Contemporary American Poultry אוקטובר 2022 – סיכום חודש 🔨🐔🍹♣️💫🍧🍂🗿📮

Lhuna3

Well-known member
אבל בבוקר יש אור שמש ורעש של רחוב. או שאת קמה לפני השמש????
רעש של רחוב אין, כי אין רחוב.
אור שמש כן, זה נכון. אני מתעוררת ממנו וסוגרת את התריס החשמלי (זה להושיט יד וללחוץ על הכפתור בקיר ליד המיטה).
זה באמת חסרון קל, אבל לגמרי שווה את האוויר הנעים שנכנס בלילה כשנהיה קריר קצת.
ואגב אם החתולה מחליטה שהיא השטן ב-5 בבוקר, אז יש גם מצבים שאני אקום לפני השמש...

It's Always Sunny

Well-known member
ראיתי עונות 1 ו-2 נדמה לי ואז פרשתי, או שבעצם פרשתי איפשהו בתחילת עונה 2 כבר.
אבל את עונה 1 מאוד מאוד אהבתי.
פרשת כי כבר לא עניין אותך?

אה, בעצם אני מכירה את קולסון מהסרטים באמת, את סוכני שילד לא ראיתי.
:-0:-0:-0
למה בעצם? לא שופטת כי לא כל אחד מתחבר לכל סדרה, סתם מסקרן אותי.
ומה עם הסוכנת קרטר?
לי באופן אישי, סוכני שילד היא קולסון ולהיפך והוא כנראה הדמות האהובה עליי שם. אבל זה לא באמת אומר משהו, אני אוהבת את כולם שם באופן כמעט שווה.

מרתה |לב| גם לי קצת הפריע היחס של הדוקטור. מצד שני כן אהבתי את מה שעשו איתה בסוף של הסיפור שלה
מי המלווה האהוב/ה עלייך? מרתה? או מישהו אחר?
אהבתי את מרתה בגלל שהיא הייתה הפוכה מרוז. אני גם אוהבת את רוז אבל כשאני חושבת על זה עכשיו, אני שמחה שלא עשו אותן דומות.

didalf

Well-known member
:-D:-D אה אני רואה שהבנת כבר... אני לא חושבת שזה צריך להפריע! |מובך|
חחח הוא נראה כמו אבא שלו או אח גדול, מטריד בעיני. אבל ברכות, את ניק.
נו אז היא בדיוק חסרת טעם - בקושי היה לה אופי משלה, החשיבות שלה הייתה רק ההשפעה שלה על קלארק.

אני שואלת כי היו לי כמה פעמים שהכנסתי קוביית שוקולד לתה
זה הגיוני. גם עוגיות זה הגיוני. אבל לא במבה כי זה חטיף מלוחחחחחחח

אבל באפי מתחיל בב' ודוקטור הו מתחיל בד'. ב' קודמת לד', איזה לפי ההגיון שלי, באפי צריכה להיות ראשונה :-P:
:-D:-D

אני תוהה אם בכלל כדאי לחכות עוד קצת ואז לעשות עוד צפייה במארוול. אני מרגישה קצת fomo בפורום. פשוט בתקופה ההיא גם צפיתי בdc במקביל אז זה היה יותר מדי עבורי.
צפיה מחדש בהכל? נראה לי יותר מידי. אבל כן לצפות איתנו בדברים החדשים. לפחות בשניים האלה [ספיידרמן ות'ור].

כל הכבוד! וסחתיין על ההתמדה.
בינתיים אני ב128 ימים. אבל השאלה האמיתית היא האם אני אמשיך אחרי שאני אחזור מפורטוגל.
אני אומנם לא מעריצת טיילור אבל אני חייבת להודות שיש לה קול יפה והשירים שהקשבתי להם טובים.
נכון|מאוהב| תודה|לב| (רואה? לוקחת אישית:-D)
איזה שירים אהבת?
אור שמש כן, זה נכון. אני מתעוררת ממנו וסוגרת את התריס החשמלי (זה להושיט יד וללחוץ על הכפתור בקיר ליד המיטה).
זה באמת חסרון קל, אבל לגמרי שווה את האוויר הנעים שנכנס בלילה כשנהיה קריר קצת.
נשמע לי לא שווה את זה.
ואגב אם החתולה מחליטה שהיא השטן ב-5 בבוקר, אז יש גם מצבים שאני אקום לפני השמש...
:-D:-D

Lhuna3

Well-known member
הא, נשמע הגיוני כשאת מסבירה ככה. מה עם ספייק? גם הוא קבוע?
נראה לי שדי כן.

מעניין. הבמבה מחליפה את הסוכר בתה? (אם את שותה עם סוכר בכלל) יש לך עוד העדפות חות מבמבה?
אז זהו שהפסקתי לשים סוכר בקפה ובתה, ובעוד שבקפה זה סבבה והתרגלתי לגמרי ואין לי כבר שום צורך, התה נהיה לי די מגעיל, אז הבמבה משפרת אותו. לא ניסיתי את השיטה עם דברים אחרים (בעצם לפעמים אני עושה את זה גם עם קוביות שוקולד מריר, זה גם מאוד מוצלח!)
אני שואלת כי היו לי כמה פעמים שהכנסתי קוביית שוקולד לתה
אההה חחח נשבעת שלא קראתי את המשפט הזה לפני שכתבתי את הקודם!
אז יש לך טעם טוב! :D
אבל באפי מתחיל בב' ודוקטור הו מתחיל בד'. ב' קודמת לד', איזה לפי ההגיון שלי, באפי צריכה להיות ראשונה :-P:
:-D לא חשבתי על זה בכלל.
מה אפשר לעשות עם אספרנטו בעצם?
חחח כלום!
זה שפה שפותחה במטרה להיות שפה בינלאומית וקלה ללמידה. לכן יש לה כללים מאוד ברורים שתמיד מתקיימים, בניגוד לשפות טבעיות שבהן יש מצד אחד כללים, אבל מצד שני מלא חריגות מהכללים, ודרכי ביטוי שהתפתחו שונה ומבלבל.
אבל למרבה הצער היא לא תפסה.

It's Always Sunny

Well-known member
צפיה מחדש בהכל? נראה לי יותר מידי. אבל כן לצפות איתנו בדברים החדשים. לפחות בשניים האלה [ספיידרמן ות'ור].
לא מפריע לי האמת. גם רוב הסיכויים שאצפה לבד בקצב שלי. אבל נחיה ונראה.

בינתיים אני ב128 ימים. אבל השאלה האמיתית היא האם אני אמשיך אחרי שאני אחזור מפורטוגל.
עכשיו הכל מובן, זה בשביל החופשה :-): מקווה שיהיה לך כיף ושתדברי פורטוגזית בקלות ושתמשיכי לתרגל בשביל הפעם הבאה :-]

נכון|מאוהב| תודה|לב| (רואה? לוקחת אישית:-D)
איזה שירים אהבת?
חחח
את Love Story שמעתי הכי ראשון וזה אחלה של שיר, נראה לי כשהיא שרה רק קאנטרי.
מעבר לזה עולים לי כרגע Blank Space ו-Shake it Off וגם כמובן, I Knew You Were Trouble.

