Because of you-הקליפ התמונות והדעות

lollo

New member
א=מ=אאאאא

איזה קליפפפפפ דיייייי עזבו שנייה את השיר שכבר כולנו הבנו מזמן שזה אחד הישרים הנדירים!!!! אבל הקליפ אמא איזה צמרמורת רואים איך שהיא כל כך מתחברת לזה והיא פשוט מושלמת אין אין היא מדהימה היא נדירה!!!!

Dreaming Soul

New member
WOW ../images/Emo9.gif../images/Emo7.gif

זה כל מה שיש לי להגיד..פשוט WOW!
קליפ ממש מדהים!!! הוא ממש ממחיש את השיר! כמעט בכיתי..

tamir107

New member
איזה קליפ מהמם ../images/Emo99.gif

אהבתי את הסוף במיוחד
קליפ ממש ממש יפה

SweetOrSexy

New member
איזה מהמםםםם ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

דיי זה מרגששש

Kryptonite

New member
ווואו, מדהים!!!../images/Emo168.gif

מרגש, יפייפה (תודה לאל שהילדה המעצבנת מברייקאוואי לא חזרה) וקלי ניראית מדהים. זה ממש מוסיף לשיר רובד (
) נוסף, מדהים!

Shiri from the block

Active member
omg איזה קליפ יפה!!!../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif קליפ מרגש כזה../images/Emo10.gif ממש אהבתי../images/Emo7.gif במיוחד את הקטע של המראות כזה../images/Emo23.gif והיא ממש ממש יפה../images/Emo99.gif לא שזה חידוש../images/Emo9.gif

this is my way

New member
אמא כמעט בכיתי!!

והיא על סף בכי בקליפ וואי אחד הטובים גם הסיפור שמאחורי זה וגם איך שזה מוצג מצמרר!! [**שוב מבקשת סליחה כמעט ולא מגיבה פה בגלל לחץ מבחנים בבצפר כן כן כבר בתחילת שנה ככה זה יב.. אבל אני תמיד קוראת!]

MeetLofe

New member
נשבע לכם אני רואה ת'קליפ ואני כולי

צמרמורות איזה מדהימה הקלייפ הזה מדהייים הוא בסגנון שונה מBTHE הוא הרבה יותר אותנטי והוא מרגש ברמות והשיר מדהים

otollo

New member
ממש יפה!!

זה הקליפ בין הכי יפים שלה! מזל שהילדה הקרצייה הזאת מברייקאוואי לא חזרה..הילדה בקליפ דווקא בסדר...לפחות היא צריכה "לשיר" כמו זאתי מברייק..

breakaway girl

New member
אעעעעעעעעעעעעעע

קליפ מהמם!! לי היו ציפיות יותר גבוהות , אבל הוא קליפ מהמם. BTHE קליפ יותר מושקע , לפי דעתי.

נצל"ש חדשה..../images/Emo24.gif

היי אני דניאל(
) בת 14 וחצי מקווה להשתלב...
(נ.ב-אני מתה על קלי קלארסון!!!
)

mickeytom23

New member
קודם כל ברוך הבא... ו...

ראיזה קליפ מהמםם... ממש ממש אהבתיי.... וקלי נראת מדהיםם...

למעלה