013

anatgri

New member
013../images/Emo5.gif

תגידו - רק אני מתעצבנת על הפרסומת החדשה של 013 לשיחות לארה"ב. ישנה שם "בחורה בהריון" שלא רצתה את ההריון בגלל הבחילות הגוף המשתנה וכו´ אבל החליטה להרות בגלל מבצע של חודש רביעי חינם לשיחות לארה"ב. אני מניחה שבעיתות אחרות התשדיר היה מעלה חיוך על פניי - הפעם כשאני חודש וחצי לאחר אובדן הריון תאומים לא כל כך. הייתי מוכנה להמשיך עם הבחילות, ההשמנה והכל בכדי להחזיק ילד בידיים. כאות מחאה הפסקתי להתקשר דרכם לאחי שמטייל כרגע בניו זילנד.

jole

New member
לא ראיתי את הפרסומת .....

(זה מראה כמה אני רואה טלויזיה) אבל לפי מה שאת מספרת בהחלט יש בה טעם לפגם גם בלי קשר לחוייה הנוראית שכולנו עברנו.

את לא היחידה - מה זה הפרסומת

המזעזעת הזו. הם לא יכלו לבחור משהו אחר - כאילו כזה אני מבינה שבחודש רביעי מקבלים חינם חודש ובחודש שמיני היא אמורה לבלות חינם עם 013. תקני אותי אם אני טועה אבל זה לא הפרסומת היחידה שמעצבנת בטלויזיה של היום.

קטיה 007

New member
פרסומות

כמוך אני. כשראיתי את הפרסומת בפעם הראשונה עוד לא חשבתי על המקרה אלא על הזלזול שבהבאת ילד לעולם, בפעם השנייה חשבתי על פומי(זה הכינוי שלו) ומה הייתי מוכנה לעבור כדי להגיע לסוף טוב. וכמו שנאמר זו לא הפרסומת היחידה..

להוריד את הפרסומת לאלתר../images/Emo70.gif (../images/Emo29.gif)

להוריד לאלתר את הפרסומת הבזוייה. ולהוסיף חטא על פשע אותה בחורה מדברת אל כלב, כאילו שבשיחות נשים משווים אותנו לחיות. אין לי חלילה כלום נגד חיות אך הזלזול, בחורה בהריון, חודש רביעי חינם, עם מברשת צבע ביד. כל מי שקוראת את ההודעה, להתקשר ל "013" ולהתלונן על הפרסומת הבזויה הזו. אפשר גם לשלוח לאתר.

היכנסו אליהם לאתר

היכנסו לאתר של ברק 013 ופשוט תכתבו להם הודעות, בלי סוף הודעות. תביעו זעזוע מהפרסומת הבזויה הזו

מפנה אתכם לדיון נוסף בנושא

בפורום Y NET חשוב שנגיב וחשוב שהפרסומות הזו תוסר, כי היא עושה זילות לכאב ולייסורים שלנו. זוהרה

vered4

New member
יש לך רעיון איך להגיב?

אולי מישהו מכיר את האתר של 013 ונציף אותם בתגובות? האמת היא שיש הרבה פרסומות שמטפטפות טפשות, אטימות וחוסר רגישות (תקנה היום, מחר תגיד חבל... זה לפורום פמיניזם ומעמד האישה), בנתיים זו הטוענת לכתר

vered4

New member
תודה והתגובה ששלחתי

אני רוצה לכתוב אליכם בנוגע לפרסומת האחרונה שלכם (אשה בהריון, חודש רביעי). בבקשה הפסיקו עם הפרסומת, היא איומה, מבזה, משפילה ומכאיבה. אמנם אומרים שפרסומת טובה יוצרת רעש סביבה, והעיקר שאומרים את השם נכון, לא חשוב מה אומרים. אבל קשה לי להאמין שמישהו יחליט לעבור אליכם בזכותה, אולי להפך.

אני כתבתי מייל והרגע התקשר אליי

הממונה על פניות הציבור והתנצל. הוא הבטיח לי תשובה בתוך יומיים, אמרתי לו שאני אפעל לחרם צרכנים אם לא. אסור לנו לשתוק, לא יעשו זילות מהכאב והייסורים שלנו. זוהרה

למעלה