נשמע לי לא שווה את זה.
חחחח

It's Always Sunny

Well-known member
אז זהו שהפסקתי לשים סוכר בקפה ובתה, ובעוד שבקפה זה סבבה והתרגלתי לגמרי ואין לי כבר שום צורך, התה נהיה לי די מגעיל, אז הבמבה משפרת אותו. לא ניסיתי את השיטה עם דברים אחרים (בעצם לפעמים אני עושה את זה גם עם קוביות שוקולד מריר, זה גם מאוד מוצלח!)
כל הכבוד לך. אימא שלי תמיד אומרת שעדיף לשתות קפה/תה בלי סוכר ולאכול משהו מתוק ליד אבל אני עדיין מכורה, ועושה גם וגם חח.
את שותה תה מתיון או חליטה? הטעם של חליטה יותר מתוק מתיון.

אההה חחח נשבעת שלא קראתי את המשפט הזה לפני שכתבתי את הקודם!
אז יש לך טעם טוב! :D
חחח,צירוף מקרים מצחיק :-):
זה היה בעיקר כשהייתי צעירה יותר ולא עשיתי את זה יותר מדי.
כשהייתי קטנה לעומת זאת, התלוננתי בפני אימא שלי שאם אוכלים שוקולד לפני ששותים תה אז השוקולד גונב לתה את הטעם המתוק.
:-D לא חשבתי על זה בכלל.
בכל מקרה,שתיהן מוצדקות לחלוטין. הבית הלבן זו עוד סדרה מועדפת שלך?

חחח כלום!
זה שפה שפותחה במטרה להיות שפה בינלאומית וקלה ללמידה. לכן יש לה כללים מאוד ברורים שתמיד מתקיימים, בניגוד לשפות טבעיות שבהן יש מצד אחד כללים, אבל מצד שני מלא חריגות מהכללים, ודרכי ביטוי שהתפתחו שונה ומבלבל.
אבל למרבה הצער היא לא תפסה.
איזה באסה. חבל שלא תפס, כי מצחיק לחשוב שאנגלית עם כל הדברים הלא הגיונים בה נחשבת לשפה הבינלאומית |תוהה|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
|פטריה| שם: ניק ניקולאטוס ניקודומוס הניקי והניקולאי
|פטריה| הגיל שלכם בספרות רומיות: XXXIX
(האמת שלא הייתי בטוח, כי חשבתי שאולי אפשר לכתוב IXL. הרי XL זה 40 אז אז הגיוני שאם שמים לפניו I אז זה יהיה 39. אבל בדקתי בגוגל ולא מראים את זה כאופציה)
|פטריה| מה הנקמה שאתם מתכננים אלי על זה שלא פרסמתי את השאלון ב1 לחודש? אני הולך לנקום בכל אלו שכועסים על זה בכך שחודש הבא אני אפרסם את השרשור רק ב5 בנובמבר

