3:19>>Unleashed

מתן ב

New member
מישהו ראה עכשיו את הפרק?

איזה פרק יפה, איך אני אוהבת שבוסקו נכנס לעצבים ומתחיל לפוצץ מכות את העצורים. מגיע לאבא!!!

פרק יפה

היה פרק ממש נחמד רק חבל שזה לא היה פרק רגיל, כי אם היה פרק רגיל אז היה על כל השחקנים... אני מתגעגעת למשמרת שלישית, וביום שישי נרדמתי אחרי הפרק השני...אבל רק בגלל שאני חולה!! זו לא אשמתי!!

dannyvas

New member
אני

פרק גדול סדרה פשוט אדירה וגם שיר פתיחה טוב (הורדתי אותו) גם אני בקטע של בוסקו איזה
איך הוא קורע להם את הצורה. אין, זה גדול שהוא מתחיל לקחת דברים אישית.

mgirl

New member
3:19>>Unleashed

אנשים ואנשות, מה נשמע אצלכם? היה לנו היום פרק מדהים במיוחד. אבל נתחיל מהתחלה. קודם כל, אני רק רוצה להגיד שהקרוס היה רעיון טוב ביותר. ועכשיו, לפרק. סוזן ופיית´... הן כאילו חברות-הכי-טובות. מוזר ביותר. שמתם לב שסוזן יותר דומה לפיית´ מאשר לאחותה? מוזר מאוד-ביותר. ובוסקו, נדמה לי שהוא התאהב בסוזן. אולי יעשו עוד קרוס בעונה הבאה של אי.אר ומשמרת, ושם סוזן תעבור לניו-יורק (שוב) ותהיה עם בוסקו זה בהחלט יפתור לי חלק מבעיה הקארבי
ג´ימי... הוא כזה חמוד עם ג´ואי! ז"א, בלי קשר למראה. והקטע עם החומרי-ניקוי, קרע אותי לשניים. היום אח שלי בן השנתיים השפריץ לעצמו חומר של כביסה נגד כתמים לעין, והיינו צריכים לקחת אותו לחדר מיון
סאלי... אתה לא קולט שטטיאנה מנסה לסדר אותך, ורק לסדר אותך?! כאילו, ה-ל-ו! אפילו פיית´ חושבת ככה. כי היא עשתה כזה הבעה כשהוא סיפר לה. בכל אופן, אני ממש לא סובלת את טטיאנה, היא כל כך מעצבנת שזה הורג אותי. אוווו!!
פיית´... למה היא תמיד חייבת להיות ה´בחורה הטובה´? זאת אומרת, היא נחמדה והכל, אבל היא גם קצת משעממת, לדעתי לפחות. תחשבו איזה טוב בוסקו יעשה לה
בכל אופן, לדעתי הם מתאימים פרפקט. שמתם לב איך היא הצליחה להרגיע אותו בשניה כשהם הלכו לפגוש את הילדים? מגניב ביותר. ואחרון-אחרון (וחביב), בוסקו... כל הפרק אני אומרת לעצמי ´איזה אדיוט´, ´איזה חם-מזג´, ´איזה רגזן´, ´איזה אלים´, ודברים דומים. הוא עצבן אותי כשהוא הרביץ להוא ממשמר השכונה (מזכיר קצת את לוקה מ´אי.אר´ עם השודד בדייט עם אבי בעונה 7, אבל לוקה הרבה יותר מעצבן, לדעתי). והוא עצבן אותי כשהוא כמעט קרע את הג´אנקי הזה רק כי הוא לא ידע כלום. והוא עצבן אותי כל הפרק. והוא עצבן אותי גם בפרק קודם (של אי.אר), איך שהוא הרביץ להוא ואז ´אתה מלכלך לי את האוטו´. אלוקים, כמה שהוא עצבן אותי.
אבל עכשיו, בסצינות האחרונות של סוף הפרק, כשהוא דיבר עם סוזן (אם לא עם פיית´, לפחות שיהיה עם סוזן), שיניתי את דעתי עליו לגמרי. כן, עכשיו לדעתי הוא יותר חמוד מג´ימי. או לפחות הם שווים. (ואני לא מתכוונת רק במראה). יש לו לב טוב, לבנאדם. הוא פשוט קצת אלים מדי. למשל, כשהיה בעונה קודמת את הפרק של המכונית, והוא עזב את המכונית רק כדי להציל את הזקנה הזאתי, אפילו שזה היה זיוף. זה מראה. או כשהוא פצע את היד עד שהוא היה צריך תפרים בגלל שהוא כל כך התעצבן על האיש הזה כי הוא חטף את הילדה. או כשהוא קרע לילדה Sweety. וואו, כמה כתבתי עליו ביחס לאחרים ולסיום, אני רוצה להצהיר, שמהרגע שהילדים אמרו שזה שוטר עם אופניים, ידעתי שזה ההוא מ´משמר השכונה´. זהו! -מיכל-

איך התגעגעתי....

לא התגעגעתם למשמרת שלישית? איזה יפה זה לראות פתאום את רוב הדמויות... טוב, רק עוד חודשיים עד החזרה, צריך להחזיק רק עוד חודשיים. מתי כבר יגיע אוקטובר?!!!! אבל מספיק עם ההתמכרות שלי, היה פרק יפה, לא? איך שג´ימי התחיל לדבר על מוצרי ניקיון וכולם הסתכלו עליו... אבל הכי אהבתי את הקפיצה של בוסקו לתוך החלון. רגע השיא בפרק מה דעתכם???

mgirl

New member
אוקטובר?

זה לא ממש באוקטובר. זאת אומרת, תחילת אוקטובר. כי יש עוד 3 פרקים לאי.אר, שזה שלושה שבועות. יש עוד שלוש או משהו כזה פרקים לדוסון קריק, יש עוד 2 פרקים לבנות גילמור, ויש עוד פרק אחד לסמלוויל. ונגיד שיש איזה הפסקות והכל, טקסים, אוסקר, צומות, חגים... זה יוצא סוף-סוף ספטמבר או תחילת-תחילת אוקטובר.

אני אוהבת את אוקטובר!!

ואני לעומתכם מחכה יותר שאוקטובר יבוא ולא רק בגלל שאז תתחיל העונה החדשה של משמרת שלישית, אלא בגלל שבאוקטובר יש לי יומולדת!! כן, כן, ב-7 באוקטובר יהיה לי 16 מתוק!! ומה שעוד יותר מתוק בזה הוא שזה יהיה בסתיו, העונה האהובה עליי!!!

היה פרק ממש יפה! ../images/Emo13.gif

אני מסכימה פשוט עם כל מה שרשמת! אני קוראת וזה בדיוק מה שיש לי להגיד!! אגב, למה הקישורים בחתימה שלך לא עובדים???

למעלה