CURE שולטיםםםםםםםםםםםםםםםםם

trancelover

New member
CURE שולטיםםםםםםםםםםםםםםםםם

יש איזה שיר שאני כלכך אוהבבבב ממש ממש ממש ושכחתי איך קוראים לו, ובקליפ הם כזה ברחוב כזה רואים אותם עושים שטויות, אני לא זוכר ממש, אז תנסו לעזור לי לזהות תשם שלו, כי הרבה זמן לא שמעתי.. ותנו גם המלצות של קיור.. עוד.. הפייבוריט שלי הוא : F R I D A Y _ I M _ I N _ L O V E

ורוברט הוא המלך? ../images/Emo98.gif

הממממממממממממ... אני מנסה מנסה מנסה ומנסה להיזכר על איזה קליפ אתה מדבר והיחיד שעולה לי הוא Gone! שצולם בין השאר בין הופעות שלהם בדרום אמריקה. אבל משום מה משהו אומר לי שזה לא זה... אז אתה אוהב את Friday?
אז ניתן לך המלצות בסגנון! קבללללל: Why Can´t I Be You Just Like Heaven The 13th Inbetween Days The Walk\Let´s go to bed Wrong Number Hot Hot Hot!!! The Lovecats ואלה רק סינגלים
שירי אלבומים...: התאום של פריידי - Doing the Unstuck How Beautiful You Are Wendy Time M So What? The Upstairs Room The Baby Screams ועוד טונות............................................................ ברוך הבא!!!!

trancelover

New member
מצאתי תשיר..

אבל לא יודע אם הוא של קיור, אולי זה רק הסולן של קיור.. Dexy´s Midnight Runners - Come On Eileen

לאלאלאלא..

שום קשר. נון וואטסואבר
למרות שזה אחלה שיר ואחלה להקה אבל לא הקיור. (הם אפילו לא דומים!)

trancelover

New member
אני חושב שהם מאד דומים..

אולי הטרק הזה קיור בהקצנה, אבל יש משהו.. קודםכל, הקול של הסולן, ממממממש מזכיר לי את זה של סולן קיור, וגם קיור מגיעים למלודיות מטורפות כאלה בכמה מהשירים

טוב, אז ככה.

למעט השנים וההגדרה הכוללת, דיקסי´ז מידנייט ראנרס לא דומים כהוא זה לקיור מכמה סיבות: 1. הם להקת פופ שיועדה לפופ אפילו שיש להם שירים ממש נחמדים לעומת הקיור, שאין מה לעשות, ניחנה בצד היותר אפל של היצירתיות. 2. נכון שהסגנון הווקאלי דומה, אבל אתה צריך לזכור שבשנות השמונים היה מן טרנד של קולות כאלה בכיינים ע"ע מוריסי, דפש מוד, אירייז´ר ועוד רבים וטובים שקולם רעד והרעיד. גם אנשים נטו לעלות לטונים מעל למה שהם מסוגלים בעצם
מעבר לזה, אין כל כך מקום להשוואה... אבל אני אשמח לגלות שאני טועה...

למעלה