🌴 סדרות החודש:
זהו זה - כמה פרקים שהיו החודש. לפעמים נורא מצחיקים
Clone Wars - המשכתי את הצפיה החוזרת והגעתי לשתי העונות האחרונות שעוד לא ראיתי וסיימתי את הסדרה. הסדרה הזאת צריכה לקבל יותר קרדיט בתור אחד הדברים הכי טובים של מלחמת כוכבים שהיו. בהחלט יותר טוב מרוב הסרטים. והסיום היה במיוחד נהדר.
The Bad Batch - סדרת בת של clone wars אז המשכתי מיידית אליה. יש לה כרגע רק עונה אחת שגמעתי בימים בודדים. פחות טובה מclone wars, אבל גם די טובה.
Star Wars: Rebels - עוד סדרת בת של clone wars זאת הופקה ושודרה בעשור הקודם, אבל מתרחשת כרונולוגית מאוחר יותר. היא גם פחות טובה. ראיתי בעבר את שתי העונות הראשונות ואני עכשיו צופה שוב מההתחלה ואמשיך לעד הסוף (סך הכל יש 4 עונות)
אנדור - עוד סדרת מלחמת כוכבים. זאת אומנם סדרת הלייב אקשן הרביעית של מלחמת כוכבים, אבל היא הראשונה שאני רואה. היא יצאה רק החודש אז אני רואה אותה במתכונת שבועית.
Star Trek: Lower Decks - סדרת האנימציה בעולם של מסע בין כוכבים ממשיכה והיא ממש טובה.
House of the Dragon - אני די נהנה מהסדרה הזאת והתהפוכות בה.
Resident Alien - הסתיימה עונה 2 ואני מאוד מצפה לעונה 3. אחרי שבעיקר החצי הראשון של עונה 2 לא היה משהו הסדרה השתפרה, במיוחד בפרקים האחרונים.
She Hulk - אני עדיין די נהנה. לא מדהים ויש בעיות, אבל בסך הכל כיף לי איתה.
שר הטבעות: טבעות הכוח - סדרת פנטזיה ממש טובה. אני ממליץ לכל מי שאוהב פנטזיה. לא נראה לי שצריך להכיר את שר הטבעות.
Never have I ever - לקח לי קצת זמן להכנס חזרה לסדרה הזאת, אבל באופן כללי עונה 3 הייתה חמודה וכיפית כמו העונות הקודמות.
ריק ומורטי - סדרת המד"ב הפסיכית הזאת חזרה ובגדול. אחרי שעונות 4 ו5 די איכזבו אותי בחלקים שלהם, בנתיים עונה 6 מפציצה עם פרקים מעולים.
Monster: The Jeffrey Dahmer Story - מטריד ועדיין לא החלטתי אם יותר אהבתי את זה או הייתי מוטרד מזה.
Ghosts (הבריטי) - כל העונה הרביעית נחתה והיה כיף גדול.
סיפורה של שפחה - זה ממשיך וזה רק נעשה הזוי יותר.
משפחת קונור - ביזבוז זמן חסר טעם
Welcome to Wrexham - ראיתי שני פרקים ראשונים של הסדרה התיעודית הזאת על כך שריאן ריינולדס ורוב מקאלהניי קונים קבוצת כדורגל וולשית. קיוויתי שזה לא יהיה משעמם וזה בנתיים מצליח. זה גם מצחיק לפעמים, אבל עוד יותר חשוב זה שזה מרגש לפעמים.
ארץ נהדרת - היה כיף גדול שהיא חזרה. ופרק ראשון מעולה
🌴 סרטי החודש:
מלך האריות - הסרט הראשון של מועדון דיסני שלנו. היה כיף, אבל זכרתי את זה כל כך טוב שהרגיש כמעט חסר טעם לראות שוב.
הקיסר נפל על הראש - פעם ראשונה שראיתי את הסרט הזה. היה מצחיק אם כי כל חוויית הצפיה הייהת מוזרה בגלל שצפיתי בו מסטול.
מלחמת הכוכבים: נקמת הסית' (פרק 3) - סרט גרוע. ראיתי כי זה היה נקודה חשובה בסאגת צפיית סדרות מלחמת כוכבים.
wreck it ralph - פעם ראשונה שראיתי גם אותו. היה ממש כיף.
פו הדוב (1977) - גם פעם ראשונה. גם מסטול. אני ממש לא בטוח מה בעצם קרה שם. (יש סיכוי שגם הסופר היה על משהו)
שלגיה ושבעת הגמדים - אני לא חושב שזאת פעם ראשונה שראיתי. ברור שהכרתי המון קטעים, אבל זה כי זה סרט ידוע. בהחלט היו קטעים שלחלוטין לא זכרתי.
הוקוס פוקוס - הסרט מ1993. עדיין מוצלח מאוד.
הוקוס פוקוס 2
- הסרט החדש. גם מוצלח מאוד. אולי לא מתעלה על הראשון, אבל בהחלט לא מהמקרים שההמשך מביך. השחקניות הראשיות מעולות בשני הסרטים.
See How They Run - ראיתי בקולנוע. סוג של whodunit שמאוד מודע לעצמו. מצחיק למדי. שחנים מעולים (סאם רוקוול, סירשה רונן, רות' ווילסון ועוד).
*אגב את שלושת האחרונים ראיתי ביום האחרון של החודש
🌴 שירי החודש: בערך באמצע החודש תפס אותי מאוד חזק הדבר הויראלי הזה שנקרא It's Corn (זה טיפשי, אבל זה מעולה)
🌴 ספרי החודש: אני תקוע עם אותו ספר כבר איזה 3 חודשים. אני צריך להחליט מה הספר הבא שאני אקרא כדי לגרום לי להאיץ קצב כבר.
🌴 דמויות החודש: אסוקה טאנו (Star Wars: Clone Wars) - היא כל כך מדהימה
🌴 שחקני החודש: בט מידלר (הוקוס פוקוס) - גם כי היא מעולה וגם כי מה הסיכוי שאני אראה אותה במשהו שוב מתישהו
🌴 קראש החודש: אני מסתכל על רשימת הדברים שראיתי והדבר הראשון (וכמעט יחיד) שעולה לי לראש זה סימבה ממלך האריות.
ויחד עם זה לבחור את אוון פיטרס מהסיפור של ג'פרי דאהמר יהיה יותר מוזר.
🌴 ציטוט חודשי: כל החודש אני קולט כל מיני משפטים ובעצם עובר לי בראש המחשבה שאני צריך לכתוב אותם בשביל ציטוט החודש. אבל כמעט מיד זה בורח לי מהראש.
🌴 סיבה למסיבה: אני מצליח להתקדם עם השאלון הזה ובמקביל הפרק הראשון לעונה של SNL הוא לא רע
🌴 [למתקדמים] סיפור החודש: שיט עשיתי לעצמי ג'ינקס לגבי ההתקדמות עם השאלון ואין לי סיפור...
הזמן לבקבוקי מים עבר. צפרדעים הם ההווה. יומנים שחורים על מדפסות הם העתיד. גולגולת אחת שאלה את החייזר למה הוא לא מדביק את החלום לוילון ונענתה בשתיקה מביכה. הרובוט תהה מתי הוא הפסיק להיות בובת עץ והפרה שמרה את שפתיה סגורות, קרניים מורמות, אוזניים מזדקרות לצדדים. אם התשובות היו נותנות תחושה של סיפוק אז אולי גם הדרדס הקטן ביותר היה יכול להרים זוג מספריים. סגראל הרים את הקאפקייק עם 87 נרות והתחיל לכבות אותם אחד אחד. הוא לא ידע מתי הוא התחיל או איפה הוא מסתיים. הוא נשען לאחור בגלגל, סובב את הכובע שלו ועצם את עיניו מתחת למשקי השמש. "אני רק קוף. בקליפורניה, ב1993. על מדבקה, על הצד של מחשב. הוא פתח את עיניו והוא ראה את האמת לראשונה בחייו. סביבון ירוק ללא ראש ישב על קצה קיסם ארוך ממש מתחתיו. מעליו הייתה פררה, מאחוריו היו גולגולת, חייזר, רובוט, וילון וחלום. מלפניו ולמטה היה פאנקייק עם נרות, מרוח על גיפטקארד שבטח פג תוקפו. הוא הרים את עיניו וכבר ידע מה עוד הוא ימצא: שם הם היו, בקבוק מים, צפרדע, בובת עץ ואפילו יומן שחור על מדפסת. הוא הרגיש בחילה בתוכו וידע שהוא רואה יותר מאי פעם, אבל מסתיר מעצמו עדיין את האמת. את הדבר עצמו. הוא הישיר עיניו, ניסה ללא הצלחה להוריד את משקפיו, והביט ישר. שם מולו ישב האדם. האדם היה מודע לקיומו, אך לא הסתכל עליו. הוא היה עסוק מידי. אצבעותיו מתקתקות על מקלדת, מוחו חושב וממציא, מוחק ומתקן טעויות. הוא מאט מיישר עיניים לרגע בסגראל וחוזר עם עיניו למסך. באותו רגע סגראל הבין שהוא לא באמת קיים. הקיום שלו לא נמצא בגוף של קוף או בקליפורניה, כל הקיום שלו נמצא במוחו של האדם. וברגע שהאדם יחליט שהוא כתב מספיק הסיפור יגמר וזה יהיה סופו. "לא," אמר לפתע האיש, והפנה את מבטו חזרה אל סגראל, "כי אתה נמצא כאן בסיפור, שישלח לאינטרנט." ומי יודע, אולי תחיה כאן אפילו יותר ממני. ובעוד האדם תהה האם זה אומר שגם הקיום שלו יכול להמשך לעתיד דרך סיפורים, הוא התחיל לשכוח מהקוף. הוא התחיל לחשוב על כך שמאוחר והוא רוצה ללכת לישון. הוא קם ולקח את הכדורים של לפני השינה והחליט לסיים את הסיפור כי גם ככה הוא כבר ארוך מידי.
🌴 למה מצפים בחודש אוקטובר: חופש ענקי לאורך כל סוכות. יאייייייי
(אני גם מצפה להתקררות, אבל עדיף שאני לא אעשה לזה ג'ינקס)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
🙊🙉🙈
make your own questionnaire

