00254: כל הצילומים: אביתר רייטר !

מצב
הנושא נעול.

david80

Member
אביתר, שכחתי שיש לי תמונה...

כל הכבוד ! המשך ככה ! תמיד צריך
לפרסם נתונים מדוייקים כולל שעות מדוייקות לכל ארוע אם יודעים אותן.
סרקתי את עטיפת הלו"ז, בו נעזרתי, ששמרתי מנסיעת הרכבת שלא אשכח, ממאלמו לשטוקהולם ובחזרה בקרונות ישנים, דרך כפרים, שדות, יערות ומנהרות שבמטרופולין שטוקהולם במהירות 162 קמ"ש! לילה נהדר! דוד.

איזה יופי !!! המון תודה !!!

סרקתי את עטיפת הלו"ז, בו נעזרתי, ששמרתי מנסיעת הרכבת שלא אשכח, ממאלמו לשטוקהולם ובחזרה בקרונות ישנים, דרך כפרים, שדות, יערות ומנהרות שבמטרופולין שטוקהולם במהירות 162 קמ"ש! לילה נהדר! דוד.
איזה יופי !!! המון תודה !!!

על-פי מה שאני יודע - לא.

ראיתי בשבדיה רכבת משא נוסעת במהירות
של כ-160 קמ"ש פחות או יותר, בפרוורי שטוקהולם, בתאריך 13/08/2001! האם יש לרכבת ישראל תכניות להעלות את מהירות רכבות המשא?
על-פי מה שאני יודע - לא.

מסיבות תפעוליות כמובן. הוא משמש

הוא לא נוסע 140 קמ"ש מסיבות טכניות
או מסיבות תפעוליות של הרכבת?
מסיבות תפעוליות כמובן. הוא משמש
כקטר עתודה לרכבת נוסעים קצרה אך מזמן "שכחו" מיעוד זה והוא מופעל בעיתוקים, שליחויות, עבודות הנדסה וכקטר מוסך לכל מטרה אחרת.

צחקן

New member
אני המורה ל ../images/Emo3.gif החדש שלך...

העלו אותו במקרה לשם באותו יום. גם
אני שאלתי את הנהג את אותה השאלה וזו היתה תשובתו. במילא הקטר לא נוסע בתקופה זו במהירות של 140 קמ"ש כך שהדבר איננו משנה. בברכה, שלך, אביתר - תמסור ד"ש חם לאבא ממני - אל תשכח !
אני המורה ל
החדש שלך...
ב"ה וזו היתה תשובות. היה אמור להיו פה : ולא .

צחקן

New member
גם המורה ל../images/Emo3.gif טועה (תיקון)

אני המורה ל
החדש שלך...
ב"ה וזו היתה תשובות. היה אמור להיו פה : ולא .
גם המורה ל
טועה (תיקון)
ב"ה "וזו היתה תשבתו."* הית צריך לשים נקודותיים במקום נקודה.[ *הנקודה היא חלק מהציטוט. אגב, לא ראיתי את התגובה שלך לטייגר לאן היא נעלמה ?

oren*

New member
תמונות יפות כרגיל ../images/Emo70.gif אולם חבל שהן

בקרוב - שרשורים ארוכים יותר ו-
מעניינים יותר מתוך ארכיון אביתר המונה כבר 42,032 צילומי רכבות ואוטובוסים בישראל שצילמתי. לרשותי עוד 58,000 צילומי רכבות בארץ ישראל ובמדינת ישראל אך הללו צולמו ע"י אחרים ואם אקבל מהם רשות אוכל להעלות כמעט 100,000 צילומים לפורום !!! אנחנו נראה לפורומים האחרים מאיפה משתין הדג !!! לילה טוב מהגנרל הרכבתי ב-UN !!!
תמונות יפות כרגיל
אולם חבל שהן
באות בשרשורים ארוכים כאלה, שמקשים על מתן תגובה פרטנית לתמונה מסויימת (ואולי אף פתיחת דיון סביבה). אני מציע שמדי יום תציג שלוש-ארבע תמונות בולטות במיוחד וכך נדע שיש למה לחכות כל יום בעשר השנים הקרובות
אותה בעיה הייתה גם בפורום צילום, כשאנשים רצו (ובצדק) לחלוק עם כולם תמונות רבות - אולם הגיעו למסקנה שקשה לאנשים להתייחס לכמה תמונות במקביל ולכן כל משתתף מעלה תמונה-שתיים ביום. כמובן שזה רק לטובתך, אני בטוח שבמקום לקבל תגובה כללית על כל השרשור, היית מעדיף לקבל כמה תגובות ארוכות לתמונה ספציפית.

איליה.

New member
ועוד הצעה

תמונות יפות כרגיל
אולם חבל שהן
באות בשרשורים ארוכים כאלה, שמקשים על מתן תגובה פרטנית לתמונה מסויימת (ואולי אף פתיחת דיון סביבה). אני מציע שמדי יום תציג שלוש-ארבע תמונות בולטות במיוחד וכך נדע שיש למה לחכות כל יום בעשר השנים הקרובות
אותה בעיה הייתה גם בפורום צילום, כשאנשים רצו (ובצדק) לחלוק עם כולם תמונות רבות - אולם הגיעו למסקנה שקשה לאנשים להתייחס לכמה תמונות במקביל ולכן כל משתתף מעלה תמונה-שתיים ביום. כמובן שזה רק לטובתך, אני בטוח שבמקום לקבל תגובה כללית על כל השרשור, היית מעדיף לקבל כמה תגובות ארוכות לתמונה ספציפית.
ועוד הצעה
לכתוב בכותרת ההודעה של כל תמונה איפה היא צולמה.

