bumblebee.

לונה

New member
bumblebee.

אחרי שלא מצאתי מישהו שיעזור לי, נזכרתי שמזמן לא ניצלתי בטפילותי את הפורום הזה, אולי עוד ישכחו שאני יכולה לעשות את זה. יש לי בעיה שבטח תראה לחלקכם נורא פשוטה - חיברתי לי icq ואני לא מצליחה לגרום לו להראות הודעות, כולל הודעות שאני יודעת שנשלחו. מה לעשות? וחוץ מזה, אם במקרה מישהו ממכם נתקף שגעון ומעוניין לנהל איתי שיחות (למה?), זה יהיה נורא נחמד אם תכתבו מה המספר שלכם, וברגע שאני אבין איך מפעילים את הדבר הארור אני אפטפט אותכם למוות.

Panther

New member
7 ספרות... לא ידעתי שעוד יש כאלה

יפה.. 7 ספרות. לא ידעתי שיש עוד אנשים כאלה. נראה אם למישהו יש מספר יותר מוקדם משלי: 1994338

אני מעריץ את כל אלה

שיש להם 7 ספרות והם נשארו עם המספר הזה עד היום ... אני מחליף בערך כל חודש מספר :) עשיתי עד עכשיו איזה 5 איי סי קיוים ... הראשון שלי היה 8 ספרות

החלפתי עד היום 3 מספרים :)

את ה2 האחרים אני לא יכול לקבל בגלל שהאיי מייל רשום על האיי מייל העתיק שלי...

kirk hammet

New member
בתיאוריה אפשר ..

לגנוב משתמשים ישנים ,כי פעם לא היה סיסמאות באייסיקיו , נכון ? אני יכול לחרבש מספר ולגלות מספר של מישהו עם מיליון contacts

kirk hammet

New member
לא נכון

אני דווקא זוכר שפעם לא היית חייב סיסמא ..... והיה לי מספרים ישנים של שש ספרות

black soul

New member
זה לא נכון!

אני זוכרת שלפני 5 שנים כשנירשמתי לא התבקשתי להקיש שום סיסמא ולאחר מכן גיליתי שאלה מהאיי סי קיו שמו לי סיסמא...

kirk hammet

New member
אנשים אולי תעזרו לי

חשבתי על זה רק לפני שובע ובדקתי את זה בעבר כבר היו לי ארבעה משתמשיפ (באיזה שלושה מחשבים) ואני באופן מדהים זוכר את הסיסמא של שניים מהם (פשוט בגלל שאני תמיד משתמש בסיסמא הזאת) אז הוספתי אותם עם הסיסמא , אך אבוי ! אין לי בכלל את כל הרשימה שהייתה לי , ושבגללה רציתי את המשתמשים האלה .. יש למישהו דרך לפתרון ?

טוב. אז זה עובד ככה.

אחת ולתמיד. החשבון (= המספר) של ICQ נשמר על השרת המרכזי. רשימת האנשים שלכם, כולל אישורים וכו`, נשמרת אצלכם במחשב. אין קשר בין השניים. אם אתם מחליפים חשבון, צריך לעשות את הרשימה מחדש. אם אתם מפרמטים את המחשב, ומתקינים ICQ ``על נקי``, צריך את הרשימה מחדש. כן, גם אם זה אותו חשבון כמו שהיה קודם. אם אתם שומרים את מאגר-הנתונים מההתקנה הקודמת, ניתן לייבא אותו, ייתכן שאפילו לחשבון עם מספר שונה. בשביל זה צריך, כאמור, שלמור את המאגר מההתקנה הקודמת. יש תוכנות שמאפשרות לשמור את רשימת האנשים במקום נפרד (לדוגמא, איפשהו באינטרנט) ולייבא את זה למקומות אחרים - שבהם מותקן איי סי קיו עם אותו מספר (או גם עם מספר אחר?). מדובר בתכונות חיצוניות, נפרדות, שלא קשורות באופן ישיר להתקנה הבסיסית של ICQ. הרשימה *לא* נשמרת בצמוד למס` החשבון, במחשבים של ICQ. הרשימה *לא* נשמרת בצמוד למס` החשבון, במחשבים של ICQ. הרשימה *לא* נשמרת בצמוד למס` החשבון, במחשבים של ICQ. יש מבינים? (אגב, שום דבר אישי נגדך או נגד מישהו אחר באופן אישי. פשוט טעות נפוצה שחוזרת וחוזרת וחוזרת וחוזרת וחוזרת וחוזרת על עצמה, זה דבר שמשגע אותי.) -- And I believe at heart - everyone`s a killer

הפאנטום

New member
לי יש מספר של 7 ספרות )-H

יש לי 2 מספרים בערך, אחד של 7 ספרות שאני זוכר (!) את הסיסמה שלו, אבל לא משתמש בו אלא באחד אחר של 8 ספרות.

למעלה