לאורך השאלון תאספו פירות שונים לסלט פירות שלכם, אז מה יש לכם בסלט?
יאללה ננסה:
🥥 עם איזה דמות היתם רוצים לשבת לארוחה? מה תהיה הארוחה, איפה היא תיהיה ועל מה תדברו?
עם ויז'ן (מוונדהויז'ן) ואני אדבר איתו על משמעות החיים.
🥝 באושפזין יש 7 אנשים - אלו דמויות הייתם רוצים שיהיו האושפיזין שלכם?
מה זה אושפיזין שוב?
טוב אני מניח שאני לא ממש צריך להבין את המושג בשביל לענות. אני אניח שזה אנשים שאני רוצה שיהיו איתי בסוכה. אז:
ספיידרמן/פיטר פרקר
חלום מהEndless
אסוקה טאנו (אני כבר בחרתי אותה בתור דמות חודש, אבל אני באמ לא יכול לוותר עליה)
באפי סאמרס
מרלין
אלבן
ומויה, ספינת החלל מהסדרה פארסקייפ (כי זה יהיה מצחיק לנסות להכניס ספינת חלל לתוך סוכה)
🍐מה דמות האווטר שלך בפרופיל של דיסני +? (ואם אין לך דיסני +, מי היית רוצה שיהיה דמות האווטר שלך?)
זה מיקי מאוס.
אבל זה קטע כי אני בדיוק אתמול חשבתי על זה לראשונה מאז ששמתי אותו. לגיס שלי יש אווטר של המנדלוריאן ולאחיין שלי יש את הבחור מהסרט Soul (אנחנו עוד נגיע לזה מתישהו במועדון), אז למה לי יש סתם את מיקי. אני אפילו לא כל כך אוהב את מיקי (תמיד העדפתי את דונאלד דאק).
אז עכשיו אני הולך לשנות את זה.
אוי, אין בעצם כל כך הרבה אופציות. אני מבין עכשיו למה בחרתי במיקי. אבל כבר התחייבתי להחליף (וזה לא שאני יכול למחוק את מה שכתבתי כאן עכשיו)
אוקי, בחרתי בספיידרמן. מרגיש לי צפוי מידי, אבל אני באמת מאוד אוהב אותו.
🍇סדרה שהסתיימה והייתם רוצים שתחזור כסרט - מה העלילה? האם אותו קאסט או קאסט חדש?
אוקי, אם היית שואלת את זה בחודש שעבר הייתי בטח בוחר בקומיוניטי. אבל עכשיו זה מרגיש לי רמאות לבחור בזה.
האמת שיש המון סדרות שהייתי יכול לבחור כאן כי באופן כללי אני חושב שזה יכול להיות מעולה עם הרבה סדרות. בעיקר סדרות מד"ב, אבל גם קומדיות, פחות עם דרמות ריאליסטיות, אבל אפשר גם (שיימלס למשל).
אוקי. המשך לסדרה מרלין, אבל במקום שהיא מתרחשת רחוק בעבר (סביבות ה500 לספירה אולי), היא מתרחשת בהווה. מרלין עדיין בחיים כי הוא מכשף רב עוצמה וזה הופך אותו לבן אלמוות. הוא מעביר את חייו בפשטות, משתדל לא להתערב יותר מידי באירועים חשובים של האנושות. הוא כבר מזמן הפסיק להאמין בנבואה שהמלך ארתור יחזור, עד היום שבו לנסיך של בריטניה נולד בן שבאופן מפתיע נקרא בשם ארתור. מרלין תחילה מאמין שזה סתם מקרי, אבל משהו בו מנקר לבדוק את זה. הוא מתחיל לצפות בנסיך התינוק מרחוק עד כמה שאפשר. הוא לא הכיר את ארתור שלו כשהוא היה תינוק, אבל הוא לא יכול שלא להרגיש שהילד הזה נראה בדיוק כמו ארתור הידוע מקמלוט.
כוחותיו של מרלין חזקים לאין שיעור ממה שהיו בעבר, יש לו למשל יכולת לשלוט לחלוטין בהופעה החיצונית שלו. ועם מספיק כוח קסם הוא מסוגל לא רק להפוך את עצמו לילד, אלא ליצור לעצמו זהות בדויה שלמה שבעזרתה הוא מתקבל לבית ספר איטון היוקרתי, לכיתתו של הנסיך ארתור החדש וכך מתחילה ידידות חדשה. הם מתבגרים יחד ומרלין הופך להיות האדם המקורב ביותר למיד שעתיד להיות מלך אנגליה בעידן חדש ומלא סכנות חדשות של גלובליזציה, סכנות של העולם המודרני, ואסון אקלים גדל. ומרלין מבין שעליו להנחות את ארתור להנהיג לא רק את אנגליה, אלא את העולם כולו לעתיד טוב יותר.
*אוקי, נסחפתי ועכשיו אני לא יכול לדמיין שידחסו את העלילה הזאת לסרט, צריך סדרה חדשה עם לפחות כמה עונות. וyou better believe שהפעם גם ארתור יגלה על כוחותיו של מרלין וגם הידידות שלהם תתפתח למשהו יותר מזה להפתעת שניהם.
🍸תמונות/וידאו/בדיחות לשתף?
אני כרגע אסיים את השאלון ואחזור מחר לשאר השאלות כי באמת שכדאי שאני אלך לישון.
(חוץ מזה אחרת יהיו לי כל הדברים בסלט)

אבל לפני זה, סרטוני מעריצים של מארוול:
(לא יכלתי לבחור כיאני אוהב את שלושתם)

ובגלל שאני מרגיש מחויב לבדיחה:
WhatsApp Image 2022-08-02 at 10.44.15 AM.jpeg

Lhuna3

Well-known member
פרשת כי כבר לא עניין אותך?
כי זה הפסיק להיות טוב לדעתי. אני כבר לא זוכרת בדיוק למה, זה היה די מזמן, אבל זוכרת בפירוש שזה התדרדר בעיני.

:-0:-0:-0
למה בעצם? לא שופטת כי לא כל אחד מתחבר לכל סדרה, סתם מסקרן אותי.
ומה עם הסוכנת קרטר?
לי באופן אישי, סוכני שילד היא קולסון ולהיפך והוא כנראה הדמות האהובה עליי שם. אבל זה לא באמת אומר משהו, אני אוהבת את כולם שם באופן כמעט שווה.
כי ידעתי שזה לא בקאנון של מארוול, אז פשוט לא היה לי עניין מיוחד. חיבבתי מאוד את קולסון בסרטים, אבל לא מספיק בשביל שאראה בשבילו.
מי המלווה האהוב/ה עלייך? מרתה? או מישהו אחר?
אהבתי את מרתה בגלל שהיא הייתה הפוכה מרוז. אני גם אוהבת את רוז אבל כשאני חושבת על זה עכשיו, אני שמחה שלא עשו אותן דומות.
אני חושבת שהאהובה עלי היתה דונה, כי היא היתה הכי מצחיקה והאינטראקציה שלה עם הדוקטור לא היתה רומנטית (או התאהבות חד צדדית כמו בחלק מהמקרים האחרים...)
כמובן שאהבתי גם את רוז ואת מרת'ה ואת איימי ואת רורי ואת קפטן ג'ק ואת קלרה |מאוהב|...
אני מתייחסת רק לעונות שהכי אהבתי, כלומר של הדוקטורים 10 ו-11, אז נהנייתי מכל המלווים/ות שלהם.
מי שלך?
חחח הוא נראה כמו אבא שלו או אח גדול, מטריד בעיני. אבל ברכות, את ניק.
|שפם|
זה הגיוני. גם עוגיות זה הגיוני. אבל לא במבה כי זה חטיף מלוחחחחחחח
רגע... מה מה מה?!?!
יש בו קצת מליחות אבל זה הרבה יותר חטיף מתוק!

didalf

Well-known member
לא מפריע לי האמת. גם רוב הסיכויים שאצפה לבד בקצב שלי. אבל נחיה ונראה.
את אמרת שיש לך קצת FOMO בגללנו
עכשיו הכל מובן, זה בשביל החופשה :-): מקווה שיהיה לך כיף ושתדברי פורטוגזית בקלות ושתמשיכי לתרגל בשביל הפעם הבאה :-]
חחח כן, תודה|4U|
חחח
את Love Story שמעתי הכי ראשון וזה אחלה של שיר, נראה לי כשהיא שרה רק קאנטרי.
כמובן|מאוהב|
מעבר לזה עולים לי כרגע Blank Space ו-Shake it Off וגם כמובן, I Knew You Were Trouble.
בלנק ספייס אחד האהובים עליי אבר|מאוהב| וגם האחרים.

רגע... מה מה מה?!?!
יש בו קצת מליחות אבל זה הרבה יותר חטיף מתוק!
רגע מה מה מה מה????? במבה זה מלוח לונה!! רק מלוח!!!
או שאת אוכלת במבה אדומה? או במבה נוגט??? כי אחרת זה רק מלוח!!

