תרמית אחת גדולה...

• פותח הנושא Gizon
  • פורסם בתאריך

Gizon

New member
תרמית אחת גדולה...

לכל מי שראה את הקמפיין החדש של יורוקום ששואלים אותך על בנים\בנות, אני התקשרתי והתחלתי לענות על השאלות, הפלא ופלא לא טעיתי פעם אחת!. לאחר מכן התקשרתי ממספר אחר (כדי להתחיל את המשחק מהתחלה) ועניתי על אותם שאלות שוב. בחורה רוצה את הגבר שלה: א. גבוה וחזק ב. בגובה שלה ג. ננס גמדי בפעם הראשונה בחרתי את א´ ובפעם השניה בחרתי את ג´. על שניהם קיבלתי מחיאות כפיים. לסיום, כל האפשרויות יתבררו כנכונות ולמה זה? יורוקום קנתה את זמן האוויר הזה "בסיטונאות" ובמחיר מוזל. כל יום בטבלת השיאנים היא שותלת מספר אסטרונומי ואז כולם מתקשרים ומנסים לזכות ב-3330 חינם (אני אפילו לא חושב שהם נותנים את המכשירים). קיצר, בזהירות

Nokia Fan

New member
צודק בהחלט!!!

אני עניתי על אותה השאלה את תשובה ב´ וגם קיבלתי מחיאות כפיים... אני גם הייתי אמור עפ"י הטבלה לזכות בטלפון (אני יודע שיש לי 3310, אבל פשוט מתחשק לי שיהיה לי עוד אחד...) ולא קיבלתי כלום! בכל אופן, הם תמיד אומרים "טלפון מסדרת נוקיה 33", מה שאומר שהם יתנו לך או 3310 או 3320. כמו שאומר המשפט הידוע (בשינוי קל): "No free cell" - Nokia Fan

castroman

New member
גם לי זה קרה...

בהתחלה לא האמנתי שצדקתי ואז עשיתי עוד פעמיים והחלפתי תשובות ועדיין אמרו לי שצדקתי... רמאיייייייייים!!!!!!

d@r121

New member
הם לא ממש רמאים

(הדגש הוא על לא ממש) בכל אופן גם אני רציתי סלולארי חינם כמעט כמו כל ילד במדינה והתקשרתי וגם אני ראיתי שזה חשוד מידי שכל תשובה שאבחר אני אזכה ולכן הלכתי וחקרתי לשורשי המשחק (ויש וואחד שורשים) אז ככה בהתחלה התשובות נבחרו על ידי מפעילי המשחק אחר כך הם משתנים בהתאם לסקר ההתחלות שעליו מקבלים 100 נק´ בונוס ובעצם רק מקשים את הבחירות למשל תנסו להתקשר היום ותראו שזה לא ממש קל במערכת הזאת כמו ברבות אחרות (מעניין אם יש לזה קשר לסלקום) לא רק שהקווים גרועים ולפעמים אתה שומע את התקתוק לפני הסוף אלה גם שלפעמים מופיע לך השאלה הבאה לאן תצאו בפגישה הראשונה 1) לים 2) לבית קפה רומנטי 2) לסרט לא זה לא טעות פשוט יש פעמים 2 ככה שזה ממש אידיוטי לפי הבנתי הזוכה היומי מקבל את הנוקיה אם הוא ענה במהירות האפשרית על הכל נכון ולא הגיע לראש הטבלה (ראש הטבלה זה הטיסה לדיסני) ככה לפי המערכת הקולית לפי האתר זה מי שצבר הכי הרבה נקודות ושימו לב זה 057 יענו חיוג לסלקום יענו כפל מחירים בקיצור עדיף תקנו 3310 יהיה יותר זול ד
ר

oleg_kh

New member
ומה מעניין? שהמשחק באמיגו בכלל

כמו שאומרים.. הסנדלר הלך יחף. פשוט בגלל שהוא יודע שהנעליים שלו יתפרקו אחרי קילומטר. :) ותחשבו על זה. (להזכירכם - יורוקום נוקיה מעולם לא סיפקה ולו מכשיר אחד לאמיגו ולא היו לה כל קשרים עד היום)

eyal2953

New member
יוווווווווווווווו אתה מוכן...

