תפילת האנוס "אלי אלי למה אנסתני"

לחוד

New member
ויש עוד אפשרות

שהדברים נכתבו ברגעים (או ימים) של קושי, ואצל בני אדם העשויים מבשר ודגים, לפעמים הרגשות הנובעים מהקשיים מסתירים ומטשטשים גם את רגשי האהבה. וחוצמזה, ברוב המקרים תפילה להארת עיני הפלג גופא היא תפילת שוא - תפילה שהאל אינו מחבב במיוחד, והתקוות שלנו (הבאות לידי ביטוי בתפילות) בדרך כלל מתמקדות באפשרי, בעוד שאת הבלתי אפשרי אנו משאירים לפנטזיות.

גם לי קצת הציק המשפט השלישי והרביעי

אני לא רוצה לשפוט אותך, אבל לעשות דברים מאחוריי הגב זה קצת איכסה. בעיקר בשבילך. אני שיתפתי את בן זוגי בדברים מאד קיצוניים שרוב האנשים היו נרתעים מלשתף, ושנינו רק הרווחנו מכך.

mik504

New member
חבר'ה תרגיעו או קי? טוב אהנה ביאורי תפילה

המשפט שלא ישימו לב למעשיי כוונתו לחילול שבת שמתפלק לי בקטנה או אי הנחת תפילין רחמנא לצלן וליליות המבקשות אהבתי כוונתו...אין לי כוח וחשק להסביר

mik504

New member
רותם , אני רק שאלה,אפשר?

זה נכון מה שהרבנים אומרים, שהחילונים עושים דברים נוראיים שם למעלה בשירותים של האוירון?? אצלינו אומרים "לא בשמיים היא"...

במטוס מותר

זה לא תחום השיפוט של אלוהים. אלוהים שופט רק על הארץ. יונה הנביא המסכן, חשב שאין לו סמכות שיפוט גם בים, אבל הוא אכל אותה. באוויר לא שמענו שיש לאלוהים סמכות שיפוט.

רותם 36

New member
תתפלא כמה שם האלוהים מוזכר ../images/Emo6.gif../images/Emo160.gif

כשיש קצת כיסי אוויר ונפילות פתאומיות ומפחידות של המטוס . ישר חצי מטוס צועק "שמע ישראל "

mik504

New member
אפילו מחוץ לאטמוספירה אילן רמון חטף על הראש

והמסכן עוד לקח סידור ותורה

רותם 36

New member
חחחחחח כולם שואלים אותי ../images/Emo2.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

לא - זאת סתם אגדה בכל מקרה אני לא נתקלתי
יצא לך לראות שירותים של מטוס ? קטן , לחוץ אין מקום כמעט לזוז חוץ מזה בדרך כלל השירותים קרובים למטבחים והצוות כל הזמן שם . עדיף כבר המיטות של הביזנס או הפירסט

למעלה