🆕שרשור חדשות ועדכונים📺

LeR@nch

Well-known member
"Shrill" תסתיים לאחר שלוש עונות

חברת Hulu הודיעה שהסדרה Shrill בכיכובה של איידי ברייאנט תסתיים לאחר שלוש עונות.

shrill-ending-season-3.jpg

LeR@nch

Well-known member
השחקנית קלוריס ליצ'מן הלכה לעולמה

שחקנית הקולנוע, הטלוויזיה והתיאטרון קלוריס ליצ'מן הלכה לעולמה בגיל 94 בשיבה טובה ובנסיבות טבעיות.

ליצ'מן הותירה אחריה קריירה של שבעה עשורים, בהם גילמה שלל תפקידים אייקוניים על המסך הקטן והגדול. תפקידיה הזכורים ביותר הם השכנה פיליס מהמופע של מרי טיילר מור, תפקיד שגילמה גם בסדרת-בת, גברת גארט מהסדרה עובדות החיים, סבתא איידה ממלקולם באמצע ומאו מאו מלגדל את הופ. לי'צמן הייתה מועמדת לפרס האמי 22 פעמים וזכתה בו שמונה פעמים. היא אף השתתפה בתוכנית רוקדים עם כוכבים והייתה למתמודדת המבוגרת ביותר שלקחה חלק בתוכנית וסיימה במקום השביעי.

יהי זכרה ברוך.

cloris-leachman-dead.jpg

didalf

Well-known member
אוי אלוהים למה צפיתי בזה?!?!!?!?!!?
לא יכול עם התוכנית הזו לא יכול!!!! פשוט מעולה!!!
לא צפיתי אבל לעזאזל רק הטאמבנייל מספיילר וכבר ראיתי תמונות באינסטגרם שהשתדלתי להתעלם מהן:-D
ממש נהיית מרתקת יותר משבוע לשבוע.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
"Shrill" תסתיים לאחר שלוש עונות
חבל, שתי העונות עד כה היו טובות.
אבל אולי זה אומר שנראה אותה יותר בSNL
קליפ מפרק 4 של וונדה-ויז'ן
אוי אלוהים למה צפיתי בזה?!?!!?!?!!?
גם אני לא התאפקתי וצפיתי בזה.
אבל לא הרגיש לי שזה הרס לי ממש אז אני לא מבואס.
השחקנית קלוריס ליצ'מן הלכה לעולמה
אוי עצוב מאוד. היא הייתה מעולה בלגדל את הופ ויצא לי לראות אותה בעוד הרבה דבירם במהלך השנים.

Lhuna3

Well-known member
גם אני לא התאפקתי וצפיתי בזה.
אבל לא הרגיש לי שזה הרס לי ממש אז אני לא מבואס.
אני לא צופה וגם את התמונה לא ראיתי. באיזה יום בדיוק יוצא הפרק, בין חמישי לשישי שלנו או בין שישי לשבת? אני מפחדת לגגל עכשיו.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
נטפליקס מפיקה סדרה שמבוססת על הווב-קומיקס Heartstopper

הקומיקס עוסק בסיפור אהבה בין שני בנים אנגלים בתיכון לבנים בלבד. הוא נכתב על ידי אליס אוסמן שגם כתבה מספר ספרים.
שניים מהתפקידים הראשיים בסדרה כבר כנראה בשלב ליהוק מתקדם, לרוב שאר התפקידים נעשים אודישנים פתוחים.

למי שרוצה לקרוא:

didalf

Well-known member
אני לא צופה וגם את התמונה לא ראיתי. באיזה יום בדיוק יוצא הפרק, בין חמישי לשישי שלנו או בין שישי לשבת? אני מפחדת לגגל עכשיו.
שישי 10 בבוקר אצלנו, ב11-12 כבר יש אצל הדודים.

didalf

Well-known member
נטפליקס מפיקה סדרה שמבוססת על הווב-קומיקס Heartstopper

הקומיקס עוסק בסיפור אהבה בין שני בנים אנגלים בתיכון לבנים בלבד. הוא נכתב על ידי אליס אוסמן שגם כתבה מספר ספרים.
שניים מהתפקידים הראשיים בסדרה כבר כנראה בשלב ליהוק מתקדם, לרוב שאר התפקידים נעשים אודישנים פתוחים.

