AUS2E22

noamlahav

New member
לקראת עונה 5 (3 בשבילך, אני איש של הספירה הכוללת)

פרק אחד ללא הדחה: פרק 19
במקום להדיח בן אדם מצביעים על לתת לו מן סוג של עונש למועצה הבאה

דברים מעצבנים נוספים שכדאיי שתדע מראש:
מה שאני מכנה "קטעיי הצגה", מסורת שהתחילה מהעונה הזאת
בקצרה בערך עד פרק האיחוד יכולים להופיע לך במהלך הפרק כל מיניי קטעים (2-3 בפרק בערך) שבהם מתמודד מציג את עצמו

למשל: "אני רואה את עצמי כאמא, כזו תמיד הייתי" פריים שלה, של בעלה ושל הילדים רצים על הים בהילוך איטי
או
"אני שופטת, בבית המשפט שלי אני נדרשת לעבוד עם מושבעים על בסיס יומיומי" - פריים שלה עם פאה של שופטת ועם פטיש

כדאיי שתהיה מוכן לזה מראש ותעביר קדימה כשצריך, לי זה מאוד הפריע בהתחלה עד שראיתי את זה כרעש לבן

באופן כללי שתדע שהעונה קצת צולעת לדעתי בפרה מרג' המאוחר אבל משתפרת מאוד באיחוד ולפי דעתי יותר טובה מעונה שלוש וקרובה מאוד לארבע
יש שם מתמודדים שאני מאוד אוהב

noamlahav

New member
אה וגם זו עונה של CHAMPIONS VS CONTENDERS

כלומר סלב (שרובם ספורטאים אולימפים כי אלו הסלב שאוסטרליה לרוב אוהבים)

מול מתמודדים מעריצים רגילים

טוב לראות שחזרת.

יקח לי זמן עד שאעבור לעונה הבאה, יש כל-כך הרבה פרקים והם כל-כך ארוכים, אני צריך קצת להתרענן בין העונות. תודה רבה בכל מקרה.

אני עדיין מבואס מזה שאני לא יכול לשים את האייקון של הנחש בכותרת, אבל ככה זה. חוץ מזה, הסמיילים החדשים נראים זוועה. עדיף שלא להשתמש בהם בכלל. לגבי הספוילרים, מי שלא ראה את הפרק... גם ככה עדיף שלא ייכנס לשרשור הפרק החדש? ועל מש"ש נסמן ספוילרים.

בכל מקרה, ג'ריקו נשאר לבד במערכה, אבל הוא לא נשכב עם הזנב בין הרגליים. הוא מספר ללוקי שטרה תיכננה להדיח אותו, ו*עכשיו* זה יתפוצץ לה בפרצוף. אז הוא חובר ללוקי, ושוב יש שלושה זוגות - ג'ריקו ולוקי, טרה וזיגי, ומישל ופיט. לצערי, נכון לעכשיו, הצמד המיותר לא על הכוונת של אף אחד, ואני לא אתפלא אם מישל או פיט יהיו המקום השני העונה ויפסידו לזוכה בפער גדול. אבל טרה מהר מאוד משלימה איתו, והשבט מתפצל לשניים - ג'ריקו, מישל ופיט מצד אחד, ולוקי, טרה וזיגי מצד שני. אבל טרה לא נטשה את התוכנית להדיח את לוקי. הוא רק צריך להפסיד חסינות.

ושוב אתגר חסינות שאמור להיות יותר לטובת המין הנשי, אבל כל הבנות נפסלות מוקדם, ואין כבר את טסה שתגאל אותן. איזה קטע יהיה אם פיט יזכה בחסינות? אבל לא, ברור שלא. כשמישהו לא באמת צריך את החסינויות כדי לשרוד, כמו קולבי, זה סבבה. כשמישהו צריך את החסינויות אבל הקאסט כל-כך מחריד שאתה מעודד אותו בלית ברירה, כמו מייק, זה בסדר. כשאתה רוצה שהסדר העולמי ישתנה וזה פשוט לא קורה, זה מעצבן. בסוף אני עוד אתייחס ללוקי כמו לדווינס או בן, ואולי הוא עז הגמר ורק בגלל זה הוא קיבל את העריכה שהוא קיבל לפני המיזוג. במועצה טרה מצביעה נגד זיגי והיא מודחת, סיכוי סביר שזה הצעד הכי גרוע שהיא יכלה לעשות והיא תהיה המודחת הבאה אם לוקי יזכה בחסינות. עכשיו שני השחקנים הכי חזקים מחוץ לעונה ונשארנו עם חבורה של כינורות שניים, שזה היה יכול להיות אסון בכל עונה עם קאסט פחות חזק.