Lhuna3

Well-known member
כל הכבוד לך. אימא שלי תמיד אומרת שעדיף לשתות קפה/תה בלי סוכר ולאכול משהו מתוק ליד אבל אני עדיין מכורה, ועושה גם וגם חח.
את שותה תה מתיון או חליטה? הטעם של חליטה יותר מתוק מתיון.
את עוד צעירה אז מותר לך להינות מסוכר :p
אבל באמת שבקפה אפשר להתרגל בלי ואז רואים שאין בזה צורך וזה אפילו טעים יותר ככה.
אני שותה מתיון כי אין לי מושג איך עושים מחליטה, זה נראה לי יותר התעסקות...? אבל מעניין אותי שאת אומרת שזה יותר מתוק, אז אולי שווה לי לנסות בכל זאת קצת.
בכל מקרה,שתיהן מוצדקות לחלוטין. הבית הלבן זו עוד סדרה מועדפת שלך?
וואו לגמרי |כתר| אחת הדרמות הבודדות שצפיתי בהן יותר מפעם אחת.
ראית?
איזה באסה. חבל שלא תפס, כי מצחיק לחשוב שאנגלית עם כל הדברים הלא הגיונים בה נחשבת לשפה הבינלאומית |תוהה|
נכון מאוד. אנגלית היא שפה לא קלה בכלל ללמידה עבור מבוגרים או כשפה שניה.

didalf

Well-known member
|פטריה| מה הנקמה שאתם מתכננים אלי על זה שלא פרסמתי את השאלון ב1 לחודש? אני הולך לנקום בכל אלו שכועסים על זה בכך שחודש הבא אני אפרסם את השרשור רק ב5 בנובמבר
רממבר רממבר דה פיפת' אוף נובמבר.
אתה לא מאיים עליי במילא אני בחו"לB-|
🌴 סדרות החודש:
Clone Wars - המשכתי את הצפיה החוזרת והגעתי לשתי העונות האחרונות שעוד לא ראיתי וסיימתי את הסדרה. הסדרה הזאת צריכה לקבל יותר קרדיט בתור אחד הדברים הכי טובים של מלחמת כוכבים שהיו. בהחלט יותר טוב מרוב הסרטים. והסיום היה במיוחד נהדר.
The Bad Batch - סדרת בת של clone wars אז המשכתי מיידית אליה. יש לה כרגע רק עונה אחת שגמעתי בימים בודדים. פחות טובה מclone wars, אבל גם די טובה.
Star Wars: Rebels - עוד סדרת בת של clone wars זאת הופקה ושודרה בעשור הקודם, אבל מתרחשת כרונולוגית מאוחר יותר. היא גם פחות טובה. ראיתי בעבר את שתי העונות הראשונות ואני עכשיו צופה שוב מההתחלה ואמשיך לעד הסוף (סך הכל יש 4 עונות)
אנדור - עוד סדרת מלחמת כוכבים. זאת אומנם סדרת הלייב אקשן הרביעית של מלחמת כוכבים, אבל היא הראשונה שאני רואה. היא יצאה רק החודש אז אני רואה אותה במתכונת שבועית.
מה זה חודש מלחמת הכוכבים בכוכב ניק?
🌴 סרטי החודש:
מלך האריות - הסרט הראשון של מועדון דיסני שלנו. היה כיף, אבל זכרתי את זה כל כך טוב שהרגיש כמעט חסר טעם לראות שוב.
לראות. שוב. מלך. האריות. זה. אף. פעם. לא. חסר. טעם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
See How They Run - ראיתי בקולנוע. סוג של whodunit שמאוד מודע לעצמו. מצחיק למדי. שחנים מעולים (סאם רוקוול, סירשה רונן, רות' ווילסון ועוד).
שמעתי שזה נחמד אז אני אצפה כשיגיע לצפיה ביתית כלשהי.
🌴 קראש החודש: אני מסתכל על רשימת הדברים שראיתי והדבר הראשון (וכמעט יחיד) שעולה לי לראש זה סימבה ממלך האריות.
מאושר:-D
🌴 ציטוט חודשי: כל החודש אני קולט כל מיני משפטים ובעצם עובר לי בראש המחשבה שאני צריך לכתוב אותם בשביל ציטוט החודש. אבל כמעט מיד זה בורח לי מהראש.
פתקים!!!
🌴 סיבה למסיבה: אני מצליח להתקדם עם השאלון הזה ובמקביל הפרק הראשון לעונה של SNL הוא לא רע
🌴 [למתקדמים] סיפור החודש: שיט עשיתי לעצמי ג'ינקס לגבי ההתקדמות עם השאלון ואין לי סיפור...
הזמן לבקבוקי מים עבר. צפרדעים הם ההווה. יומנים שחורים על מדפסות הם העתיד. גולגולת אחת שאלה את החייזר למה הוא לא מדביק את החלום לוילון ונענתה בשתיקה מביכה. הרובוט תהה מתי הוא הפסיק להיות בובת עץ והפרה שמרה את שפתיה סגורות, קרניים מורמות, אוזניים מזדקרות לצדדים. אם התשובות היו נותנות תחושה של סיפוק אז אולי גם הדרדס הקטן ביותר היה יכול להרים זוג מספריים. סגראל הרים את הקאפקייק עם 87 נרות והתחיל לכבות אותם אחד אחד. הוא לא ידע מתי הוא התחיל או איפה הוא מסתיים. הוא נשען לאחור בגלגל, סובב את הכובע שלו ועצם את עיניו מתחת למשקי השמש. "אני רק קוף. בקליפורניה, ב1993. על מדבקה, על הצד של מחשב. הוא פתח את עיניו והוא ראה את האמת לראשונה בחייו. סביבון ירוק ללא ראש ישב על קצה קיסם ארוך ממש מתחתיו. מעליו הייתה פררה, מאחוריו היו גולגולת, חייזר, רובוט, וילון וחלום. מלפניו ולמטה היה פאנקייק עם נרות, מרוח על גיפטקארד שבטח פג תוקפו. הוא הרים את עיניו וכבר ידע מה עוד הוא ימצא: שם הם היו, בקבוק מים, צפרדע, בובת עץ ואפילו יומן שחור על מדפסת. הוא הרגיש בחילה בתוכו וידע שהוא רואה יותר מאי פעם, אבל מסתיר מעצמו עדיין את האמת. את הדבר עצמו. הוא הישיר עיניו, ניסה ללא הצלחה להוריד את משקפיו, והביט ישר. שם מולו ישב האדם. האדם היה מודע לקיומו, אך לא הסתכל עליו. הוא היה עסוק מידי. אצבעותיו מתקתקות על מקלדת, מוחו חושב וממציא, מוחק ומתקן טעויות. הוא מאט מיישר עיניים לרגע בסגראל וחוזר עם עיניו למסך. באותו רגע סגראל הבין שהוא לא באמת קיים. הקיום שלו לא נמצא בגוף של קוף או בקליפורניה, כל הקיום שלו נמצא במוחו של האדם. וברגע שהאדם יחליט שהוא כתב מספיק הסיפור יגמר וזה יהיה סופו. "לא," אמר לפתע האיש, והפנה את מבטו חזרה אל סגראל, "כי אתה נמצא כאן בסיפור, שישלח לאינטרנט." ומי יודע, אולי תחיה כאן אפילו יותר ממני. ובעוד האדם תהה האם זה אומר שגם הקיום שלו יכול להמשך לעתיד דרך סיפורים, הוא התחיל לשכוח מהקוף. הוא התחיל לחשוב על כך שמאוחר והוא רוצה ללכת לישון. הוא קם ולקח את הכדורים של לפני השינה והחליט לסיים את הסיפור כי גם ככה הוא כבר ארוך מידי.
יותר מסטול מהתגובה שלך לקיסר. מזכיר לי את המשחק שעשית פעם להמציא סיפור לפי רשימת מילים רנדומלית.
🥥 עם איזה דמות היתם רוצים לשבת לארוחה? מה תהיה הארוחה, איפה היא תיהיה ועל מה תדברו?
זה יכול להיות מאד פילוסופי באמת
מה זה אושפיזין שוב?
סירייסלי ניק? אורחים
🍐מה דמות האווטר שלך בפרופיל של דיסני +? (ואם אין לך דיסני +, מי היית רוצה שיהיה דמות האווטר שלך?)
זה מיקי מאוס.
אבל זה קטע כי אני בדיוק אתמול חשבתי על זה לראשונה מאז ששמתי אותו. לגיס שלי יש אווטר של המנדלוריאן ולאחיין שלי יש את הבחור מהסרט Soul (אנחנו עוד נגיע לזה מתישהו במועדון), אז למה לי יש סתם את מיקי. אני אפילו לא כל כך אוהב את מיקי (תמיד העדפתי את דונאלד דאק).
אוי, אין בעצם כל כך הרבה אופציות. אני מבין עכשיו למה בחרתי במיקי. אבל כבר התחייבתי להחליף (וזה לא שאני יכול למחוק את מה שכתבתי כאן עכשיו)
אתה לא יכול, אני ספיידרמן!
🍇סדרה שהסתיימה והייתם רוצים שתחזור כסרט - מה העלילה? האם אותו קאסט או קאסט חדש?
אוקי, אם היית שואלת את זה בחודש שעבר הייתי בטח בוחר בקומיוניטי. אבל עכשיו זה מרגיש לי רמאות לבחור בזה.
חח מרגיש לי שזאת ההשראה.

