!?

!?

אחרי שימעמום טוטאלי וצפייה בקטנטנות(רק כי אין משהו אחר) אמרתי תודה שסוף סוף עשרה לשלוש ומתחיל חברים! אבל לא!!!! הי שכנים שכנים! סדרה שנואה עלי מאוווווד! אז כמובן שהלכתי למדריך ערוצים ומה גיליתי! שבמקום שכנים שכנים יש שידורים חוזרים של דוסון! ראיתי סוף סוף את הפרק הראשון!!!!!!(כי לא ראיתי את כל עונה הראששונה) רק חבל שהחליפו את חברים בשכנים שכנים, עכשיו בכלל אין חברים חוץ מבימי שלישי(טוב, וגם בשעה 2:25 לפנות בוקר- וזה לא פרקים כל-כך ישנים כי מוניקה וצ`אנדלר גרים ביחד ומסיבה בלתי מוסברת לא ראיתי אותם!! איך זה? ממתי לריצ`ל יש אחות קטנה? ומתי היא יתאה עם רוס!!! help me!!!!!) אז אני שמחה ומבואסת! נתגבר..... יעל......

~*~gaL

New member
אני גם לא האמנתי!!!!!!!!!

וגם, כמה אפשר עם דוסון קריק???????????????????????????? עכשיו זה יהיה כל יום?!?!?! מה, אין גבול לסבל?!

חיפושיט

New member
נו, זה כבר עבר כל גבול

מילאאאאאא אין חברים בשמונה וחצי <למרות שסיינפלד חזרה!! יש!!> אבל גם לא בשלוש?.. ועוד במה הם החליפו אותם??. שכנים שכנים! אלוהים, מכל הסדרות הכי מעפנות זאת זוכה בתואר המלכה! חבורת בריטים מפגרים שחיים בשכונה יוקרתית מתחבטים בבעיות חיים מעניינות כמו: מגרש טניס או בריכת שחייה?.. טבעת זהב או טבעת יהלום?. ושאר הגיגי אנשים משועממים בלי בעיות שעושים מהם סדרת טלוויזייה <עיין ערך רמת אביב ג` ודומיה> ודורשים אגרוף לפנים. נגיד, שיש איזה שלוש אנשים שרואים את זה, למה אבל בשם האלוהים למה לדחוף עוד פעם דוסון קריק??????????? היו שידורים חוזרים של כל ואני חוזרת ומדגישה כל העונות לפחות חמש פעמים, אז למה עוד? מה חטאנו?.. מה עשינו?... מי הוא הדיקטטור הרשע והנישא מעל כל בעל הקיק הלא מובן לדוסון הבלונדיני וחבריו.?... נו טוב, לפחות נתנחם, תמיד יש את פייסי.... חיפו השיט <מפקפקת באמונתה במוסד המופלא והמכובד של ערוץ 3 הקדוש>

חיפושיט

New member
אוסטרליים, בריטים...

אותו קה, למרות שאני מתביישת בעצמי ששכחתי!! חיפושיט רעה!! רעה!!! >מלקה את עצמי עם שוט<

מה אני אעשה בלי חברים?

זה ממש עצוב,יותר אני לא אראה ת`פרקים של חברים הפרקים בלילה זה כבר פרקים מתקדמים ולא משהו ובנוגע לשאלות שלך כל התשובות נמצאות באותו הפרק שהיה אתמול,היא באה לשני פרקים והיא יצאה עם רוס. נ.ב-איזה יפה היה הפרק הראשון של ``דוסון``,בכלל כל העונה הראשונה הייתה יפה גם העונה השנייה אחר כך זה כבר התחיל להתדרדר.

חיפושיט

New member
אם יש לך שאלות בקשר לדברים

לא ברורים מחברים את מוזמנת לשאול בפורום ואני אענה כי ראיתי תשעים ושבע אחוז מהפרקים ובטח כך גם שאר חברי הפורום.

zacki

New member
שיוווו אני חייב את הפרק עם ג`ורג`

ודרך אגב שפי שזה נראה עכשיו רוס לא תהיה עם רייצ`ל לפחות לא עד סוף העונה השביעית - זה בטוח מאה אחוז. אבל אל דאגה, החברים שלנו (GO) חתמו על חוזה לעונה שמינית בתשלום של 750,000 $$$ לפרק לעומת 125,000 $$$ בעונה הקודמת!!! הם פשוט מליאנים. אז ביינתיים יש חברים לפחות עד סוף 2002, ולרוס ורייצ`ל יש זמן, וגם לג`ואי ופיבי. GO FRIENDS!

orlon

New member
לא.....

רייצ`ל תהיה בהריון..... זה יילך ככה לקראת החתונה צ`אנדלר יקבל ``רגליים קרות`` אחרי שהוא ישמע את ההודעה החדשה שמוניקה שמה במשיבון ואחרישרוס יקנה לו עוגה שכתוב עליה ``אני לעולם לא יתחתן`` יהיו לו ויכוח סוער עם האבא הקוקסינל שלו- הוא ישאיר לרוס פתק ``תגיד למוניקה שאני מצטער`` כולם חוץ מג`ואי יצאו לחפש אותו בעוד שהם מנסים לתת למוניקה הרגשה שהכל בסדר, הם מוצאים אותו במשרד וגוררים אותו למלון. פיבי תמצא ערכה לבדיקת הריון(התשובה חיובית) בדירה ותגיד לרייצ`ל: ``זה חיובי מוניקה בהריון``. זה כמובן מגיע ולצ`אנדלר (הוא שומע שיחה של שתיהם במלון ואז באה ההפתעה Chandler: ``I know about the baby.`` Monica: ``What baby?`` Chandler: ``Our baby.`` Monica: ``We`re having a baby?``

libi k

New member
לא נכון!!!!!!

זה מה שיקרה בפרק האחרון,אבל זאת מוניקה שתהיה בסוף בהריון!!!

למעלה