arseny92

Well-known member
מנהל
אני עדיין מבואס מזה שאני לא יכול לשים את האייקון של הנחש בכותרת, אבל ככה זה. חוץ מזה, הסמיילים החדשים נראים זוועה. עדיף שלא להשתמש בהם בכלל. לגבי הספוילרים, מי שלא ראה את הפרק... גם ככה עדיף שלא ייכנס לשרשור הפרק החדש? ועל מש"ש נסמן ספוילרים.

בכל מקרה, ג'ריקו נשאר לבד במערכה, אבל הוא לא נשכב עם הזנב בין הרגליים. הוא מספר ללוקי שטרה תיכננה להדיח אותו, ו*עכשיו* זה יתפוצץ לה בפרצוף. אז הוא חובר ללוקי, ושוב יש שלושה זוגות - ג'ריקו ולוקי, טרה וזיגי, ומישל ופיט. לצערי, נכון לעכשיו, הצמד המיותר לא על הכוונת של אף אחד, ואני לא אתפלא אם מישל או פיט יהיו המקום השני העונה ויפסידו לזוכה בפער גדול. אבל טרה מהר מאוד משלימה איתו, והשבט מתפצל לשניים - ג'ריקו, מישל ופיט מצד אחד, ולוקי, טרה וזיגי מצד שני. אבל טרה לא נטשה את התוכנית להדיח את לוקי. הוא רק צריך להפסיד חסינות.

ושוב אתגר חסינות שאמור להיות יותר לטובת המין הנשי, אבל כל הבנות נפסלות מוקדם, ואין כבר את טסה שתגאל אותן. איזה קטע יהיה אם פיט יזכה בחסינות? אבל לא, ברור שלא. כשמישהו לא באמת צריך את החסינויות כדי לשרוד, כמו קולבי, זה סבבה. כשמישהו צריך את החסינויות אבל הקאסט כל-כך מחריד שאתה מעודד אותו בלית ברירה, כמו מייק, זה בסדר. כשאתה רוצה שהסדר העולמי ישתנה וזה פשוט לא קורה, זה מעצבן. בסוף אני עוד אתייחס ללוקי כמו לדווינס או בן, ואולי הוא עז הגמר ורק בגלל זה הוא קיבל את העריכה שהוא קיבל לפני המיזוג. במועצה טרה מצביעה נגד זיגי והיא מודחת, סיכוי סביר שזה הצעד הכי גרוע שהיא יכלה לעשות והיא תהיה המודחת הבאה אם לוקי יזכה בחסינות. עכשיו שני השחקנים הכי חזקים מחוץ לעונה ונשארנו עם חבורה של כינורות שניים, שזה היה יכול להיות אסון בכל עונה עם קאסט פחות חזק.
אפשר (אמחק לאחר חיווי שקראת את זה), אלו אמוג'י תקניים של הגופנים וקידוד היוניקוד, וניתן לכתוב בכותרת אותם בדיוק כמו כל תו טקסט אחר (ב-Windows 10 עדכני יש אף פאנל כתיבת אמוג'י, הקיצור הוא מקש חלונות ו ף סופית)

