15 דברים שלא ידעתם על...

אני חושבת שנדב (או ניצי...) תיאר את זה

כמו שצריך...

6!!!!! הריסון פורד ../images/Emo99.gif

גם אני לא מסוגלת לפזול אפילו על אוכל זז (לא נע! זז!)...
חוצמזה, הריסון פורד זה ה-שחקן. וונטוורת' מילר
!!

../images/Emo45.gif../images/Emo99.gif

איזה כיף שאני לא היחידה שאוהבת את האריסון פורד
בדר"כ ממש צוחקים עליי בגלל זה!

מאור 87

New member
אוי 1.. ../images/Emo122.gif

כ"כ נכון גם לגביי. לא מסוגל, פשוט לא מסוגל לישון כשהכפתורים של השמיכה מופנים אליי. לפעמים אני קם בבוקר ומגלה שתוך כדי הלילה השמיכה התהפכה והכפתורים של השמיכה היו ליד הראש שלי, ואני מרגיש כ"כ מחולל
.

זה קשה אממ... בואו נראה

1. אני בת 14 וחצי בדיוק 2.אני מכורה לקולה 3.אני אלרגית לכל דבר שזז 4.אני מתעבת מוזיקת ראפ ,היפ הופ וכדומה 5.אממ... משהו מזעזע אבל כשהייתי קטנה יותר הערצתי את... בריטני ספירס :S ככה שיש לי אוסף דיסקים שלה ואין לי מושג מה לעשות איתו... 6.יש לי נטייה לשמאלניות 7. אנלא חושבת שסמים זה דבר רע אבל...אני גם לא חושבת שזה טוב אניוואי 8.אני אוהבת אופנה ככה יש לי 2 קלסרים עם הרבה תמונות ןפרסומות של דוגמניות ומעצבים :p 9. הסרטים האהובים עלי [פרט לביטלס] הם : אבודים בטוקיו , היומן , soMe it like its hot [שכחתי איך זה נקרא בעברית] , פקטורי גירל ושודדי הקאריבים :p 10.אני מונעת מעצמי לאהוב לינדה כי תמיד אהבתי את ג'יין אשר... אל תשאלו 11. אממ.. מה עוד... אני משחקת טניס כבר שנתיים... 12.אנלא אוהבת אנשים שמדברים יותר מידי זה ממש מעצבן אותי. אני גם לא אוהבת כשאנשים מאחרים. אני בטח לא אוהבת עוד מלא דברים אבל אני לא נזכרת בכלום 13.עכשיו לחלק של הביטלס... אני מעריצה אותם רק שנה אבל לא עבר יום שלא שמעתי שירים שלהם :p 14. אני חושבת שפול מקרטני [גם עכשיו] הוא הבנאדם הכי הורס והכי מוכשר בעולם הזה.. 15. הקאבר של גרין די לWORKING CLASS HERO גורם לי לבכות...בעיקר בגלל ששומעים את ג'וני בסוף..ווירד בסוף זה לא היה כזה קשה :D חח

למעלה