יום 27 ב
ערב‬

lir2306

New member
שמעתם שלאון אמר אין לי חברה בבית וגם פאו אמרה

הם ישבו בנדנדה וגילי אמר לה יש לך פה חבר שיעשה לך מסאג' אז הוא אמר אין לי חברה בבית והיא אמרה אין לי חבר, אז גילי תיקן עצמו ואמר חבר לבית אז לאון אמר לו גם אתה חבר שלה לבית תעשה לה מסאג. אתם מבינים את המשחק עכשיו? לכל אלה שמאמינים בזוגיות שלהם, הבנתם שזה רק למשחק?

Tzvia2312

New member
לאון ופאולינה

ליאון אמר את זה כי הוא כועס עליה שהיא לא מבטיחה לו כלום אחרי שהם יצאו מהבית. לאון לא האמין בחלומות הכי ורודים שלו לצאת עם דוגמנית בינלאומית. לאון מטורף עליה ומקנא לה כל הזמן, אז תפסיקו לפרש כל שטות שיוצאת לו מהפה.

lir2306

New member
ואיך את/ה כ"כ בטוח/ה בפירוש שלך?

לאון סיפר לך שנוא כועס עליה? הוא סיפר למישהו? שטויות. אפילו דיירי הבית מבחינים שזזאת זוגיות מזוייפת לחלוטין רק לצורכי המשחק בלבד.

ליאור032

New member
חחח יניב מפחד מהעמדה קולקטיבית, ברור

יש סיכוי טוב שהוא עף, הוא אומר שהוא לא רוצה בגלל שהוא רוצה שגילי יתבשל בעצמו, פחחחחח ממש

gada33

New member
הגזענות של ביזו' על ההומואים

היום בערב ביזו' מדבר על גילי שהוא לא גבר ומדבר מאחורי הגב, לא כמוהו שהכול בפנים וממשיך: ההומאים והנקבות והזו.. זה מאחורי הגב. ענת בתגובה רגועה: אל תגיד הומאים..אתה מיתכוון פיזית? ביזו' עונה לה : יעני זה התבטאות זה סלנג, אלה שאין להם בצים,,. האם יראו את זה בשידור? האם העירו לו על זה? {כמובן שלא} האם ענת התפרצה? לא. זו הייתה הערה מאוד מאוד גזענית שכוללת את כול הקהילה ההומואים ,,,שהם לא גברים ורכלנים ואין להם ב... ,,,,. גילי ואביו דיברו ספציפית על האדם {לבנה\טהוניה} אבל ביזו' אמר את דעתו האמיתית על איך הוא תופס את הקהילה ההומואית. איפה אתם הקהילה????????

איך דוקטור גובלין המדען של הפורום הפך בבית

האח לפח האשפה שביג'ו כל היום שופך בו את הזבל ?

edmasa

New member
חח איך הוא מפחד מקולקטיבית.הוא חוזר ביום

שלישי לפורום

erik555

New member
והוא יחטוף פה בענק הנחש הזה, דפק לנו את העונה

בגלל שקינא נואשות בבני המוכשר.

edmasa

New member
נכון.עדיין לא הבנתי למה הוא העמיד את בני

בני לפחות ממה שאני ראיתי היה מאד קרוב אליו בבית

juspan

New member
לא ברור, כל קשר בין הניק לדמות מהטלוויזיה

מקרי בהחלט

Dool

New member
חבל שנכנס לתכנית. מבחור מעניין בפורום הוא הפך

לפתטי, חלש ומאותגר מנטלית שסתם מבזבז מקום בתכנית.
כמו שאמרו, כל קשר בין דר גובלין מהפורום ליניב מהתכנית מקרי בהחלט. כנראה הוא יודע להתבטא רק מאחורי מקלדת, בבית. בעולם האמיתי הוא... טוב, זה.

למעלה