פרק 23

וואו, מזל טוב טרה, הרגע הרסת כל סיכוי עתידי להדחה של לוקי, ואל תתפלאי אם תמצאי את עצמך הבאה בתור. עכשיו, כדי לא להצטרך להסתמך על חסינויות, לוקי משתמש ברמז לאליל שזיגי מצאה לפני כל-כך הרבה פרקים, וכולם חוץ מפיט מאמינים שיש לו אליל. בנקודה הזו כמעט ולא מתמקדים באסטרטגיה, כי הולך ופחת המקום לעשות אסטרטגיות, אז מהר מאוד עוברים לחסינות, שיש בה גם פרס. לא זוכר שהייתה מכונית בעונה הקודמת, האם קללת המכונית הולכת לחזור בגדול באוסטרליה? יותר חשוב, למה לעזאזל האתגר הזה?!? יכולים לנסות ליצור מתח ככל שיוכלו, זה אתגר משעמם ויחד עם מגדל הקלפים בגמר, גאבון הביאה את האתגרים הכי משעממים שעדיין מחזירים לתוכנית. האתגרים של תאילנד היו יותר משעממים כי הם היו פאזלים נטו, אבל לא מחזירים אותם מסיבות מובנות מאליהן.

מישל זוכה בחסינות! וזה אומר שלוקי פגיע! סוף סוף! זה גם אומר שמישל לא יכולה לזכות, אבל... מישהו מאמין שהיה לה בכל מקרה סיכוי? אולי מול פיט. אבל כמעט בוודאות לזוכה של העונה יש בולבול, וזה כנראה ג'ריקו. ג'ריקו וטרה מצטרפים איתה לנסיעה במכונית החדשה ולפיקניק. אם טרה מחליפה את פיט וזה הפיינל 3, יכול עדיין להיות לעונה סיום טוב, אבל זה שלוק וזיגי לא בפיינל 5 זה קצת אנטיקליימקס. לצערי, לפחות טרה מאמינה שללוקי באמת יש אליל. זה לא בדיוק מה שקרה עם קלין באי הרוחות? למה לא לבקש שיראה את האליל? אם הוא לא מראה את האליל, אין לו אליל. למה שלא יראה את האליל, אלא אם באמת אין לו אליל? בניגוד אליה, פיט עושה את המהלך הנכון ודורש מלוקי לראות את האליל, ואז מבין שבאמת אין לו.

לוקי מנצל את ההזדמנות כדי לסמן את פיט, שזה טוב כי פיט הוא הטוב במיעוטו והיה הטוב במיעוטו מאז שאודט הודחה. למעשה, יחד עם אודט, בן, טרזן ומארק, הוא אחד המתמודדים הכי חלשים אסטרטגית העונה. קשה לי לשנוא אישית מתמודד, אף אחד לא באמת חי בסרט או דוחה. זו מועמדת רצינית לאחת העונות הטובות בעולם. אבל ברגע האמת, המתמודדים עושים את הצעד הנכון ומדיחים את לוקי. ג'ריקו עוד יכול לעוף לפני הגמר, אבל אני לא רואה מישהו מלבדו זוכה.

פרק 25:

פרק 24 היה ללא הדחה, ולכן לא צפיתי בו. ג'ריקו זכה באפשרות לפסול מושבע מלהצביע בגמר, והוא בחר בטסה. מסתבר גם שהם התמודדו במשימה שתמיד תהיה לי טראומטית מהשחיטה הלא כשרה שלנו, בעונתה הראשונה והבלתי ניתנת למחילה, בפיינל 4, שבו נתנו לנועם להתמודד במשימה פיזית מול שתי בנות בלי שום התאמה לגודל הגוף. וגם המשימה הזו הייתה בפיינל 4. לצערי האוסטרלים לא למדו מהעונה הקודמת, מה שאומר ששוב הולך להיות לנו גמר משעמם שיכולל ברובו משימה אחת, הדחה אחת בלי הרבה מקום לתמרונים כי זו ההדחה האחרונה, ומועצת השבט האחרונה. איך ימרחו את הזמן? התשובה היא בפרק הזה - קרובי משפחה... באמריקה מביאים אותם בפיינל 8-6 בדרך כלל, באוסטרליה הם רשמית אמצעי למריחת זמן. במקום, אתם יודעים, לעשות פרק אחד פחות, לקצץ קצת את הגירסה הארוכה ביותר בעולם של הישרדות (55 ימים - יותר מאשר אצלנו!) וטיפה לשפר. בהתחשב בעובדה שזה כנראה השיא, אני עדיין מעדיף בפרינציפ את השיאים של אמריקה. וחבל, כי זה אחד הקאסטים הטובים בעולם.

