענקית בשבילי להכיר אתכם וכולכם באמת אנשים מקסימים. אני מקווה שניפגש בין דפי הפורומים השונים,בעצם,בטוחה בכך!
אוהבת וכבר מתגעגעת, מור, מנהלת פורום מיילי סיירוס והאנה מונטנה פברואר 2009 - דצמבר 2009 (כל מי שרוצה יותר ממוזמן לשלוח מסר עם כתובת המסנג'ר \ ICQ \ כתובת הFacebook שלו ואני יותר מאשמח להשאר איתכם בקשר!
)

Shai C

New member
אני אוהבת אותך וממש עצוב לי לשמוע שנסגר

הפורום... לחיי תקופות עמוסות יותר.

sHiR TaDmOr

New member
אני פשוט לא מצליחה לעכל...

זה אולי נשמע פתטי, אבל הפורום הזה מאוד חשוב לי, האנשים (והמנהלת
) פה מדהימים פשוט..וזה קשה.
אין לי מה לומר, זו החלטה מ"למעלה" ואין לנו מה לעשות כנגד כך. עצוב לי. באמת.
.. שיר

../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo10.gif../images/Emo201.gif

באמת צריך לסגור את הפורום בשביל זה? יש שידורים חוזרים עכשיו
והסרו של מיילי שצריך לצאת.. נתגעגע המון המון
עשית עבודה מדהימה!!

May Tisdale

New member
מה ??? אווף זה לא פייר ): ../images/Emo218.gif

הם לא יכולים לשנות את ההחלטה או משהו ? אני מאוד אוהבת את מיילי , וזה הפורום היחידי שלה שאני בו ): איזה באסה \\=

מהההה ? לאאאא :\

אין שומדבר לעשות נגד זה ? זה סופי ? :( איזה עצוב זה .. אני כ"כ אוהבת את הפורום הזה ואת כולן פה ! חבל שזה צריך להיגמר

sapirze

New member
לא נכוןןן!!! כל כך מבאס../images/Emo10.gif

הייתי בפורום כשהוא רק נפתח, עוד כשלירז ניהלה אותו. אמנם אני פה בהפסקות, פעם כן ופעם לא אבל זה עצוב מאוד שהחליטו לסגור את הפורום! מור אני מאחלת לך בהצלחה בהמשך
והיה נעים להיות פה בפורום (עם כל ההפסקות שלי מדי פעם חח) אין משהו שאפשר לעשות? ההחלטה היא סופית? ומה דעתכן שנפתח פורום משלנו באיזה אתר?

במידה ותרצו להמשיך להיות פעילות בכל הנוגע

למיילי,קיימת קהילת פורומים [שגם אני חברה בה] מאוד גדולה. זה לא כמו תפוז,אבל האנשים שם מקסימים
מכיוון שהחלטת תפוז היא סופית והפורום ממילא ייסגר בבוקר,אני מצרפת קישור לקהילה - http://www.miley.gxf.co.il/. בכל מה שלא קשור למיילי,בתפוז יש מגוון פורומים,כמעט לכל נושא אפשרי ואני בטוחה שניפגש על דפי הפורומים השונים
תודה רבה לכולן על המחמאות

למעלה