תרופת סבתא

Dark Amy

New member
תרופת סבתא

להוספת ברק לשיער? להחלקת השיער? ו/ או - מניעת נשירה וזירוז הצמיחה? תודה מראש

smady a

New member
אני מכינה כמה דברים טובים.

1= לקחת כ3 גזרים לגרר בפומפיה לשים בצנצנת ולהוסיף שמן זית או רגיל גם טוב. להניח כשלושה שבועות עדיף במקרר. לסנן וזו אחלה מסיכה לשיער. 2= שמן זית+דבש+חלמון ביצה כן לא חלבון+כף בערך של לימון לערבב למרוח היטב. לעשות מסג' טוב לשיער ולקרקפת להמתיק כ15 דקות לשטוף במים קרים בעדינות. 3= לרסק אבוקדו כן כן להוסיף שמן זית ולמרוח על השיער.

smady a

New member
כל המסיכות האלה טובות להחיות שיער

להבריק אותו. וגם עוזרות במניעת נשירת שיער.

אAבB

New member
להברקת שיער

מי גשם מהולים בחומץ תפוחים יש להוסיף כף חומץ על כל 4 כוסות מים ולחפוף.שיטה אחרת להכין מסכה מביצים אחדות וממעט שמן זית יש להשאיר על הראש כרבע שעה ולחפוף.

smady a

New member
ויש עוד שיטה נהדרת תרחיץ של סרפדים.

אוטוטו יהיו הרבה סרפדים בגינה. לשלוק במים ולשטוף את השיער בזה.

ה מוזה

New member
סמדי ../images/Emo140.gif מסיכות נהדרות

תודה על שפע העצות הנפלאות בימינו אלו נוהגים רוב רובם לרכוש מוצרים לא זולים כלל כשבעצם עם מעט השקעה עצמית של זמן בעזרת דברים שקיימים בכל בית אפשר להגיע לתוצאות לא פחות טובות [ אם לא יותר טובות] מכל מסיכה יוקרתית ארוזה באריזה יקרה שבוע טוב

smady a

New member
תודה. נסי הן נהדרות. ויש כמובן עוד

מלא מסיכות לתחליף לפילינג. הכל אנשים יש לנו בבית במטבח שלנו.

purple rain2

New member
בקשר ל-3: כמה שמן זית להוסיף?

כמה זמן להשאיר על השיער וכמה פעמים צריך לחזור על הטיפול? והאם הוא באמת אפקטיבי? כי יש לי נשירה מטורפת כבר הרבה זמן...

smady a

New member
יקירתי הכל עובד. עניין של זמן וסבלנ

אני מציעה לך בלי קשר לנשירה פשוט להתפנק פעם בשבוע עם מסג' מזה לראש. ולהמתין כ15 דקות. זה עושה טוב. נסי כמה פעמים. העיסה צריכה להיות ממש כמו קרם סמיך. יותר מזה פחות מזה לא היסטרי.

למעלה