Dr. Horrible's sing-along blog

thorondor

New member
Dr. Horrible's sing-along blog

לא יודע כמה מפה כבר שמעו על העניין, אבל הנ"ל הוא מחזמר בן 40 דקות, שיצא ב-3 חלקים לאינטרנט ב-15,17 ו-19 לחודש. את המחזמר הגה וביים ג'וס ווידון (היוצר של באפי קוטלת הערפדים, אנג'ל, פיירפליי וסרניטי). המחזמר יעסוק ב-Super villain כושל (יגולם ע"י ניל פאטריק האריס, המוכר בעיקר כבארני סטינסון מהסדרה How I met your mother', ובעל רקע נרחב במחזות זמר לדוגמת קברט, Assassins, סוויני טוד ועוד), וגיבור העל שלרוב מרביץ לו (יגולם ע"י ניית'ן פיליון שניתן לזהות אותו כקפטן מלקולם ריינולדס בסדרה פיירפליי ובסרט ההמשך שלה סרניטי, וככומר הרצחני כיילב בעונה 7 של באפי). כל החלקים של המחזמר יהיו פנויים לצפיה באתר של המחזמר עד ה-20 לחודש, ועתידים לצאת בהמשך ב-DVD. טריילר למחזמר כבר שוחרר, ובאתר אפשר למצוא חוברת קומיקס של גיבור העל מהמחזמר. אני אישית מאוד מצפה לראות את המחזמר, גם בגלל היוצר שלו, שיש לי אהבה רבה אליו, וגם בגלל הקאסט הסופר מוכשר שלו.

thorondor

New member
וכנראה שדברים נוטים לבוא בצרורות...

כי מסתבר שבנובמבר אמורה לצאת אופרת רוק בשם "Repo!". משהו עתידני דיסטופי שכזה בכיכובם של אנתוני סטיוארט הד, המוכר כג'יילס בבאפי, וגם עשה מחזמרים שונים בווסט אנד (ביניהם הרוקי הורור שואו בתפקיד פרנק נ' פורטר, וקפטן הוק ב"פיטר פן", יחסית לאחרונה), שרה ברייטמן ו...פאריס הילטון. לא הקאסט הכי קשור, אבל היי, שרה ברייטמן. היא גם נראית ממש טוב בטריילרים: טריילר ראשון טריילר שני

thorondor

New member
זה ידוע.

מה שהוא עושה ב-How I met your mother זה פשוט אומנות. אגב, הנה קישור לקטע משעשע מתכנית ראיונות שהקאסט של HIMYM השתתף בה. שימו לב לביצוע המרגש.

netmaster1

New member
אישית אני חושב שהתפקיד שלו

בריביבל של מתנקשים היה מעולה אבל כן, הוא גם משחק את בארני בצורה מדהימה:)

thorondor

New member
הייתי מת לגלות איך הוא באסאסינס

אבל הוידאו היחיד של זה ביוטיוב הוא של שיר הסיום, מטקס טוני כלשהו.

netmaster1

New member
שלח/י לי הודעה בפרטי

ואני אשלח לך עותק של המחזמר המלא

למעלה