❤️ שרשור מנצח העונה - אורן חזן ❤️

מצב
הנושא נעול.

הצודקת11

Well-known member
מעניין הטוויסט ל עוז..
אז בסוף הקהל כן מחליט?
כי היה ברור שהוא דוחף את תמיר בכל הכוח.
אז מה לא הלך לו?
כמו שלא הלך לו עם ניר?
או עם ג'קו?
עוז נכנע לקהל?
ניסה להחזיר אמון?
מה זה היה?
עוז בפירוש נכנע לצופים

לדעתי אורן קיבל פי כמה מהאחרים

עוז לא היה יכול להתעלם מזה

מה גם שהרייטינג נמוך

הוא פחד להפסיד צופים לעונה הבאה

וידוע שקהל היעד של התוכנית הזו
הם בעיקר צופים כמו התומכים של אורן.

עוז פחד להרגיז אותם.

דוד 579

Active member
שאלה אמיתית צאט בבקשה תענו בכנות ולא בשלוף, האם הרייטינג העונה של האח זה באמת בגלל עוז או שזה הנאחס של רשת מאז הפיצול של ערוץ 2?

josh08

Well-known member
שאלה אמיתית צאט בבקשה תענו בכנות ולא בשלוף, האם הרייטינג העונה של האח זה באמת בגלל עוז או שזה הנאחס של רשת מאז הפיצול של ערוץ 2?
עוז. עוז. עוז.
בעבר אצל זק - הצופים היו שותפים של האח. ״מה שהדיירים לא יודעים״ - אבל אז ארז תמיד ספר לנו.
ברגע שעוז מתעלם מהצופים, מצנזר המון, מתייחס לצופים כגורם מפריע, כשהוא לא מצנזר משימות - הוא מצנזר את הנחיות המשימה ועוד ועוד.
מכיוון שאין לו גם שום עקביות - הוא לא יכול לקדם מה יקרה בפרק הבא.
המהות של הפורמט זה ההזדהות וההתאהבות באנשים שאנו לא מכירים. אסופת גללי הוי אי פי המקושרים לרשת ומקושרים אחד לשני - פשוט לא מעניינת.
הרס הפורמט ואינוס הגופה לאחר המוות.
שאמשיך?
אז למה שהצופים יתיישבו מול המסך?

דוד 579

Active member
עוז. עוז. עוז.
בעבר אצל זק - הצופים היו שותפים של האח. ״מה שהדיירים לא יודעים״ - אבל אז ארז תמיד ספר לנו.
ברגע שעוז מתעלם מהצופים, מצנזר המון, מתייחס לצופים כגורם מפריע, כשהוא לא מצנזר משימות - הוא מצנזר את הנחיות המשימה ועוד ועוד.
מכיוון שאין לא גם שום עקביות גם - הוא לא יכול לקדם מה יקרה בפרק הבא.
המהות של הפורמט זה ההזדהות וההתאהבות באנשים שאנו לא מכירים. אסופת גללי הוי אי פי המקושרים לרשת ומקושרים אחד לשני - פשוט לא מעניינת.
הרס הפורמט ואינוס הגופה לאחר המוות.
שאמשיך?
אז למה שהצופים יתיישבו מול המסך?
אבל גם אצל זק היה שתי עונות וי איפי אמנם לא ברצף מוגזם כמו ברשת אבל עדיין זה כנראה מקובל בפורמט האח גירסת ויאיפי

josh08

Well-known member
אבל גם אצל זק היה שתי עונות וי איפי אמנם לא ברצף מוגזם כמו ברשת אבל עדיין זה כנראה מקובל בפורמט האח גירסת ויאיפי
נכון. אבל הוא הגיע לעונה הזו כשהפורמט הרוס.
דבר שני כל חבורת הלאבי דאבי מכירה מבחוץ ומבינה את החיים ברשתות החברתיות. מכאן שאף אחד מהם לא יסיר את המסכות שלו באמת (ליהוק).
שלוש. כמו שאורן אמר - ברגע שלא היה לו ערבי או שמאלני הוא נצח. עוז לא יודע ליצר קונטרות בין אנשים אלא מסתמך אך ורק על מניפולציות שהוא יוצר.

נטה אונה

Well-known member
אם נשים את הפיצול בצד ונסתכל על העונות של עוז, הרייטינג צונח כל עונה

דוד 579

Active member
אני מקווה שזה מה שרוב הקהל חושב כי מה שאורן ניסה להשיג בכניסה שלו זה את חזרה לכנסת ולקנות את אהבת הציבור שיצביעו לו בבחירות
לדעתי האוהדים שלו זה סתם המון משולהב ולא מעבר, כמו שחשבתי בזמנו על שי חי אבל לך תתוכח עם האוהדים

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
מקווה שהקהל מספיק חכם בשביל להבין שאורן הוא דמות לתוכניות טלווזיה ולא מעבר לא כנסת ולא ראש הממשלה
בוא,לא הייתי רוצה לראות אותו בעוד תכנית...זה לגמרי הספיק לי!

ואסור לשכוח שהוא ניצח בעונה שהגיעה לרייטינג חד ספרתי...אז להיט הוא לא...אפילו לא קרוב...

עכשיו יוסיף בקו"ח "ניצחתי באח הגדול בעונה הכי כושלת שלה" והוא מסודר.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
בוא,לא הייתי רוצה לראות אותו בעוד תכנית...זה לגמרי הספיק לי!

ואסור לשכוח שהוא ניצח בעונה שהגיעה לרייטינג חד ספרתי...אז להיט הוא לא...אפילו לא קרוב...

עכשיו יוסיף בקו"ח "ניצחתי באח הגדול בעונה הכי כושלת שלה" והוא מסודר.
אין לי בעיה שישתף בזוג מנצח עם רינת אשתו העיקר שרייטינג יישאר נמוך

GALxp

Well-known member
אולי שיתנו לו תוכנית ברדיו בתחנה המתחרה במאיה יהיה מעניין
אני לא אתפלא אם הוא יגיש תכנית ראיונות יחד עם מאיה, שתתחרה עם אופירה וברקוביץ'.
ברשת ניסו לעשות את זה עם ליהיא ונעמה וזה היה כישלון מהדהד, אם אני לא טועה התכנית ירדה אחרי שידור אחד או שניים.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
ברשת ניסו לעשות את זה עם ליהיא ונעמה וזה היה כישלון מהדהד, אם אני לא טועה התכנית ירדה אחרי שידור אחד או שניים.
יושב עליו פיצוץ

tortt

Well-known member
הוא עשה פיילוט למשהו כזה עם דנה וזה כשל.

האמת שאני לא יודעת מה יותר מזעזע
ברקו ואופירה או מאיה בצלאל

מצב
הנושא נעול.
למעלה