תראו מה מצאתי

ננעעםם

New member
תראו מה מצאתי

http://www.megaupload.com/?d=1L4NA5DU אלבום עם שירים נדירים של יוני. ובמקרה מצאתי את זה בשירשור של הפורום לפני 3 שנים... אז מן הסתם לחלקיכם יש את זה...

במקרה אני הכנתי אותו ../images/Emo6.gif

דורון אנחנו זקנות
נעם תשמע את אפשר ותסביר לדורון שהוא אחד השירים היפים של יוני

השיר הכי יפה של יוני אני חושבת ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

יש לו כל כך הרבה שירים (תרתי משמע
) יפים שלא נכנסו לאלבומים, אבל על השיר הזה אין מה לדבר. הוא גם כ"כ מתאים להופעות לדעתי. *אהמ יוני
*

כמו ש-"מגרד" לא באף אלבום ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

יש לו מלא מלא שירים מעולים, שאני חושבת שמקומם בהופעות ופחות באלבומים. (יאללה, יוני. מופע נדירים!)

אם כבר מדברים (נעמי! תקראי את זה!)

נעמי צרבה ליוני מלא טראקים מכל השנים. שירים ישנים, הקלטות מהופעות ודברים בסגנון... יש מצב את יכולה להעביר לנו את זה איכשהו?

דורון 345

New member
רשימת שירים

the tow of us אני שוקעת... תפוס אותי (במקור של שלומי שבן) אפשר ג'וני (יחד עם אריק ברמן) דורכת עליי הכל תלוי בי המשמעות של קים הפיג'מות הרגל ואם תסלחי לי אז מה וודקה תפוזים חוץ לארץ חיוך פה חיוך שם חיי נצח ילד לפעמים כל כך הרבה שירים כמו שזה היה (יחד עם אריק ברמן, במקור מבצעת אפרת גוש) לבן בחלום שחור (יחד עם חמי רודנר) למה את משחקת בי מה אני מונופול מגרד לי בגב מה שעובר עלי (יחד עם חמי רודנר) מי צריכה יותר נכנעים נפוליאון 2 נפלת חזק (יחד עם חמי רודנר) עזוב גבר על הפנים עירומה ויפה פאקיסטן אולי ציפורניים קצין תורן שוב (במקור של שמוליק קראוס וג'וזי כץ) שיר המפוחית (מתוך התכנית 'אין בעיה') שעון חול שר לעיתון שרה במקלחת באמת אלבום נדיר

Ekrembo

New member
לפנים ../images/Emo13.gif...!

אם אתם שואלים אותי אפשר להרכיב מכאן אלבום שיעלה בשלוש רמות על 'הרגלים רעים'. שר לעיתון, שעון החול,נכנעים,כלכך הרבה שירים,אפשר - שירים ענקיים! להחליף את אנבל-לי לגרסא המכסאחת...
.

וואי כ"כ לא ../images/Emo2.gif

אני באופן אישי מתה על "הרגלים רעים"
אבל כמו שכבר ציינתי - אפשר זה שיר מדהים

נעים זה השם שלך? ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

(אני מכירה בחור אחד בשם נעים. זה שם כ"כ מקסים!) וממתי אתה כאן?
אתה וותיק כזה? מההתחלה של הפורום? זה כ"כ מגניב!

למעלה