למי שרוצה לקרוא:

אההה רגע אני מכירה את זה אתה או ליאורה שמתם את זה פה פעם. ייאי זה חמוד. אם כי בשלב מסוים הפסקתי לעקוב.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אההה רגע אני מכירה את זה אתה או ליאורה שמתם את זה פה פעם. ייאי זה חמוד. אם כי בשלב מסוים הפסקתי לעקוב.
כן, היה זכור לי שכמה אנשים מכאן קראו גם ולכן שיתפתי (כי זה כל כך בחיתולים עדיין)
ואני מבין שזה מעצבן לעקוב אחרי משהו שמתעדכן כל 10 ימים. אבל שווה להשלים (כלומר זה עדיין נמשך, אבל להגיע לאן שהם נמצאים עכשיו)
אני חזרתי לעמוד הראשון רק כדי לשים את זה כאן וכמובן נשאבתי לקרוא שוב מההתחלה. אני צריך לעצור את עצמי.

didalf

Well-known member
כן, היה זכור לי שכמה אנשים מכאן קראו גם ולכן שיתפתי (כי זה כל כך בחיתולים עדיין)
ואני מבין שזה מעצבן לעקוב אחרי משהו שמתעדכן כל 10 ימים. אבל שווה להשלים (כלומר זה עדיין נמשך, אבל להגיע לאן שהם נמצאים עכשיו)
אני חזרתי לעמוד הראשון רק כדי לשים את זה כאן וכמובן נשאבתי לקרוא שוב מההתחלה. אני צריך לעצור את עצמי.
דווקא עקבתי עוד תקופה אבל לאדעת מתישהו זה התחיל לשעמם אותי כי זה נהיה פחות רומנטי ויותר התעסק בתסביכים שלו והפרעות אכילה ואין לי כוח|מובך|

LeR@nch

Well-known member
״בבלוק שלי״ תסתיים לאחר ארבע עונות

חברת נטפליקס הזמינה עונה רביעית ואחרונה של הסדרה בבלוק שלי.

8DAE1758-8EAD-48CB-93FE-58AAA1BB92D1.png

LeR@nch

Well-known member
אן האת'ווי וג'ראד לטו יככבו בסדרה על חברת WeWork ב-+Apple TV

השחקנית אן האת'ווי והשחקן ג'ראד לטו לוהקה לתפקידים הראשיים בסדרה המוגבלת החדשה WeCrashed של חברת הסטרימינג +Apple TV על עלייתה ונפילתה של חברת מתחמי העבודה WeWork. לטו יגלם את היזם הישראלי אדם נוימן, מייסד החברה, והאת'ווי תגלם את רבקה נוימן, אשתו ושותפתו בחברה.

hathaway-leto.jpg

LeR@nch

Well-known member
CW הזמינה עונות נוספות של 12 סדרות

עונת 2020-2021 של רשת CW רק התחילה, אבל הרשת כבר עובדת על לוח השידורים של עונת 2021-2022 שיכלול את מרבית הסדרות הנוכחיות שלה - הפלאש תשוב לעונה שמינית, אגדות המחר תשוב לעונה שביעית, ריברדייל תשוב לעונה שישית, שושלת תשוב לעונה חמישית, All American, מכושפות: הדור החדש, Rosewell: New Mexico, בחשיכה ו-Legacies ישובו לעונה רביעית, באטוומן וננסי דרו ישובו לעונה שלישית ו-Walker תשוב לעונה שנייה.

C05B1F12-0CC6-4132-B4C2-EC33D986F1CF.png

למעלה