...........

neta mi

New member
...........

ביום ראשון ה15 לאוקטובר, עמרי עברון, פעיל מכתב השמיניסטים, יכנס לכלא הצבאי בפעם הראשונה . בואו בהמוניכם להפגנת תמיכה , בעמרי ובליאור ווליניץ שיכנס לכלא כגם הוא ביום רביעי באותו שבוע . בהפגנה נתכנס יחד, נשליך ונשבור נשקים ורובים (מקרטון כמובן) ונקרא לסרב להשתתף בצבא: "בגלל 40 שנות כיבוש", "בגלל ההרעבה של רצועת עזה", "בגלל חומת האפרטהייד" ומסיבות נוספות. ההפגנה תיערך בכניסה לבקו"מ בתל השומר בשעה 8:30 ההסעות יצאו ביום ראשון מהבימה ברבע לשמונה וממסוף אל על ברכבת צפון בשעה שמונה בבוקר. אנא הרשמו מראש אצל נטע בטלפון: 0524581554

The Human

New member
מכל הדברים האלה...

אתם שוכחים את הדבר הבסיסי ביותר שסרבני צבא צריכים להילחם עליו... והוא שמירה על צלם האנוש ועל כבוד האדם שנפגע במשטר ניאו-פאשיסטי כמו בצה"ל... לא כל אדם מתאים למסגרת כזו... מכל הערכים שהקצינים מתיימרים להפגין... הדברים היחידים שדופקים הם לקקנות, סחטנות, השפלה, שקרים, טיוחים וכסת"חים על חשבונו של החייל הפשוט... כמוכם וכמוני... למה אתם לא נלחמים נגד זה? למה לא נגד 150 עד 200 ה"התאבדויות" שקורים בצה"ל... הרי.. מאיפה לכם לדעת שכולם התאבדויות... מה - כל מה שדובר צה"ל אומר זה אמת קודש? תעשו לי טובה... בתור אחד שראה ושמע וחווה סיפורי זוועה בגוף הרקוב והמושחת ביותר שקיים במדינה הזו שמהווה כגורם העיקרי לרוב תחלואי המדינה... תילחמו למעננו.. החיילים הפשוטים וכל אזרח שמתגייס ומאבד עצמו לדעת כי איזה קצין או מפקד שפל רוח ומתועב החליט לשלוח אותו לאבדון... החיילים שנרקבים בכלא בגלל איזה אגו-טריפ שאיזה רס"ר רצה לקחת על חשבונם... חיילים שמשרתים את מדינתם ללא חת ונותנים את נשמתם לידי מפקדיהם שמשתמשים בכוחם לרעה כנגדם.. תילחמו עבור עמנו... כדי להגיע למצב שאנחנו לא מבצעים פשעים הומניטריים כנגד עמים אחרים אנחנו צריכים לעצור את אלו שמתרחשים בתוכנו... אני לא רואה את עצמי כאיש שמאל שמזדהה עם הצד הפלסטיני במאבקו... אני לא יכול לתמוך באנשים ששולחים את בניהם ונכדיהם להתפוצץ בבתי מלון ואוטובוסים.... ואני לא רואה את עצמי כאיש ימין שעושה הכללות על עם שלם ומוכן לרעיונות קיצוניים של טרנספרים ופגיעה באזרחים חפים מפשע.... אני איש מרכז ליברל שדוגל בביטחון אבל לא על חשבון הדמוקרטיה, חופש וכבוד האדם... שלא מוכן לאפשר לצבא הזה להרוס את המדינה שלנו... אני אחד ששירת בצה"ל... ואם הייתי יכול להחזיר את הגלגל אחורה הייתי עושה זאת... אבל שיתפתי פעולה כמו רוב האזרחים התמימים שנקלעים למסגרת הזו... אך ורק.. בכדי לשרוד... כמו כל האחרים רוב היכולות שפיתחתי עד גיל 18 נרמסו ונהרסו כליל... אבל אני אומר לכם עכשיו... שמיניסטים וחיילים משוחררים כאחד.. בואו נילחם ביחד נגד מקור השחיתות הזה... נגד תקציב הון עתק שמבוזבז על מערכת בזויה וחולנית במקום להיות מושקע בבריאות, בחינוך... נילחם על העיקרון ששואל "האם צבא של 100 אלף איש בעלי מוטיבציה ומיומנות אינו יותר טוב מצבא של 600 אלף איש ששלושה רבעים מהם לא רוצה להיות חלק ממנו?" למה צבא העם?? למה? ומתי זה ייגמר? כשתתחילו לדבר ולהשמיע את קולכם... כשלא יהיו יותר אזרחים סוג א' ב' ו-ז'.. כשנוכל לחיות כבני חורין וכבני אדם... תודה..

למעלה