להפסיק להיתפל לחברה הזאת ??? אתם אומרים שפרץ מעצבן אבל אני מוצא את אולג פי 77 יותר גרוע ממנו. תגיד ... בפלאפון יש נוקיה ?? לא! אולי עכשיו יכניסו וזה אחרי כמה שנים טובות שחברת פלאפון פועלת. אמיגו כולה שנה בשוק... אבל אתם ישר קוטלים אותה ואין לי מושג למה ... תחשבו אולי על זה ככה : יורוקום החברה הגדולה שכולכם כל כך מהללים אותה בוחרת ברשת אמיגו החברה שאתם כל כך שונאים להרצת המשחק שלה... למה? אני מאמין שהם חשבו על זה הרבה והגיע למסקנה מסויימת שאותה אני לא אפרט כי אז זה יהיה פרסום סמויי :) מספיק עם ההתנשאות הזאת !!! נמאסתם! אייל.

d@r121

New member
../images/Emo41.gif------בואו נגיע להסכמה-------../images/Emo41.gif

דבר ראשון הוא לא נטפל לאמיגו הוא פשוט אמר שזה מצחיק שנוקיה בוחרת לשווק את המשחק שלה דרך אמיגו שבכלל אין לה קשרים איתה סתם הערה ---------------------------------------------------- בואו נגיע להסכמה כוללת עד יום שישי הבא לא נטפל לאמיגו ננסה כמה שפחות להזכיר את הדברים הרעים אלה רק את הטובים רק כדי שלא יהיה סיכסוך בפורום מוכנים
ד
ר
מישהו ראה את הפרסומת ל4X4 החדש של אמיגו חמודה בטירוף וגם המכשיר נראה מגניייייב

סלול

New member
זה בכלל לא מספר של אמיגו!

זה שזה-057 זה לא אומר שזה של אמיגו. נכון שלאמיגו יש 057 אבל זה גם קו של שיחות כאלה של כל מיני מבצעים וכאלה של בזק. כמו 1212 או 555 או כל מיני כאלה. אולי זה כן של אמיגו אבל אין שום הכרח... אז אל תקפצו למסקנות כל כך מהר, לא נראה לי שיורוקום ואמיגו עובדות יחדיו

idan3k

New member
057 כבר לא של בזק, ולכל המס´ (

שיחות אירוטיות, אסטרולוגיה וכו´ ) שונתה הקידומת. אז זה כן של אמיגו וכל החברות מספקות טלמסרים אז למה שאמיגו לא? פשוט זה אבסורד או סתם מוזר שנוקיה תשתמש בטלמסר של חברה שהיא לא משווקת בה,, קפיש?

solarrr15

New member
דיי עם המילה הזאת!!

אבסורד א-ב-ס-ו-ר-ד דיי עם זה זה אבסורד

Gizon

New member
טעות...

אתה מוזמן לקרוא את התקנון של המבצע ותראה שהם עובדים עם אמיגו.

oleg_kh

New member
תקשיב אייל

לא ירדתי בכלל על אמיגו, אם תבין נכון את ההקשר של הפתגם שאמרתי, אז כנראה מה שאני חושב זה שיורוקום לא נכנסת לשום קשרים בנוגע למבצע שלה עם אורנג´ או סלקום בגלל שהיא יודעת שמשהו שם לא טוב אז היא מעיפה ללכת לחברה שהיא בעיניה יותר אמינה (שוב - נכראה) כמו הסנדלר (יורוקום), שיודע שהנעליים שלו דפוקות (אורנג´ או סלקום) לא לובש אותן אלא קונה נעליים מהסנדלר השכן (אמיגו וכו´) קודם תקרא - תחשוב - ואז תגיב. *** לכל המופרעים אי שם הודעה זו אינה ירידה על אורנג´ אמיגו או סלקום.

למעלה