תת פעילות של בלוטת התריס

• פותח הנושא e67
  • פורסם בתאריך

e67

New member
תת פעילות של בלוטת התריס

אני לומד שנה שלישית הגיע אלי מטופלת עם בעיה של תת פעילות בלוטת התריס האם מישהו טיפל בבלוטת התריס בהצלחה אם כן מעוניין לקבל הצעות לטיפול תודה לכולם.

samibi

New member
טיפול בתת בלוטת התריס

שלום, טיפול שעבד לי מספר פעמים הוא לשים אצבע חום על צ'אקרת חום המהווה גם צ'אקרה מקומית של בלוטת התריס וגם בעלת האנרגיה של בלוטת התריס יש לשים את האצבע מספר דקות, עד שהמטופל מרגיש חום מתפשט בגוף, ומרגיש טוב ונח.

e67

New member
תשובה לטיפול בבלוטת התריס

הי סמי ויונה טפלתי בבחורה צעירה באצבע חום בצ'אקרה חום לאחר מס' דקות הרגישה פולסים עדינים באזור הבלוטה. לעומת זאת אישה בגיל 57 לא הרגישה דבר השתמשתי באצבע חום ,באור אדום, במוקסה ווספירלה בצבע אדום האישה לא הרגישה דבר. עוד טפלתי בפלנגה העליונה של הזרת (במיקום של בלוטת התריס הטרו) לאחר שהבחנתי במס' נקודות מאוד כואבות דקרתי בעשרה מחטים . כמו כן טיפלתי בבוהן בנקודה הטרו נקודה שמאוד כאבה (כפי שהופיע בספר הכחול הקטן של פארקר) וב6K בתת מבנה . עד כו לאחר 2 טיפולים עדיין אין שיפור במצב המטופלת האם זה עדיין מוקדם מדי להרגיש בשיפור או שצריך טיפול נוסף . השמח להצעות נוספות לטיפול ( בטיפול ביהלום אני לא בקי למדנו רק באופן שטחי ). תודה ארן

mirot2

New member
בלוטת התריס

האם הבעיה ישנה ?כיוון שבעיה ישנה יקח הרבה יותר זמן לפתור, בפלנגה עליונה של הזרת אפשר לטפל בשלושת המקורות,להוסיף הטרו ולהוריד הומו. הרבה מוקסה בהשתקפויות. והרבה סבלנות אם אין שפור שווה להמשיך, וגם לתת משהו טבעי שמכיל אצות ים ז"א מכיל הרבה יוד, זה מה שחסר בתת פעילות של הבלוטה.אם אין לך ידע בתוספים חזור אלי במסר ואכוון אותך.בהצלחה

e67

New member
תוסף מזון

השמח לקבל תוסף כמו כן יש שיפור היום קבלתי טלפון מהמטופלת שהורידה 1.5 ק"ג תודה לכולם

תת תריסיות

בס"ד שלום לך, בתור תלמיד בשנה ג' אתה ודאי יודע שאחד הטיפולים הטובים לתת תריסיות הוא חיזוק He בצ'קרה מקומית שהיא גם צ'קרת חום (אפשר גם בעזרת אצבע חום או מגנט צקרלי) ביהלום יש לבדוק האם מדובר במצב שהתפתח לאחרונה - ואז לעבוד על מרידיאני גבול, או שמדובר בבעיה ארוכת שנים ואז כדאי לעבוד על מרידיאן ורטיקלי. במידה ויש הבדל בין חלק ימין לשמאל של הבלוטה מומלץ לעבוד בזרימה ימין שמאל. בכל מקרה עדיף לדעת עליה יותר כדי לבנות קונסטיטוציה מתאימה לטיפול טוב ביהלום. בסוג'וק קי של 8 אזורים מומלץ לעבוד על V8 (למרות שניתן לנסות גם מר' אופקיים או ספירליים). בתת מבנה ב 6/8ki ניתן להגיע דרך מע' הורמונלית לבלוטת התריס ולפזר יובש/קור (בהתאם לפתולוגיה) ולחזק חום/להט בהתאמה (כיוון שמדובר במע' הורמונלית מומלץ לבצע טיפול במר' ספירליים - Ne). בתת מבנה של 3 המקורות (למשל דרך רצף 3 המקורות של האברים) ניתן לחזק He, לפזר Ho וכו'. בהצלחה, אייל יונה

e67

New member
קבלו תיקון

לשמחתי לאחר שני טיפולים המטופלת התקשרה ודיווחה לי שירדה במשקל 1.5 ק"ג לאחר שזה מספר שנים שהיא לא מצליחה להוריד יותר מ-200 ג' אני ממשיך בטיפול אחד לשבוע תודה לכולם

למעלה