תנו סיבה!|טופיק ראשון בחיים||בלוןכ|

*קליאו*

New member
לא ראיתי...../images/Emo4.gif ../images/Emo105.gif

בעע.. אני מתה ללכת כבר לסרט. לא הייתי מאז הארי פוטר, ואני מ-ת-י-י-ב-ש-ת-
אני חושבת שאני אלך עם אח שלי. אה, פעם הלכתי איתו לאיזה סרט, אולי שרק?!
ואני רואה ידיד שלי בדרך לקולנוע ואני מזה מתפדחת, והקטע הוא שאני אומרת לו שלום והוא לא עונה לי, אח"כ אני נכנסת לסרט, תוהה מה הבעיות שלו והוא יושב עם אח שלו שורה לפניי
זה היה ממש קורע..^^;
איפה ראית את הפרסומת
למה אני אפפם לא רואה פרסומות
יש את זה גם בטעם תות

=Wednesday=

New member
עשר סיבות לאהוב...

אבטיח!!!
1. הוא אדום. 2. הוא גדול. 3. הוא קר (בדר"כ) 4. הוא בריא. 5. הוא שקסי (
). 6. הוא מסמל את החופש הגדול. 7. הוא הולך עם גבינה בולגרית (ככה טוענים). 8. כווולם אוהבים אותו (חוץ מאחותי). 9. אחרי צום זה הדבר הכיייי כיפי לאכול. 10. הוא פשוט טעים!

einzuc

New member
הוא באמת הולך עם גבינה ../images/Emo80.gif

בולגרית... תנסי את זה פעם... זה טעים...
עינת
" כמו לכלב או כמו לארנב הייתי רוצה שיצמח לי זנב. בשביל מה? אני לא יודע. אולי סתם- לנענע."

חמש סיבות לאהוב...

את דין תומאס |אוליבר| הוא מגיע מעולם המוגלגים |אוליבר| הוא חבר של שיימוס פיניגן |אוליבר| הוא בגריפינדור |אוליבר| הוא אוהד את אירלנד |אוליבר| הוא לא נמצא בחופשת חג המולד וקוראים לו דין --------------------------

10 סיבות ...

למה לשנוא את לוקהארט:
הוא בלונדיני
הוא אממ.. הומו
הוא לא יודע ללמד
הוא מאוהב בעצמו(איכס ..איך אפשר לאהוב דבר כזה..
)
הוא מפגר
הוא מלוקק
הוא גורם לי-
יש לו גלימות מחרידות
הוא חושב ת´צמו
הוא האשים את האגריד(
)

10 סיבות למה לאהוב את טובי שלי

מגוויר, טובי מגוויר.
1. הוא יפה כל כך. 2. יש לו חיוך שגורם לי להפוך לשלולית. 3. יש לו גוף כל כך....גרררר..... 4. יש לו עיניים מהממות. 5. יש לו מבטא כל כך חושני. 6 הקול שלו שקט אבל עם נוכחות. 7. הוא משחק את גיבור הילדות ושנות הנעורים שלי - ספיידרמן. 8. הוא בעלי. 9. הוא נראה טוב אפילו בתלבושת של ספיידרמן ולא נראה גיי לגמריי... 10. הוא מסג´יסט נפלא...
כאן ג´ודי לוצהרונוב קרפין סממה - וושינגטון.

עלפית

New member
כל הסיבות שציינת הן סיבות

למה כן לאהוב את לוקהרט.... כי הן כולן הופכות אותו להרבה יותר משעשע. במיוחד כשרון יורד עליו.

למעלה