אני כרגע אסיים את השאלון ואחזור מחר לשאר השאלות כי באמת שכדאי שאני אלך לישון.
מה זה החוצפה הזאת??
(חוץ מזה אחרת יהיו לי כל הדברים בסלט)
וחלילה שתאכל סלט.

It's Always Sunny

Well-known member
אני חושבת שהאהובה עלי היתה דונה, כי היא היתה הכי מצחיקה והאינטראקציה שלה עם הדוקטור לא היתה רומנטית (או התאהבות חד צדדית כמו בחלק מהמקרים האחרים...)
כמובן שאהבתי גם את רוז ואת מרת'ה ואת איימי ואת רורי ואת קפטן ג'ק ואת קלרה |מאוהב|...
אני מתייחסת רק לעונות שהכי אהבתי, כלומר של הדוקטורים 10 ו-11, אז נהנייתי מכל המלווים/ות שלהם.
מי שלך?
יאיי, עוד מישהי שאוהבת את קלרה :-] בדרך כלל אני מפחדת לומר שאני אוהבת אותה כי יש הרבה שלא סובלים אותה. היא והדוקטור ה-12 נהדרים ביחד לדעתי. למרות שגם 11 וקלרה חמודים ביחד. אבל אני זוכרת שמישהו פעם כתב שהדוקטור ה-11 הוא יותר של איימי ואני נוטה להסכים.
אני מסכימה לגבי דונה, זו אחת הסיבות שאהבתי את 12 וקלרה כי פיטר קפאלדי דחה את הרעיון שיהיה להם משהו רומנטי. ואני מסכימה איתו, לא הכל חייב להיות רומנטי. זה בכלל קונספט שנוצר רק בסדרה החדשה.
אז בעצם אהבת כמעט כל המלווים? זה אומר שהם הצליחו ליצור דמויות שלאנשים קל לחבב.

את אמרת שיש לך קצת FOMO בגללנו
לא דייקתי את מה שרציתי לומר. התכוונתי שה-fomo לא בגללכם, זה תחושה שלי בלבד. הרצון להבין מה הדברים השווים וכו' אבל אני מבינה לאט לאט שזה בסדר גם לא.

וואו לגמרי |כתר| אחת הדרמות הבודדות שצפיתי בהן יותר מפעם אחת.
ראית?
טוב לדעת :-): עדיין לא ראיתי, יקרה בעתיד מתישהו.

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
|פטריה| שם: ניק ניקולאטוס ניקודומוס הניקי והניקולאי
|פטריה| הגיל שלכם בספרות רומיות: XXXIX
(האמת שלא הייתי בטוח, כי חשבתי שאולי אפשר לכתוב IXL. הרי XL זה 40 אז אז הגיוני שאם שמים לפניו I אז זה יהיה 39. אבל בדקתי בגוגל ולא מראים את זה כאופציה)
אני חושבת שחיסור אפשר רק עם ספרה אחת ברצף (אבל לא סגורה על זה, אז לא לתפוס אותי במילה).
:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
לא הבנתי מה יש לך לנקום באלו שכועסים. ממתי כעס זה משהו שצריך לנקום עליו?
🌴 סדרות החודש:
וואו ממתי אתה כולך מושקע כל כך בסטאר וורז? 8-*
Monster: The Jeffrey Dahmer Story - מטריד ועדיין לא החלטתי אם יותר אהבתי את זה או הייתי מוטרד מזה.
הייתי מודאגת אם לא היית מוטרד מזה.
וחבל שדווקא ראיין מרפי עשה את זה, כי אחרת הייתי צופה גם.
🌴 סרטי החודש:
פו הדוב (1977) - גם פעם ראשונה. גם מסטול. אני ממש לא בטוח מה בעצם קרה שם. (יש סיכוי שגם הסופר היה על משהו)
:-D לא. זה רק אתה. הסיפורים היו קוהרנטיים כלשעצמם.
ויחד עם זה לבחור את אוון פיטרס מהסיפור של ג'פרי דאהמר יהיה יותר מוזר.
שתי הבחירות מוזרות.
|כתר| יפה מאוד!!!
איך זה בא לך בכזאת קלות ומהירות, אני באמת מקנאה.
🌴 למה מצפים בחודש אוקטובר: חופש ענקי לאורך כל סוכות. יאייייייי
(אני גם מצפה להתקררות, אבל עדיף שאני לא אעשה לזה ג'ינקס)
|כן|

Lhuna3

Well-known member
רגע מה מה מה מה????? במבה זה מלוח לונה!! רק מלוח!!!
או שאת אוכלת במבה אדומה? או במבה נוגט??? כי אחרת זה רק מלוח!!

אני הולכת לעשות מזה סקר כי זה ממש מטריד אותי שאת אומרת ככה!!

