תסריטאי ליום אחד...

הפנדה

New member
תסריטאי ליום אחד...

אם היית לכם אפשרות לשכתב מחדש את אחת העונות הישנות או לכתוב עונה חדשה,מה הייתם כותבים? איזה אירועים הייתם מוסיפים או דמיות חדשות. יאללה,שלפו

zoetrope

New member
וואו

שאלה חזקה. הקדמת אותי. יש לי יותר מדי לכתוב על זה (תרתי משמע). אני צריך להתמקד ולחזור
חוץ מזה שאני מורח כבר יותר מדי זמן על תסריט ספקולטיבי באנגלית ואשמח לביקורת לכשיושלם מתישהו בשנת 2015. וללא ספק נצטרך להעלות את זה שוב אחרי הגל הראשון והשני של גולשים. גל ראשון, אגב, יתחיל מחר אחרי ההכרזה על הפורום. גל שני יגיע בסוף נובמבר, כשהסדרה תתחיל ב-Yes Stars

Number 6

New member
לא תסריט, אבל כן הימור (ספוילר)

אני מתערבת שקארה (סטארבק) רק עושה עכשיו הצגת "אימהות", הרי אנחנו כבר מכירים את "הנחמדות" שלה אפילו מהמרת שבסופו של דבר תהרוג את קייסי סטארבק לא אחת שתתן שיחליטו בשבילה, ובטח לא לגדל "בת סיילונית" שנכפתה עליה בסוג של אונס כשהיתה שבויה זו תהיה סצנה קשה בעונה, אבל עושה רושם שהתסריטאים לא חסים עלינו

zoetrope

New member
וואלה../images/Emo58.gif

גם אני שברתי את הראש על הסיטואציה הזו. הכול עוד איכשהו היה קביל אם עיקמתי את המוח, אבל לשים עליו יד? נו באמת. לתסריטאים באמת אין אלוהים הפעם, לא אחד ולא של קובול. ואפרופו ספוילר, מה נסגר עם זה שאני שומע שיורים ברוזלין ובסוף הכתוביות אני רואה אותה בפרק הבא? תודה, באמת. ממש קליףהאנגר.

nick at noon

New member
מעלי זה למעשה ../images/Emo58.gif 3X03

הרבה מצופי הסדרה כבר יודעים להזהר מ"בפרק הבא" (במיוחד כשכל פרק מתחיל עם משהו כזה). אז אני, כמו עוד בטח, הפסקתי לצפות כשאמרו "בפרק הבא...". אז לא ידעתי שרוזלין עדיין בחיים. אבל עכשיו אני יודע. תודה.

zoetrope

New member
Oh...My... God

זהו. אני מוחק את עצמי, עם חסימה. אבל... זה נראה בלתי נמנע... עשר שניות מהרגע של פייד אאוט. אבל היי... היא מופיעה בקרדיטים בהתחלה. וזו לא סדרה של ג'וס וודון. אה... אני לא יודע מה להגיד. מישהו? אני סיילון ולא ידעתי אפילו... אפשר לפצות אותך איכשהו? פרק 3x03 על מגש כסף? סטיקר שחור של "הצבעתי לרוזלין"? אבל זה לא אני ספיילרתי. זה ערוץ SciFi. סליחה כבר אמרתי? אני הולך להתחבא איפשהו בבושת פנים.

nick at noon

New member
סליחה זה מספיק

יחסית לספויילרים שסבלתי במקומות אחרים זה משהו קטן. אבל באמת לא ידעתי אם היא מתה או לא. ואני לא יודע את השם של השחקנית אז אני ממש לא יודע אם הוא הופיע בקרדיטים. התמונה שלה יכולה להופיע שם גם אחרי שהיא מתה. לגבי פיצוי - אולי משהו סימלי כמו שינוי שם הפורום ל"באטלסטאר גלקטיקה וניק".

הפנדה

New member
טוב אז ככה...

