Good Friday - איך היה השבוע שלכם

SaintJohn

New member
Good Friday - איך היה השבוע שלכם../images/Emo35.gif

אלבום השבוע של משפחת הקרואוז: שיר השבוע של משפחת הקרואוז: ציטוט השבוע של משפחת הקרואוז: תוספת אחרת:

SaintJohn

New member
Giddy-up

אלבום השבוע של משפחת הקרואוז: Lions. אלבום מאוד יוצא דופן מקודמיו, אבל עדיין ממש טוב, יש שם שירים מצויינים, בגיוון רחב של סגנונות. שיר השבוע של משפחת הקרואוז: Young Man, Old Man. עלה ב-Random שלי כמה פעמים ונהניתי ממנו מאוד, והוא עשה לי חשק לשמוע את כל Lions. הוא מצליח לספק את הכמיהה הקטנה שלי ל-Fאנק. ציטוט השבוע של משפחת הקרואוז: כרגיל אין, אני לא איש של ציטוטים. תוספת אחרת: מחר שנה וחצי עם הדס.
ועכשיו תוך כדי כתיבת ההודעה קיבלתי את No Use Lying ב-Random, אחד השירים האהובים עליי ב-Lions, שיר חזק שאהבתי משמיעה ראשונה.

AeroTom

New member
Lions...

הוא ו-By Your Side הם ה-2 אלבומים שהרבה מעריצים של הקרואוז לא אוהבים, או מחשיבים נחותים מהאחרים. אני מסכים עם זה שהם בהחלט פחות טובים ועם פחות עומק מ-4 האלבומים הראשונים (ובמיוחד ה-3 שלפניהם), אבל הם טובים לאווירה שבה הם נוצרו ובהחלט יש בהם כמה וכמה דברים מאוד טובים. אתייחס ל-Lions. דווקא 2 השירים שציינת בהודעה שלך הם מהפחות אהובים עלי באלבום (Young Man Old Man אבל מאוד חביב עלי בלייב כשהוא מגיע עם חיבור אחרי שיר אחר או Jam). כיום יש לי כמה וכמה שירים מאוד אהובים ב-Lions שהם: הפתיחה והסיום של Midnight ו-Lay It All On Me. Cypress Tree שאני מאוד מאוד אוהב Miracle To Me המקסים Cosmic Friend הנחמד מאוד וכמובן Soul Singing ו-Greasy Grass River, שאני מאוד אוהב את גרסאות הלייב שלהם. הראשון עם בג'אם באמצע שלו והשני עם הג'אם הקטן בהתחלה וההרמוניה של כולם לפני ההתחלה ממש של השיר. BYS ו-Lions הם מאוד שונים מ-4 הראשונים של הקרואוז. יש בהם הרבה יותר קלילות ואווירה מעט שונה. אבל בכל אחד מהם בהחלט יש רצועות נהדרות וברמה גבוהה מעבר לאלו הקלילות יותר ובינוניות.

AeroTom

New member
שלי

אלבום השבוע של משפחת הקרואוז: ה-IL של ההופעה השניה בלונדון. 19 במרץ 2006. היה לי את החשק הזה לשמוע אותה השבוע. בעיקרון היה יותר של ההתחלה, לשמוע שוב את הפתיחה של: Cursed Diamond ואז Starte It Cold -> Give Peace A Chance. הרבה בגלל זה ששמעתי השבוע את Mad Dogs & Englishmen של קוקר ואז היה בא לי לשמוע את "Give Peace" מלונדון, וגם היה חשק ל-Cursed Diamond. אז אחרי הפתיחה הזאת אי אפשר כמובן לעצור את זה, אז שמעתי את כל ה-3 שעות כמעט של ההופעה. תענוג בכל פעם. זה כ"כ כיף...מהדברים האלה שגם מחזירים דברים וגם מרגשים כל פעם מחדש. שיר השבוע של משפחת הקרואוז: אני אלך על Another Roadside Tragedy. אני כ"כ אוהב את השיר הזה. אני ממש שמח שזכינו לחוות אותו בלייב בהופעה השניה שהזכרתי מקודם בלונדון. זה אחד הפנינים של הלהקה ששוחרר רשמית רק שנה שעברה ב-Band של ה-Lost Crowes. גרסת הלייב שלו הרבה יותר גדולה עם ג'אם ארוך יותר באמצע. שיר נפלא שתמיד ישפר לי את המצב רוח. ציטוט השבוע של משפחת הקרואוז: אני לוקח משהו מ-Title Song, שאני מחובר לכמעט כל המילים של השיר ממש. הוא יכול להוציא ממני הרבה רגשות בתקופות מסויימות. השבוע כשיצאתי מהעבודה לכיוון האוטובוס היה מזג אוויר די קריר, קצת רוחות, אפור בשמים. הלכתי לבד עם המחשבות באווירה הזאת ושמתי את הגרסה האהובה עלי של השיר מתוך הערב הראשון ב-Fonda, ה-IL של 18.10.05. זה הגיע כ"כ טוב...מהשמיעות האלה שהמילים והמויקה כ"כ עוצמתיים ונכנסים אלי שיש לי דמעות בעיניים. הייתי בוחר בשיר הזה כשיר השבוע שלי, אבל העדפתי לשים משהו יותר חיובי באווירה
בכל מקרה זה הציטוט שלי:
"So every now and then I get sad, yes it's true Well you've known me long enough now baby yeah, it's nothing new Like, like, when I'm feeling bad I feel underwater I feel blue And you know the only thing I ask from you baby Well, is can I swim to you..."​
תוספת אחרת: נראה שהחורף בהחלט מגיע מסביב לפינה
נהיים ימים קרים עכשיו ובמיוחד הערבים. לפחות יהיו אלבומי חורף לשמוע שבתקופות האלה מעצימים הרבה דברים בשמיעות שלהם. לטוב ולרע... התקדמתי בסוף השבוע בספר של Levon Helm ו-The Band שלו ושל סטיבן דיוויס. קצת שקעתי בתוכו קצת שזה היה מאוד כיף. הוא הזכיר בדיוק את ליאון ראסל בפיסקה שקראתי היום, אמרתי שאציין זאת לגיא, אז הנה אני עושה זאת. רק איפה אתה? כותב בכל הפורומים, רק לא פה
בושה וכלימה. תייצג את האדום בכבוד...

AeroTom

New member
אה, וגם היה כיף להיות עד לתצוגה של בניון

בליגת האלופות. יהיה משעשע שכל אנגליה תצפה ותחזיק אצבעות לישראת שבת הבאה מול רוסיה...בניון בטח יילחם בשביל החברים שלו. יהיה משחק מהנה נראה לי.

Aeroguy

New member
עונה

אלבום השבוע של משפחת הקרואוז: בוטלג של ההופעה מ- 19.2.1997. כנראה הבוטלג הטוב ביותר של הלהקה ששמעתי עד היום - מבחינת הסאונד, מבחינת איכות הנגינה, ויותר מהכל, מבחינת הסטליסט. בימים הקרובים אעלה ביקורת מפורטת שיר השבוע של משפחת הקרואוז: בגלל כל הדיבורים, אני אכניס את Words You Throw Away ציטוט השבוע של משפחת הקרואוז: What if tomorrow never ever came?

למעלה