ושוב, קרובי המשפחה אפילו לא קשורים למשימה. לא צריך לזכות באתגר כדי לזכות באהבה, ואפילו הם לא משתתפים בשום משימה. זה מה שנקרא מסחטת רגשות, וחבל שהגירסה האוסטרלית סובלת מזה. בערך בנקודה הזו גם אמריקה התחילה ללחוץ חזק על בלוטת הרגש עם אדם מעונה 33 ובן מעונה 35, ואני מתחיל להבין בחלחלה מאיפה הם קיבלו את הרעיון. עדיין עונה מעולה, אבל יש מקום לשיפור בגירסה עצמה. לראשונה באיזושהי גירסה לא מקומית של הישרדות, אני הרצתי קדימה חמש דקות שלמות, לאתגר חסינות שאין מצב שלוקי לא היה זוכה בו. בסופו יש פאזל שמזכיר לי את החומה של סין, אבל אפילו יותר קשה. ג'ריקו מגיע לפאזל ראשון, טרה שנייה, אבל אז פיטר עושה קאמבק וזוכה בחסינות! וזה כמובן התרחיש הגרוע מכולם. אני אשמח מאוד שידיחו עכשיו את מישל, אחרי זה את פיטר וטרה תיתן לג'ריקו טיפה תחרות בגמר, אבל סיכוי סביר שג'ריקו יגיע לגמר עם עז, וסיכוי עוד יותר סביר שזו תהיה עז עם כרומוזום Y. או שבכלל טרה היא שתזכה. לא מאמין שזו תהיה מישל, וזו לגמרי תהיה זכייה מההפקר. לפיטר כמובן אין סיכוי בשום מצב.

בהתחלה, ג'ריקו אכן מכוון נגד טרה, אבל בנקודה מסוימת הוא מתחיל להיות פרנואיד, לאיים על מישל שלא תשוחח עם אחרים, ואז מכוון נגדה. ושוב, זה תלוי בטרה. היא יכולה להצביע נגד מישל ולכפות אתגר אש, והיא יכולה ללכת עם כולם נגד ג'ריקו. במועצת השבט, טרה שוב עושה מה שלדעתי לא טוב לה, מצביעה נגד מישל, ואחרי אתגר אש, מישל מודחת. נשארו זוכה ראוי, זוכה קצת פחות ראויה, ועז שכמובן לא יזכה.

ולבסוף... הגמר הגדול!

...שמרוח לא פחות מהגמר של עונה 1. אפילו האתגר הוא אותו אתגר. מי שיזכה בו יקח את פיטר ואת העונה. לא היו קרובי משפחה, לא פיתויים ולא שום דבר שיעשה את האתגר יותר מעניין. סך הכול היו לא פחות מעשרים דקות של צפייה נטו, שבסופן ג'ריקו זכה באתגר. אם הוא לוקח את טרה, אני אהיה בהלם, אבל הוא יזכה בכל מקרה. אילו היית מצביעה נגדו, טרה, היית מבטיחה ניצחון של אישה! מועצת השבט בקצרה:

טרה: פיטר שחקן גרוע, אל תבחר בו, תבחר בי!

פיטר: לא, אני שחקן יותר טוב, תבחר בי!

איזה טמטום. הם היו צריכים להגיד שלג'ריקו יש סיכוי טוב יותר לנצח נגדם. להפתעתי הרבה, ג'ריקו מדיח את העז ולוקח את טרה לגמר. אבל עדיין אין לה סיכוי.

מה שמוביל לפרוטוקול מועצת השבט האחרונה!