LeAnnDylan

Well-known member
כמובן שיכולת ההתאפקות שלי נמוכה ואני עובדת מהבית ולרוב נמנמעת מלהגיב בפורום בזמן העבודה אבל לא בא לי לחכות לערב, לכן אני אענה ואז אחזור לעשות את עצמי עובדת.
פתאום את יכולה להתאפק... אבל כשיש שאלון שמחכה פה 7 שעות את פתאום חייבת לאכול.. אז את לא יכולה להתאפק?|שפם|
|פטריה| שם:|קדימה|עדי|חזיר| וואנקרו סטאן הפליימקיפה (Taylor's Version)
טיילור עדין לא הקליטה אותך אז את לא יכולה להיות הגרסה שלה.
|פטריה| הגיל שלכם בספרות רומיות:|קדימה|ווי רגע - XXX. אני סרט למבוגרים מסתבר:-D
הולם:-D
|פטריה| מה הנקמה שאתם מתכננים אלי על זה שלא פרסמתי את השאלון ב1 לחודש?|קדימה|כריס אוונס אצלי כל החודש. אבל בתכלס זה אשמתו של ניק אז לחטוף את טום הולנד.
:-D
🌴 סדרות החודש:|קדימה|וואי ממש מעט חודש מעפן
גורל: סאגת ווינקס עונה 2 - אם ככה קוראים לזה? אניוואי זה מטופש וכיפי נורא
היי סקול מיוזיקל הסדרה המחזמר עונה 3 - סדרת הספורט שלי חזרה ל8 פרקים והלכה שוב:-( עדיין חמוד למרות שכמה דברים הציקו לי.
ונראה לי שבאמת זהו:-0
עריכה: שי-האלק - כ"כ מעפנה ששכחתי ממנה|שפם|
מה עשית כל החודש אם ככה? כי לא כתבת פה יותר מבדר"כ :-D וכולנו יודעים שאין לך שום חיים מחוץ לפורום (מלבד ב-1 לכל חודש)
ג'יימס בונד: אין זמן למות - הבונד הראשון שראיתי. וגם זה כי המשפחה שלי החליטה לראות כי הגיע ליס ולשם שינוי הייתי נחמדה ונשארתי איתם. בסדר מה אני אגיד לכם, משעמם קצת. בכל ההימורים על מי יהיה הבונד הבא אני תמיד מקווה שזה שחקן שלא מעניין אותי ואני לא אצטרך לראות סרטי בונד בעתיד.
סרטי ג'יימס בונד כיפיים רק בקולנוע. למרות שמאז פירס ברוסנן, לא היו הרבה בונדים מעניינים.
עושות נקמה - חמוד מאד אבל לא ילדות רעות.
אפילו לא שמעתי על זה. מה זה?
🌴 דמויות החודש:|קדימה|סקאר
לא יודעת למה זה מצחיק אותי:-D
🌴 שחקני החודש:|קדימה|טיילור סוויפט. היא מעלה סרטונים קצרים שלה משחקת בינגו ומכריזה על שמות השירים באלבום החדש ולדעתי זה מספיק משחק בשביל שחקנית החודש.
רמאות. אבל אם זה יעצבן את ניק, זה מורשה.
🌴 סיבה למסיבה:|קדימה|חומר כמעט יומי מהופעות של הארי|מאוהב| טיילור חזרה לחיים!!|מאוהב| היה יום כיף נחמד בעבודה ויש חגים וחופששש
🥳
🌴 [למתקדמים] סיפור החודש:|קדימה|נו כבר סיכמנו שאני לא מתקדמת אבל נכון??
אוי תספרי לנו מה את עושה כל 1 לחודש. אבל הפעם בלי לשקר|שפם|
🌴 למה מצפים בחודש אוקטובר:|קדימה|אוו כיף: [לפי סדר כרונולוגי עתידי]: עוד חגים שזה עוד חופש ועוד אוכל! אלבום חדש לטיילור!!!!!!!|מאוהב| עוד יום כיף בעבודה. פורטוגללללללללל 🇵🇹
🥳
🍒 אם הייתם דמות בסדרת סיטקום, מה היה הTrademark שלכם? (בגד/ מקצוע/ תכונה)?|קדימה|הקלמזי שתמיד שופכת ומפילה דברים.
:-D
🥝 באושפזין יש 7 אנשים - אלו דמויות הייתם רוצים שיהיו האושפיזין שלכם?|קדימה|פיונה, מיקי, קלארק, בלאמי, אוקטביה, באקי ולוקי. זאת תהיה סוכה מוזרה מאד ויש מצב קצת רצחנית.
יש מצב שאם לא הבאת את איאן, מיקי ימצא את עצמו עם בלאמי. או שהוא יהרוג אותו. שתי האפשרויות לגיטימיות.
🫐 שילוב מוזר של אוכל שאתם אוהבים לאכול ?|קדימה|אמממממממ לא מצליחה לחשוב אז אני אבחר את ההפך משילוב - אני אוהבת לאכול פרוסות גבינה צהובה בלי כלום, ישירות מהשקית.
די בטוחה שכל מי שאוכל גבינה עושה את זה מידי פעם. מבחינתי זה קורה מעצלנות. כשאני פותחת את המקרר ואני רעבה ואין שום דבר מוכן ולא בא לי להכין כלום, אני אוכלת איזה פרוסת גבינה ואיזה כמה ענבים.
🥥 עם איזה דמות היתם רוצים לשבת לארוחה? מה תהיה הארוחה, איפה היא תיהיה ועל מה תדברו?|קדימה|זואי מהפלייליסט של זואי. אפשר ללכת לבית קפה הזה עם העוגות שהיא אוהבת. נדבר על עבודה בהייטק, איך זה להיות לבנות מידי ועל איזה כיף לה שהיא חיה במחזמר. [היא לא תסכים, אני אגיד שזה חלום חיי. ננסה להתחלף ללא הצלחה].
:-D אם היית ממשיכה עם קו העלילה הזה היה יכול להיות לך סיפור חודשי.
🍐מה דמות האווטר שלך בפרופיל של דיסני +? (ואם אין לך דיסני +, מי היית רוצה שיהיה דמות האווטר שלך?)|קדימה|יש לי ספיידרמן. אבל הייתי רוצה דמויות מארוול שאני יותר אוהבת ולא הייתה אפשרות, כמו וונדה/לוקי/באקי/קאפ
בטח שיש
Screenshot 2022-10-02 at 14.53.31.jpg
🍇סדרה שהסתיימה והייתם רוצים שתחזור כסרט - מה העלילה? האם אותו קאסט או קאסט חדש?|קדימה|לרוב אני נגד, מה שהיה ונגמר טוב שישאר כך. אבל אם חייבים אמממ...... לאדעת עברתי על כל הסדרות באפיסוד קלנדר ואו שאני לא רוצה או שבאמת כבר היה סרט (למשל זואי). אני ארמה קצת אז ואגיד וונדהויז'ן - עם אותו קאסט כמובן ועלילה טובה יותר שלא מרדדת את וונדה לכדי נבל קלישאתי של סרטי אימה זולים אלא מתעסקת ברצינות עם התמודדות שלה עם הטראומה, מוציאה אותה גיבורה איכשהו, וגם מחזירה את ויז'ן.
אני בעד. כאילו לא אכפת לי ממנה במיוחד, אבל בשבילך אני אצפה:-P:
🍍 מה עדיף - כל השנה לעבוד 3 ימים בשבוע אבל עם יומיים של צום (ואשכרה לצום) או לעבוד 5 ימים בשבוע עם שבוע אחד מלא של צום בשנה?|קדימה|פוי למה לצום בכלל?? אז את אומרת יש לי יומיים חופש בשבוע אבל אני לא יכולה לאכול בהם? מה עשינו בזה?? עזבי תביאי את השבוע צום ונפטר מזה. (אבל כאילו אוכלים בערב כמו המוסלמים ברמאדן? כי אחרת נמות ברעב חמישה ימים)
די בטוחה שאם תשתי מים את לא תמותי מלא לאכול 5 ימים. למרות שטכנית השאלה הייתה על שבוע צום, לא חמישה ימים.
🍎 סדרה שאתם ממש רוצים לראות (לראשונה או חוזר) אך אין אותה בפלטפורמה זמינה לכם?|קדימה|רציתי לראות פארטי דאון ואפילו ביקשתי מהדודים ועדיין מתעצלת. אם זה היה בפלטרפורמה נוחה יותר אולי הייתי רואה כבר.
אם כבר קיבלת מהדודים על מה העצלנות?
🍈 על איזה כלי נגינה אתם יודעים לנגן ואיזה כלי נגינה הייתם רוצים ללמוד לנגן עליו?|קדימה|על העצבים:-D
את מומחית לפעמים:-D
🍉לאיזה כיתה הייתם רוצים לחזור? (הכוונה לחזור וללמוד שנה שלמה בכיתה הזו)?|קדימה|י"ב היה כיף.
אני משום מה לא זוכרת את י"ב בכלל. אני בספק אם בכלל טרחתי להגיע לבצפר בשנה הזו8-*
🍋אילו שפות אתם יודעים? ואילו שפות הייתם רוצים לדעת?|קדימה|יודעת - עברית אנגלית וספרדית. רוצה לדעת - התחלתי ללמוד פורטוגזית בדואלינגו. חוצמזה רוסית יכול להיות שימושי בארץ.
רוסית זה בהחלט שימושי בארץ.
🍏 אילו דמויות ייצגו כל אחד מ4 המינים (מטאפורית - תיקחו את זה לאיזה פירוש שאתם רוצים)?|קדימה|הרבה חשיבה על הבוקרררר. אוקי:
שניה להזכר מה זה אומר בכלל. אוקי גנבתי מדילן איך להגדיר טעם וריח: ריח-יפה חיצונית, טעם - אופי. אני מניחה. (אולי היא עשתה הפוך, אניוואי)
לאא טעם = יפה. בקטע כזה שכשיש מישהו חתיך אז אומרים "יאמי" כלומר- הוא טעים. וריח היה כאילו בקטע של התנהגות פישית מסריחה כזו.
ערבה – אין בה ריח ואין בה טעם - מאדי מה100.
אם היא תסדר את השתי גבות לירדן שלה היא יכולה להיות מאוד יפה. אבל אופי אכן אין לה.
🍸תמונות/וידאו/בדיחות לשתף?|קדימה|
|מצלמה|החבר היפה שלי הארי סטיילס סיים חודש של 15 הופעות רצופות (כאילו לא ממש, 15 הופעות ב30 יום) במדיסון סקוור גארדן, מה שמסתבר אף אמן לא עשה לפניו. אז בהופעה האחרונה הפתיעו אותו בשלט לכבודו שישאר באולם לנצח. תראו איך הוא מתרגש|מאוהב|
למה בעצם להופיע באותו מקום (שהוא לא רזדנסי בווגאס) 15 פעמים ברציפות? יש לו הופעות במקומות אחרים?
איפה מצאת וידאו שלי? :-0
|אקשן|בוא נראה מה שמרתי בטיקטוק...
אה זה מטומטם אבל הצחיק אותי:
מעולה:-D:-D
וזה כל המילטון ב90 שניות:
זה האמת לא רע.
תודה על שיתוף הפעולה
נהנתם ספרו לחברכם, לא נהנתם ספרו לחברכם כי אני לא מכירה אותם והם לא אותי ולא ממש איכפת לי מה הם חושבים|קדימה|:-D:-D:-D
רעיון חמוד ממש אם כי קצת קשה. מודה שלקראת הסוף הלכתי לאיבוד ואז פשוט הלכתי לשרשורים שנשארו מודגשים וחיפשתי את שאר השאלות.
אבל כל הכבוד על ההשקעה|כתר|

