תראו את הסרט "איש ושמו אותו"

dory30

Well-known member
חילקתי ליומיים של צפייה ואני מרגיש טוב שראיתי אותו. טום הנקס אדיר כפנסיונר ממורמר המתמודד עם מותה של אשתו, מריה טרבינו בתור שכנתו המקסיקנית והאוהבת מריסול (יחד עם בעלה והילדים) ורייצ'ר קלר (מהסדרה טוקיו וויס) כאשתו בצעירותה. וואו! סרט זה מדגיש, מה קורה כשאתה חושב גם על הזולת ואיך לעזור לו.

ראה את הסרט "תמונות קצרות" של רוברט אלטמן. סרט גאוני שמשלב סיפורים אמריקאיים קצרים של ריימונד קארבר על חיים עלובים של אנשים פשוטים. ארבע שעות רצופות, מרתק.

dory30

Well-known member
ראה את הסרט "תמונות קצרות" של רוברט אלטמן. סרט גאוני שמשלב סיפורים אמריקאיים קצרים של ריימונד קארבר על חיים עלובים של אנשים פשוטים. ארבע שעות רצופות, מרתק.
לא מתחבר לאלטמן, אבל תודה. היוצרים שאני אוהב בעיקר- לוק בסון והאחים כהן. גם אנטואן פוקואה וגאי ריצ'י אדירים.

זה פשוט סרט מופת, אבל הבמאים האהובים עליי במיוחד ברגמן ופליני. כדאי לצפות בסרט הישן "ג'ולייטה של הרוחות" של פליני, שאותו כתב לאשתו ג'ולייטה והיא משחקת בו מצוין.

dory30

Well-known member
שם הסרט אגב הוא "איש ושמו אוטו", טעות שלי. הוא מבוסס על סרט שבדי בשם "איש ושמו אובה", שמבוסס על ספר. הסרט השבדי המקורי קיבל מועדמות לאוסקר על הסרט הזר הטוב ביותר, האמריקאי לא זכה אפילו במועמדות לפרס כלשהו.

ניחשתי את הטעות הזאת, אבל אני חושב שלא יפה מצד המחסלת שחשבה לעזוב את תפקידה. הרי היא עושה דבר חשוב מאוד לחברה.

מחר בבוקר יש לי תור לרופא. עכשיו בערב (שבסוף השבת) קרה לי משהו מוזר: יצא לי שלשול אדום, אולי כי בצהריים אכלתי הרבה סלק.

dory30

Well-known member
מחר בבוקר יש לי תור לרופא. עכשיו בערב (שבסוף השבת) קרה לי משהו מוזר: יצא לי שלשול אדום, אולי כי בצהריים אכלתי הרבה סלק.
בהצלחה. לי מחכה בקרוב טיפול שורש. אולי כבר מחר, תלוי בבדיקה של הרופאה. זאת למעשה רופאה לשעבר, שעזבה את הקליניקה של הרופא הנוכחי. אני לא סומך על המחליף שלה ולכן פניתי לעזרתה.

עכשיו אני מצייר להנאתי ציורים מופשטים בתוכנת הצייר.
עכשיו אני מצייר להנאתי ציורים מופשטים בתוכנת הצייר.
תגיד, אני רוצה להתייעץ אתך. אני כבר הרבה שנים עם חברתי ואוהבים אבל אף פעם לא הסכימה שנשכב ואני צריך סקס, היא אפילו לא מסוגלת לדבר על זה ולא רוצה ייעוץ. ניסיתי כמה פעמים לעזוב אותה כידידים אבל לא מצאתי מישהי אחרת וחזרתי אליה. אני לא יודע מה לעשות, אני אוהב אותה וגם לא רוצה לשגע אותה אבל אני גם לא מצליח למצוא חברה אחרת בינתיים.

אם גם אתה נגד ביבי אספר לך משהו מצחיק. פעם כתבתי לפי השיר "יש חור בדלי" קטע שמתחיל כך: "יש ביבי בשלטון הו יונה הו יונה" אחר כך "תדיח אותו יוסף הו יוסף הו יוסף" בסוף חוזרים לזה שיוסף אומר לה שיש ביבי בשלטון ולכן אי אפשר להדיח אותו.

למעלה