ג'ריקו וטרה: קודם כל אני שמח שהאוסרלים לא נפטרו מגירסה הישנה - הטובה - היחידה האמיתית של מועצת השבט האחרונה. לג'ריקו היה יותר חומר וכמובן שהוא השתמש בו, יכול להיות שהוא לקח קרדיט על דברים שבמקור יזם לוק, אבל יכול גם להיות שבגלל האישיות הדומיננטית של לוק, הוא עצמו לקח את הקרדיט שלא לצורך, וכמו שציינתי כבר בפורום הישן, ג'ריקו הוא כמו ארל, כשלוק הוא כמו יאו-מן (רק כמובן שונה לגמרי)

מישל: כמו עונה שעברה, נראה שכל המושבעים מעריכים את המשחק, ובגלל שאין "ראוי" מתחסד כמו לי, הפעם יהיה להם קשה יותר. או שלא. לג'ריקו יש רזומה הרבה יותר ארוך.

אנליס: שאלה מאוד מעניינת שאני לא חשבתי עליה, טרה נתנה תשובה טובה אבל העובדה הפשוטה היא שהיא עשתה לא מעט טעויות לאורך המשחק, בין השאר ההדחות של זיגי ומישל.

לוקי: אני מניח שהוא שאל כדי לצאת ידי חובה, הוא כנראה נעול על להצביע לטרה. ככה זה כשיש אסטרטגים אמיתיים במשחק.

זיגי: הנה זה בא! השאלה שאני הכי אוהב! אחרי הכול המתמודדים שרדו למשך יותר מחודש (כמעט חודשיים במקרה הזה) תיחמנו ושיקרו. הגמר הוא הזמן להראות שאתה לא רובוט של אסטרטגיה, וגם מכיר את מי ששיחקת נגדו כל הזמן.

ג'ארד: האם המרמור התחיל? אני לא אתפלא, מכל המתמודדים העונה הוא בין הפיונים הכי גדולים, רק שכמו הרבה מתמודדים אחרים העונה, הוא החזיק מעמד יותר מהמאסטר שלו.

שרה: עוד טיפה מרמור פוטנציאלי.

לוק: בדומה ללוקי, השאלה שלו לא רלוונטית, כי אני אתפלא אם הקול שלו לא נעול (לג'ריקו, כמובן)

פיטר: שאלה פשוטה, עניינית, כמו שהיה אפשר לצפות כמעט מכולם. היה רק קומץ של "ראויים" ולא-שחקנים, וכולם הודחו לפני המיזוג.

הנרי: ג'ריקו ענה את התשובה הכי טובה עד עכשיו, שהייתה יכולה להצליח רק בקאסט כזה.

בניגוד לעונה הקודמת, לא היה כאן מארש טורקי על גמל. לטרה הגיע גם לקבל קולות כאן. אבל הניצחון הגיע לג'ריקו בזכות.

סך הכול עונה טובה מאוד, שני הפיינליסטים היו כינורות שניים אבל שניהם שיחקו לא רע בכלל בכוחות עצמם, וללא ספק ג'ריקו שחקן יותר חזק מאשר קריסטי, למרות שנאומי הגמר שלה באמת היו מדהימים. העונה הקודמת התחילה את הישרדות אוסטרליה מחדש ברגל ימין, והעונה הזו רק התעלתה עליה. עכשיו רק להוריד את הטוויסטים המיותרים והפרקים ללא הדחה, קצת לשפר את פרקי הגמר ואפשר עדיין לשפר.

דירוג:

1. לוק
2. זיגי
3. ג'ריקו
4. לוקי
5. טסה
6. אייקיי
7. אנליס
8. שרה
9. טרה
10. הנרי
11. מישל
12. ג'קי
13. אדם
14. פיטר
15. איימי
16. סאם
17. ג'ארד
18. קנט
19. קייט
20. מארק
21. ג'ואן
22. אודט
23. טרזן
24. בן

כשהשלושה האחרונים הם היחידים שאני לא מחבב אפילו בקצת. זה היה אחד הקאסטים הכי אסטרטגיים, הכי מעריכי משחק שהיו, ורוב מי שבתחתית פשוט הודח מוקדם מדי ולא הספיק לעשות מהלכים. נתראה בעונה 3!

למעלה