2 שאלות קלילות :)

טבע dj

New member
2 שאלות קלילות :)

1. הייתה לי פעם אפשרות באייפוד כשאני גוללת את שמות האמנים לגלילה מהירה שהולכת לפי הabc אחרי שעידכתי את העברית זה פתאום נעלם לי וזה רק גולל את שמות האמנים בלי קיצור הabc הזה. יש אפשרות להחזיר אותו? ניסיתי לחפש בsettings ולא מצאתי כלום 2. אני משתמשת במחשב pc ואני מתכננת לעבור לmac בקרוב - תהיה לי אפשרות להעתיק/להעביר את הitunes לי לשם? הבעיה העקרונית שלי היא לאו דווקא קבצי השירים אלא יותר סידור רשימות ההשמעה וכו' שכבר מאורגנות על הitunes. חן חן ותודה

Under the GUN

New member
2 תשובות קלילות

1. תנסי לגלגל לא בתוך פלייליסט, אלא בתוך songs או artist 2. את יכולה להגיד לאייטונס לסדר את כל השירים בתיקיה שלו, להעביר את התיקיה my music/itunes למק, והכל יהיה לך שם אותו דבר

אל תהיה בטוח לגבי 2

הם עובדים אחרת. להגיד את האמת, לא ניסיתי, אבל יהיה צורך לפרמט את האייפוד למק כדי שניתן יהיה לעדכן אותו. משום מה, האייפוד במק לא מאפשר לעשות עדכוני קושחה לאייפוד שמפורמט לווינדוס (עוד לא ממש ברור לי למה). בכל אופן, הספריות בנויות קצת שונה, כך שאני לא בטוח שבהעתקה פשוטה זה יעבוד.

טבע dj

New member
איך אני אוכל לפרמט את האייפוד למק?

אוו. זה לא נשמע טוב אני מקווה שזה לא יעשה בעיות לאייפוד

LinkTree

New member
אין צורך לפרמט את האייפוד למק

אני עברתי למק לפני כחצי שנה והעברתי את האייטיונס שלך מה PC למק וזה לא היה מסובך. נכון להיום האייפוד שלי לא מפורמט למק - הבעיה היחידה עם זה שהוא לא מפורמט למק זה שהמק לא ממש מוכן לעדכן אותו - אבל זה לא כזה משנה לי. כלומר לפרמט את האייפוד למק (שעושים את זה על המק על ידי RESTORE) חשוב רק אם את רוצה לעדכן את האייפוד על המק

טבע dj

New member
קודם כל תודה

בקשר ל1 ניסיתי לגלול באמנים כמו תמיד וזה פשוט לא קורה. יש למישהו עוד רעיון?

פבלנד

New member
איזה איפוד? ניסיתי עכשיו

בקלאסיק שלי וזה קרה אבל רק כשעשיתי ממש מהר....

טבע dj

New member
נכון זה עובד רק כשעושים מהר

זה קלאסיק וידאו 30 ג'יגה.. יש לי שם 23 ג'יגה מוזיקה אז הגלילה המהירה עם הabc ממש עזרה

פבלנד

New member
וידאו זה וידאו. זה לא קלאסיק.

קלאסיק זה החדשים של 80 ושל 160 ולא הבנתי מה אתה אומר בהודעה הזאת. אתה אומר שעדיין לא הצלחת?

Papito

New member
לגבי 2

אם את מעוניינת להעביר את הפלייליסטים והסטטיסטיקות (מספר השמעות, דירוגים וכו') תוכלי לעשות את זה פשוט צריך להעביר את הקובץ לייברי למק, וזה הכל. באתר של אפל יש מדריך. מעבר נעים למק שיהיה לך

למעלה