Reutk

Active member
חכי בסבלנות (גם לזה)
אבל אתה יודע שקשה לה. חוץ מזה בטח בכלל שכחת משיימלס עד שהיא הזכירה לך ובחודש הבא שוב תשכח

אבל זה יהיה כבד בכיס/תיק, לא?
אין מה לעשות. בשביל עקרונות צריך לסבול.

בקצב היחיד שימות זה אתה בגלל כול התחכמות שלך(והשימוש השני יהיה לרדוף אחרי יעל שתפרסם כבר את השאלון
:-D אוי עדי, תודה שחזרת. היית חסרה ממש.

It's Always Sunny

Well-known member
:-D:-D:-D:-D

חחח, אולי זה סרט שצריכים לראות כשמסטולים?

הוקוס פוקוס - הסרט מ1993. עדיין מוצלח מאוד.
הוקוס פוקוס 2
- הסרט החדש. גם מוצלח מאוד. אולי לא מתעלה על הראשון, אבל בהחלט לא מהמקרים שההמשך מביך. השחקניות הראשיות מעולות בשני הסרטים.
*אגב את שלושת האחרונים ראיתי ביום האחרון של החודש
מתי הספקת?

חחחח

אבל איפה זה יקרה?

אוקי. המשך לסדרה מרלין, אבל במקום שהיא מתרחשת רחוק בעבר (סביבות ה500 לספירה אולי), היא מתרחשת בהווה. מרלין עדיין בחיים כי הוא מכשף רב עוצמה וזה הופך אותו לבן אלמוות. הוא מעביר את חייו בפשטות, משתדל לא להתערב יותר מידי באירועים חשובים של האנושות. הוא כבר מזמן הפסיק להאמין בנבואה שהמלך ארתור יחזור, עד היום שבו לנסיך של בריטניה נולד בן שבאופן מפתיע נקרא בשם ארתור. מרלין תחילה מאמין שזה סתם מקרי, אבל משהו בו מנקר לבדוק את זה. הוא מתחיל לצפות בנסיך התינוק מרחוק עד כמה שאפשר. הוא לא הכיר את ארתור שלו כשהוא היה תינוק, אבל הוא לא יכול שלא להרגיש שהילד הזה נראה בדיוק כמו ארתור הידוע מקמלוט.
כוחותיו של מרלין חזקים לאין שיעור ממה שהיו בעבר, יש לו למשל יכולת לשלוט לחלוטין בהופעה החיצונית שלו. ועם מספיק כוח קסם הוא מסוגל לא רק להפוך את עצמו לילד, אלא ליצור לעצמו זהות בדויה שלמה שבעזרתה הוא מתקבל לבית ספר איטון היוקרתי, לכיתתו של הנסיך ארתור החדש וכך מתחילה ידידות חדשה. הם מתבגרים יחד ומרלין הופך להיות האדם המקורב ביותר למיד שעתיד להיות מלך אנגליה בעידן חדש ומלא סכנות חדשות של גלובליזציה, סכנות של העולם המודרני, ואסון אקלים גדל. ומרלין מבין שעליו להנחות את ארתור להנהיג לא רק את אנגליה, אלא את העולם כולו לעתיד טוב יותר.
*אוקי, נסחפתי ועכשיו אני לא יכול לדמיין שידחסו את העלילה הזאת לסרט, צריך סדרה חדשה עם לפחות כמה עונות. וyou better believe שהפעם גם ארתור יגלה על כוחותיו של מרלין וגם הידידות שלהם תתפתח למשהו יותר מזה להפתעת שניהם.
אני אוהבת את הכיוון הזה. חבל שהעונה האחרונה התקיימה בכלל |שפם|

Lhuna3

Well-known member
לא שזה מפתיע, אבל לא ענית מה תהיה הארוחה.
מה זה אושפיזין שוב?
זה כשמאשפזין אותך בבית חולים, ומותר לך להזמין רק 7 אנשים לבקר אותך.
טוב אני מניח שאני לא ממש צריך להבין את המושג בשביל לענות. אני אניח שזה אנשים שאני רוצה שיהיו איתי בסוכה. אז:
ספיידרמן/פיטר פרקר
חלום מהEndless
אסוקה טאנו (אני כבר בחרתי אותה בתור דמות חודש, אבל אני באמ לא יכול לוותר עליה)
באפי סאמרס
מרלין
אלבן
תדעו לכם שכל פעם שאתם כותבים את השם הזה ככה, אני קודם כל חושבת שאתם מתכוונים לדר' אלבן (Alban).
ומויה, ספינת החלל מהסדרה פארסקייפ (כי זה יהיה מצחיק לנסות להכניס ספינת חלל לתוך סוכה)
יואו אתה כל כך צריך לראות את הטיק! אם תצפה תבין למה. (נ.ב. מתי @מילי08 תחזור אלינו? :-()
זה מיקי מאוס.
אצל דילן יש מלא אפשרויות, כלומר שהאפליקציה שהביאו לנו לא רק מלאה באגים, היא גם מתקמצנת עלינו באווטארים.
באמת? לא שמנו לב.
:-D משום מה לקח לי קצת זמן להבין.

למעלה