חשבתי רבות איך לקדם את העלילה של הסדרה אם יכולתי, והדבר שהכי מפריע לי בסדרה המצוינת הזאת, זה החוסר אונים שאופף את הסדרה הזאת שבאה לידי ביטוי בכמות הנמוכה להחריד של בנים האדם שיש בה. מי שראה את העונה המקורית של הסדרה לבטח זוכר את הפרק שלראשונה הופיעה בה ספינת החלל "פגסוס" ואיזו שמחה הייתה ואיזו אכזבה הייתה כשהיא נעלמה/הושמדה פרק אחד אחרי זה. לכן שמחתי לראות שבסדרה החדשה החליטו להשאיר אותה,מה שכן זה די מבטל את השם של הסדרה "גלקטיקה" שכן היא לא המשחתת קרב היחידה... בכל מקרה נחזור לעניננו. לטעמי לפחות בלי לדעת מה יקרה בעונה השלישית יותר מדי, יקרה שלקראת סוף העונה כוח הספינות שברח יתקל בספינת קרב ישנה מאותו דגם של "גלקטיקה" שינסה לתקוף אותם,לאחר קרב קצר יתברר שזה חבורה של שודדי חלל שזה בעצם ספינת חלל מהמלחמה הגדולה כנגד הציילונים שאיך שהוא נסחפה בחלל לאחר קפיצת חלל כושלת בעיצומו של קרב. עכשיו נכון,שאני מדבר על צוות של ספינה שצריך להיות מבוגר מאוד,הרי המלחמה התרחשה 40 שנה פלוס מינוס לפני, אבל מסתבר שהצוות יצר זוגות בתוכו והוליד ילדים וגם הקים בסיס עורפי על כוכב נידח וסך הכל התקדם יפה והם מונים כ - 6864 איש. לאחר המפגש הספינה הנוספת שנקרא לה לצורך העניין "פוסידון" לוקחת את כל יתר הצי לכוכב הבית שלה שזה בעצם כוכב מדברי עם יכולת חיים מינימלית ששם מופתעים לגלות שהפיראטים בעצם התאכנסו בבסיס נידח של השבט ה-13 ושם הם גם מגלים קורדינטות לעבר "שער כוכבי" שבו אמורים לגלות "דלת חלל" שתקצר להם את הדרך. חוץ מזה שם כל הצוותים מתכננים איך להביס את הציילונים ולחלץ את התושבים הנצורים. לאחר חישובים רבים הם מוצאים את הפיתרון בדמות נשק EMP(אלקטרו מגנטי פולס) הם גילו שבעקבות המיקום של "ניו קפריקה" באמצע ערפילית חלל יש יכולת "להבעיר" את כל הזאור בנשק חשמלי מה שיגרום לכל ספינת חלל לשבוכ חיים וככה גם לחסל במכה אחת כל נוכחת של הציילונים, ואז לחלץ במהירות את כל התושבים. בקיצור כל הציי נערך לקרב ואז הם פורצים לחלל שליד הכוכב ומתחילה מלחמה בין 3 משחתות קרב "גלקטיקה" "פגסוס" ומשחתת "פוסידון" במהלך הקרב משחתת הפוסידון מותקפת חזק מדי מה שגורם לה לאי יכולת קפיצת על חלל,מה שמונע ממנה לברוח לפני שהגלקטיקה תשגר את פצצת ה EMP שתגרום לנזק פתאומי ורב עוצמה לכל ספינה ברדיוס עצום באזור. בקיצור בעיצומו של הקרב מחליט הקפטן של "פוסדיון" להקריב את ספינתו וכך 2 המשחתות בורחות בעל חלל מהאזור ומלא ספינות "רפטור" מפוסידון עם אנשי צוות בורחים מהמשחתת ובורחים בעל חלל מהמקום ואז פוסידון משגרת את הפצצה מה שגורם לגל שוק חשמלי עצום באזור,מה שגורם לכל ספינות הציילון לשבוק חיים.... ואז רואים אחרי כמה שניות את כל הצי מגיח שוב לחלל ומשחרר מלא ספינות רפטור וספינות אזרחיות קלות לתוך הכוכב על מנת לחלץ את התושבים שבאותו זמן מנהלים קרב כנגד מלא סנטינלים נותרים. כמובן שבסוף אין מה לעשות עם ספינת החלל פוסידון כי כל המגעים החשמלים שלה נשרפו כליל, וגם רוב אנשי הצוות שלה נפגעו קשה מהפגיעות האחרונות של המלחמה אז רואים בסוף מטח כבוד של טרופדוים מ"הגלקטיקה" ו "פגסוס" שמשמיד את המשחטת... אחרי זה הצוות ממשיך קדימה לעבר כוכב כדור הארץ. כמובן שחלק מהדמויות ימותו,כמו למשל של גאיוס בלטאר יקריב את עצמו באמצע הקרב על "ניו קפריקה". אבל דמות חדשה בצורת המנהיגה של הפיראטים תככב כנשיאה החדשה של הציי שבעצם היא כל הזמן תריב עם אדמירל אדמה ותנסה להדיח אותו על מנת לקדם את בנה שהוא יהיה הסגן של לי אדמה. אני אשמח לתגובות והערות ממכם לגבי התסריט שלי,תודה

Number 6

New member
אף אחד לא נוגע בבלטאר!

מר פנדה, עוד לא נכנסו לעמוד השני בפורום וכבר אני נגררת לתקרית מצערת. אני מקווה שניישר את ההדורים כאן ועכשיו: גאיוס בלטאר לא מקריב את עצמו ולא בטיח. גאיוס בלטאר ממשיך עד הדקה האחרונה של הסדרה ב"ה. בלטאר למעשה מייצג את ההומניות ובלעדיו את סדרה. מה יש לנו שם? אנשי צבא, פוליטיקאים, אנשי דת, פושעים. בלטאר היחיד שמייצג את עולם המדע. הרי דווקא בגלל שהוא כזה לא מושלם וכזה מיוסר - זה מה שמוכיח שהוא הכי אנושי מכולם. (שלא לדבר שהוא שחקן פשוט מעולה) אני מאוד מעריכה את היצירתיות שלך ורעיונות התסריט אבל יש קווים אדומים גם בפורום הזה ואחד מהם הוא שאתה לא הורג לי את בלטאר. ברגשי ידידות, 6

הפנדה

New member
אבל...

