תשלום עבור העדרות מעבודה-בגלל השלג

FlawLess

New member
תשלום עבור העדרות מעבודה-בגלל השלג

שלום רב ביום חמישי נעדרתי מהעבודה מחמת מזג האויר בצפון הכבישים היו חסומים ולא היו הסעות. האם אני זכאי לתשלום יום עבודה?

ענת gov

New member
שלג ושכר עבודה

שלום רב, לפי הכתוב באתר משרד התעשיה, המסחר והתעסוקה - שאלות ותשובות יחידה יחסי עבודה וזכויות עובדים: שאלה: לא הצלחתי להגיע למקום העבודה עקב סופת השלגים. האם המעביד חייב לשלם את שכרי עבור יום זה? תשובה: מעביד משלם שכר עבור ימים בהם עבד העובד, למעט מקרים בהם המחוקק קבע אחרת (חופשה, מחלה וכו'). החוק אינו מחייב מעביד לשלם לעובד שכר עבור היעדרותו מהעבודה עקב סופת שלגים. בברכה, צוות gov פרויקט ממשל זמין www.gov.il

FlawLess

New member
שלג

בוקר טוב קראתי את תשובתך בהקשר לתשלום עבור ההעדרות ביום שלג אך לא ברור למה אני כעובד נענש על חשבוני אני נוסע יום יום בהסעה מסודרת המאורגנת ע"י המפעל פשוט באותו יום לא היה אישור לחברת ההסעות עקב מצב הכבישים להוציא רכבים אם היו מסדרים רכבים 4X4 הייתי נוסע לעבודה. תודה

ענת gov

New member
פנייה למשרד התעשיה, המסחר והתעזוקה

שלום רב, הגוף האחראי על תקנות וחוקים בנושא עבודה, הוא משרד התעשיה, המסחר והתעסוקה. על כן, איני הגורם שיכול לתת לך מענה לשאלתך. אתה מוזמן לשלוח פנייה אלקטרונית למחלקת יחסי עובדים במשרד התמ"ת. בברכה, צוות gov פרויקט ממשל זמין www.gov.il

למעלה