18+ מתנצלת על כמויות השאלות הפעם רוצה לשאול על א.מיניות

רjת

Member
|18||18||18||18||18||18||18||18||18||18||18||18||18|

אם אני לא אוהבת שיורדים לי או לרדת לאחרים, לאונן באיבר מינו של הגבר, או שנוגעים באיבר מיני ע"י הפרטנר האם אני על הספקטרום הא.מיני? מתנצלת על השאלות הלא הנעימות.

בעבר פחות אהבתי מין אבל בתקופה האחרונה הרגשתי שלוש פעמים משיכה מינית ופינטזתי מינית ויש תקופות שזה חסר לי אבל בעיקר כי משווה את עצמי לאחרים שכן חוו סקס.

נ.ב אני מקווה אולי למצוא תשובות יותר בפגישת זום שיהיה השבוע. בכל אופן לגבי ארומנטיות אני די סגורה עליו.

k500

Active member
מנהל
רק את יכולה לדעת אם את על הספקטרום הא-מיני וזאת על פי מה שאת מרגישה אצלך פנימה.
אם את לא אוהבת סוגי מגע מיני כאלה או אחרים, אבל כן יש לך משיכות מסוימות, זה בסדר. א-מיניות היא לא משהו אחד מוחלט, היא סקאלה שאת יכולה למצוא בה את המקום הנוח שלך.
להיות א-מיני/ת זה לא אומר שאין מיניות בכלל אצל כולם באותה רמה. יש כאלה שמרגישים דברים מסוימים כלפי אחרים, אוהבים דברים מסוימים או להיפך, אבל הם מוצאים את עצמם על הרצף הא-מיני וזה בסדר.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
טוב. סתם הסתקרנתי ונכנסתי לכאן. ונהנה, יש לי כמה תהיות...
איכשהו נדמה לי, כי אדם שכותב "אם אני לא אוהבת שיורדים לי או לרדת לאחרים", סביר כי התנסה בשכאלה.
ועולה בי השאלה, מתוך מה הגעת למצב הזה? האם היה הדבר כתהליך, מתוך קשר שהתהדק ואט אט הגיע לכך,
או שמא היה הדבר "רק" מתוך רצון להתנסות בקטע?
נו טוב. סקרנות לשמה. את לא חייבת להשיב.

רjת

Member
טוב. סתם הסתקרנתי ונכנסתי לכאן. ונהנה, יש לי כמה תהיות...
איכשהו נדמה לי, כי אדם שכותב "אם אני לא אוהבת שיורדים לי או לרדת לאחרים", סביר כי התנסה בשכאלה.
ועולה בי השאלה, מתוך מה הגעת למצב הזה? האם היה הדבר כתהליך, מתוך קשר שהתהדק ואט אט הגיע לכך,
או שמא היה הדבר "רק" מתוך רצון להתנסות בקטע?
נו טוב. סקרנות לשמה. את לא חייבת להשיב.
האמת היא שלא התנסתי. אבל אני יודעת את זה. זה משהו שתמיד הגעיל אותי. חברה טובה שלי אמרה לי שכל הגברים אוהבים את זה ואם אישה לא עושה זאת הם יחפשו ריגושים מהצד. אני לא אפרט מה אני כן אוהבת וגם על ההתנסויות שלי ומעדיפה לשמור את זה באיזור האישי והבטוח.

k500

Active member
מנהל
שלום לכל אלה שבאו מבחוץ היום- שימו לב:
זהו פורום א-מיניים ונועד למי שמחפש תמיכה ומידע בנושא, כמו גם דיונים עליו.
בפורום נמצאים גם א.נשים עם רגישויות כאלה ואחרות שרוצים לדעת דברים חדשים, מחפשים לגיטימציה למה שהם מרגישים וחווים דברים לראשונה בחייהם. לכן חשוב שמי שנכנס לכאן, יקרא קודם לאן הוא הגיע ומה מצופה ממנו לפני שהוא שופך את מה שיש לו להגיד סתם בלי לחשוב.
חלק מכם קיבלו אזהרה ראשונה, בשלב הבא אתם תימחקו ותחסמו.
אם בכל זאת אתם סקרנים ומבינים את הפורום, אתם מוזמנים להמשיך.

אטיוד5

Active member
סליחה, באמת לא שמתי לב, חשבתי בטעות שנכנסתי לבגידות ואהבה אסורה. :)
עם זאת, אני עדיין חושב ששאלתי ראויה: מה את כן אוהבת?

למעלה