הדמות של גאיוס צריכה לכפר על עצמה, כמו במיטולוגיה היוונית. הדמות שלו עשתה טרגדיה על טרגדיה שמה שסובב את כל זה חטא ההיבריס(הגאווה). הדרך היחידה לנקות את עצמו זה להקריב את עצמו, לחזור בתשובה. חוץ מזה אסור לנו לשכוח שרוזלין כבר חושדת בו,וגם בתור הנשיא הוא די נכשל בהגנת הכוכב... אני לא רואה דרך שהדמות שלו תמשיך כהרגלה בעונות הבאות, אולי נניח הוא ילקח בשבי על ידי הציילונים,באמת יכול להיות שהציילנוית דגם 6 תקח אותו איתה לחללית שלה,יש אפשרות. אבל אין סיכוי שהוא ימשיך בתור הנשיא בהמשך,בספק רב אם בכלל בתור המדען הראשי. חוץ מזה לא חסרים אנשים אחרים שיכולים להיות מדענים במקומו,את יודעת בשנה על כוכב יכולים לצוץ כל מיני פרצופים חדשים. ברגשי חמימות תמיידים מר פנדה,אבל את יכולה לקרוא לי תומר

blackguard

New member
לא חושב שהוספת אנשים תעזור

לפי דעתי הרעיון שיש כל כך מעט ניצולים עוזרת לעלילה זה לא שלא אהבתי את השכתוב עצמו אבל עדיין ככל שיש מעט יותר ככה יש בעיה יותר גדולה הפרק האחרון השאיר את אדאמה לבחור האם לחזור להציל את הנותרים או לא והשאלה היותר גדולה מאחורי זה שאם הוא יחזור ויכשל זה יהיה סוף הסיפור מה שנקרא למין האנושי מה שמציק לי זאת המחתרת האנושית היא לא עושה היגיון בכלל הם מאמינים שהסיילונים עדיין רוצים להרוג אותם אז למה הם לא הרגו אותם כבר כלומר שתי הספינות היחידות שמסוגלות להגן ברחו וזהו עכשיו יש 39 אלף איש ללא דרך להגן על עצמם והסיילונים לא הורגים אף אחד מה גורם למתחרת לחשוב שהסיילונים כן רוצים להרוג - אם כל הכבוד אם היו רוצים כבר היו מסיימים עם זה בכלל ההתנהגות על ניו קפריקה קצת קשה להסברה לפי דעתי בפרק הבא המחתרת צריכה לנסות להגניב ספינה ולנסות להבריח כמה שיותר אנשים או משהו בדומה או שמישהו יסביר לי למה הם נשארים בהתנהגות שלפי דעתי לא הגיונית לחלוטין

IamTheMan

New member
אולי לא במת לב.... |ספויילר|

אבל האווירה של גטו שם היא ממש בלתי ניסבלת .... שוטרים אנושיים כמו קאפו יהודי.. כל רגע אתה יכול לההרג רק בגלל שאיזה סיילון סימן אותך במטרה הבאה שלו... זה נורא קשה ככה אתה ראית גם את הצמרת של הסיילונים מדברת, לא יאכפת להם להרוג כמה עשרות בני אדם רק כדי להביע דוגמא לאחרים. ממש כמו גטו ....

blackguard

New member
מה שאתה יודע ומה שהם יודעים

אתה יודע איך הצמרת מדברת אתה יודע הבומר ומספר שש מאבדות את התמיכה שלהן אתה יודע את זה לעומ זאת האנושיים לא יודעים כלום לגבי זה הם לא ידעו על הדיבור למה להציא להרוג הם רק ידעו ברגע שאמרו להם לעשות זאת והסיבה העיקרית הפעולות של המחתרת הם לא חשבו לעשות זאת לפני המחתרת אז המחתרת יודעת שעל כל פעולה לשהם יש תוצאות הם בכל מקרה ממשיכים והם יודעים שלהביס את הסיילונים אי אפשר אז בשני הפרקים הראשונים התנועה עשתה דברים ללא כל קשר הפעולות הצבאיות שלהם היו לא במקום, כן הניסיון ליצור קשר היה חשוב והגיוני אחר כך שידעו שיש עזרה בדרך אז להתחיל בפעולות צבאיות הם חושבים אני הולך למות גם ככה אז למה לא, אבל אמרו להם שהם לא החטיפות של אנשים בלילה בעיקר בגלל המחתרת כן יש גם חטיפות שלא קשורות לזה ואת כל זה המחתרת יודעת זה ועוד שמארו להם כל עוד הם לא יתנגדו לא ישתמשו בכוח אז לא עלה בראש שלהם לנסות להפסיק שימוש בכוח לפחות עד הבטלסטארים יחזרו שיהיה לפחות קצת שקט (כל עוד סיילונים יעמדו במילה שלהם) כי מאחורי הכל ידוע לכל שהם לא יכולים לנצח בגלל זה העליתי שאולי ינסו לברוח ולא להילחם (בערך מה שהם עשו עד עכשיו)

למעלה