1 במאי חגיגה של אהבה

חנן585

New member
יעקב לזה כוונתי שאני כותב על צילום מצוין

כמו שאני אוהב למשל על השיר שסמת קישור זהו פסטיבל נפלא מיייק מצולם מקרוב רואים את הפנים של מיייק מקרוב ולא כמו לס מואה טמה מתוך קיסורה שמייק מצולם מרחוק ובזווית לא טובה וגם אפשר להוסיף את הקליפ מהיוטיוב בצבע בואי הערב זה צילום מצוין זה מה שאני מנסה לומר ואתם לא רוצים להבין כי אתם אוהבים יותר מידי אתם לא אובייקטיבים ויש לי דוגמאות לצילום פחות טוב רוצים שאני אכתוב והסביר לכם אני יכול

חנן585

New member
יעקב יש בעיה אם הקליפ פסטיבל נפלא וככה אני

אותך קליפים אהובים עליי ואני מסתפק לראות אותם ביוטיוב אבל אני לא יכול לראות כי זה נעצר לי כל הזמן אתה רואה יש משהו שאני אוהב ולא יכול לראות פשוט לא יכול ואם יהיה לי משהו חדש לכתוב אכתוב

חנן585

New member
יעקב ועוד משהו אחזור על עצמי רק הפעם

שכתבתי תמיד שאני רוצה קליפים נוספים חוץ מ די וי די קיסורה אני מתכוון לקליפ הזה שסמת לנו זהו פסטיבל נפלא כי לדעתי יש אותו בארכיון כלשהו והקליפ בשחור לבן זהו פסטיבל נפלא גם טוב מאוד מבחינת צילום אבל הקליפ בצבע עדיף זה זה בצבע וצילום מצוין וזה מה שאמרתי כל הזמן יש עוד קלי רק צריך למצוא אותם ולעשות חדש זה הכל תמיד התכוונתי לשירים מסוימים או נכון יותר ק וזהו אני שוב מראה לכם שאני צודק אתם רואים יש אם רוצים אפשר לעשות רק אם רוצים נכון או לא

למעלה