זה כל היופי ! אם אתה מביט בכל

ועוד הצעה
לכתוב בכותרת ההודעה של כל תמונה איפה היא צולמה.
התמונות, אתה תדע היכן הן צולמו. בכל אחת מופיע גם תאריך תמיד. האוטובוס של דן (הטייגר) צולם במחצבת הקסטל ליד ירושלים. האוטובוס הישן (הצהוב) צולם במגרש החנייה של מע"צ ליד תחנת הרכבת באשקלון.

איליה.

New member
הגרוטאות דווקא לא מעניינות אותי.

התמונות, אתה תדע היכן הן צולמו. בכל אחת מופיע גם תאריך תמיד. האוטובוס של דן (הטייגר) צולם במחצבת הקסטל ליד ירושלים. האוטובוס הישן (הצהוב) צולם במגרש החנייה של מע"צ ליד תחנת הרכבת באשקלון.
התכוונתי לתחנות הרכבת. מהן תחנות הרכבת שהתמונות שלהן מופיעות בשרשור הזה?

עד-הלום ובית-שמש ! שימו ../images/Emo23.gif :

התכוונתי לתחנות הרכבת. מהן תחנות הרכבת שהתמונות שלהן מופיעות בשרשור הזה?
עד-הלום ובית-שמש ! שימו
:
בקרוב אפרסם צילומים עדכניים מתחנת אשקלון החדשה שבבנייתה הוחל בחודש האחרון !!! כמו-כן, תתפרסמנה תמונות עדכניות מהתחנה באשקלון כיום.

מסכים. בכל מקרה לכל תמונה יש מספר.

תמונות יפות כרגיל
אולם חבל שהן
מסכים. בכל מקרה לכל תמונה יש מספר.

לא שאלתי לדעתך ! מה עם צילומים שלך?

מסכים עם אורן. אתה מציף מדי.
לא שאלתי לדעתך ! מה עם צילומים שלך?
תרביץ כמה צילומים מעניינים כך שאוכל לפרסם פחות. אני מכסה הכל כי אף אחד אחר לא עושה את זה ! הדבר נכון הן לגבי צילומים והן לגבי חדשות עדכניות שאני מביא תמיד את הדברים הכי חמים !!! שבוע טוב אינגלה ואל תעלב ממני ! שלך, אביתר.

יצחקA

New member
האם ניתן לקבל בבקשה מידע על

מעניינים יותר מתוך ארכיון אביתר המונה כבר 42,032 צילומי רכבות ואוטובוסים בישראל שצילמתי. לרשותי עוד 58,000 צילומי רכבות בארץ ישראל ובמדינת ישראל אך הללו צולמו ע"י אחרים ואם אקבל מהם רשות אוכל להעלות כמעט 100,000 צילומים לפורום !!! אנחנו נראה לפורומים האחרים מאיפה משתין הדג !!! לילה טוב מהגנרל הרכבתי ב-UN !!!
האם ניתן לקבל בבקשה מידע על
האוטובוסים של "דן" שמספרם הסידורי הוא 3000 ו- 3001? ( עד כמה שאפשר, אם ניתן ואם אפשר אז גם תמונות?) תודה מראש: איציק

אייל xxx

New member
תמונת יפות בהחלט תמשיך

תמונת יפות בהחלט תמשיך

יהוושע

New member
ד"ר,הב לנו נ ו ס ט ל ג י ה!

מה עם קטרי קיטור , ליילנדים משנות ה - 60 , ( בצבע , אם אפשר ) מה עם קצת אסלינגנים ( אהוביי ) ב צ ב ע ? תמונות של הרכבת לביירות יש??? ושל הרכבת לשכם? ואולי גם רכבת חונה בתחנת טול כרם? ובתחנת חדרה מזרח? ואוטובוסים של דן ושל החברה הב"ש משנים רחוקות? יחצ'ו זה , בקשה . פשפש מעט בארכיונך ודלה ממנו גדולות ונצורות למען חובבי הנוסטלגייה . ( " אתה אמרת לי שאני פישפש "... {הגשש } )

מתי שהוא יהיה גם זה.

מה עם קטרי קיטור , ליילנדים משנות ה - 60 , ( בצבע , אם אפשר ) מה עם קצת אסלינגנים ( אהוביי ) ב צ ב ע ? תמונות של הרכבת לביירות יש??? ושל הרכבת לשכם? ואולי גם רכבת חונה בתחנת טול כרם? ובתחנת חדרה מזרח? ואוטובוסים של דן ושל החברה הב"ש משנים רחוקות? יחצ'ו זה , בקשה . פשפש מעט בארכיונך ודלה ממנו גדולות ונצורות למען חובבי הנוסטלגייה . ( " אתה אמרת לי שאני פישפש "... {הגשש } )
מתי שהוא יהיה גם זה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה