תנו סיבה!|טופיק ראשון בחיים||בלוןכ|

HaMsTeR

New member
עינת... אני מתפלאת עלייך...

לא אומרים "הוא יפה" אומרים "הוא חתיך"
למרות שהוא לא

אבל אבל אבל...../images/Emo175.gif../images/Emo104.gif

"חתיך" זה המוני מידי. והוא כן. מאוד. ולא זוכרת מי אמר, אבל... יש לי הרגשה שרולינג מתכננת לו איזה קאמבאק...

sarah

New member
10 סיבות לאהוב את נוויל../images/Emo98.gif../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

1) הוא נחמד 2)הוא חמוד 3)הוא רגיש 4)הוא ביישן בצורה הכי מתוקה שיש 5)הוא מסורבל עם המזל הכי רע בעולם (כמוני
) 6)הוא בלונדיני 7)הוא מפחד מסנייפ 8)הוא קשור לקרפדה שלו 9)הוא מנסח בצורה פיסכופטית ומגניבה 10) הוא ישמח לעזור לכל אחד בכל דבר בונוס: חנונים תמיד הכי סקסים באעבה, שרההההה

YaLdoNet 4 EveR

New member
שטו?! *מקיאה ../images/Emo5.gif* ../images/Emo176.gif

ממתי חנונים הם הכי שקסיים?! כאילו בלווו??? בטח לא ביקרת אצלנו בביצפר..
אגב, אם כבר מישו מכם התכוון לפצות את פיו בנושא - לא, הארי לא חנון!
(הוכחה: הארי שקסי, ואם הארי הוא חנון, אז זה יהרוס לי ת´תאוריה.
משמע = אין מצף )

sarah

New member
למה שרה חושבת שחנונים סקסים../images/Emo18.gif

אז... יש ילד אחד בשיכבה שלי שהוא התגלמות החנוניות במייטבה- 1-מחונן 2-חיוור 3-ביטחון עצמי בסביבות ה2 מתוך 10 5-לומד ג´ודו 6-ילד טוב ירושלים (אחרי הכל...) רק שזה מה שעושה אותו נורא מושך...כי...הממ, זה כמו שכל כך מגניב שהארי יהיה עם דראקו כי הם אוייבים והפכים אז כל מה שקורה ביניהם הרבה יותר חזק, אותו עניין עם ילדים חנונים מאודדד- כי כל דבר שסתם ילד אדיוט היה עושה עם החברה שלו נהיה פי כמה יותר חזק אם הוא לא סתם ילד אלה התגלמות החנוניות... מן סתירה פנימית, או סתם שבירת סטיגמה או הגרביל יודע...
באעבה, שרה (סוטה מקצועית)

HaMsTeR

New member
10 סיבות לאהוב את פרד וויזלי../images/Emo99.gif

יש לו חוש הומור!
הוא ג´ינג´ייייייייי
*מתמוגגת*
הוא וויזלי. וויזלים=רולז, חוץ מרון... ופרסי...
הקטעים שלו הם הכי קורעים בספר.
יש לו את הבדיחות הכי טובות
הוא נראה כזה ילד מופרע שלא מכין שיעורים והממוצע שלו הוא 0, אבל מאחורי כל זה- (וזה היה מוזכר בספר הראשון) יש לו ציונים מצוינים!
הוא לא רוצה לעבוד במשרד הקסמים!
יו גו בוי!
הוא רוצה לפתוח חנות תעלולי קסמים!!!
יש לו נמשים!
הוא חמוווווווווווווווד!!!! I love you fred!

Julia L

New member
מה ההבדל בין פרד לג´ורג´?

שלפרד יש חברה!!! וזאת הסיבה היחידה.

HaMsTeR

New member
ממתי לפרד יש חברה? זה שהוא יצא עם

אנג´לינה לנשף זה לא אומר שהיא חברה שלו. חוץ מזה, אין טעם שאני אתחיל להסביר לך למה עדיף את פרד, אבל הקטע שהכי הצחיק אותי הייתה השאלה- "מה ההבדל בין פרד לג´ורג´? " בואי נגיד שיש לך אחות תאומה. תאומה זהה. זה אומר שאתן נראות בדיוק אותו דבר? שכל מילה שיוצאת כלם מהפה היא בדיוק אותו דבר? i don´t think so וגם חוץ מזה- הבדיחות של פפפפרררדדד(
) הרבה יותר טובות. וכמו שאמרתי קודם- יש לי עוד המון סיבות, אבל אין טעם שאני אפרט, כי כבר נתתי לך תשובה לשאלה. ותזהרי עם השאלות שלך בפעם הבאה!

10 סיבות לאהוב את ביל וויזלי

הוא עובד בגרינגוטס
הוא קול
יש לו חמשה אחים ואחות
הוא ג´ינג´י
הוא יורד על פרסי בלי סוף
הוא היה תלמיד מצטיין
הוא לא גירסה מוגדלת של פרסי (סיבה טובה)
הוא גר במצריים יוהווווווו
יש לו עגיל עם ניב
הוא הבכור במשפחה שלו וג´ינג´י כבר אמרתי?

shai00

New member
10 סיבות למה לאהוב את קראב:

הוא חבר של מאלפוי(
)
ליפול עליו מהגג של הטירה בזמן שריפה זה לא יכאב.
יש מי שמגן עליך...
הוא חבר של מאלפוי (
)
קראב בסרט משחק עם טום פלטון!!! (
)
הוא גדול!
הוא לומד בסלית´רין.
הוא חבר של מאלפוי (
)
לאבא שלו יש סמל מגניבבב על היד!
וכמובן- הוא חבר של מאלפוי (
).

einzuc

New member
לא אוהבת אף דמות מהארי פוטר../images/Emo80.gif

חוץ מסריוס... וגם זה אין לי סיבה... סתם כי הוא חמוד... "כמו לכלב כמו לארנב הייתי רוצה שיצמח לי זנב. בשביל מה? אני לא יודע. אולי סתם- לנענע.
עינת

YaLdoNet 4 EveR

New member
חתימה שולתתת ../images/Emo176.gif

אהה, זאת לא החתימה שלך.
משפט שולת, וואטאבר. ו.. סיריוס... חולה עליו. הוא אשכרה עושה את הספר השלישי. רון השקסי!
אופיר.

einzuc

New member
אימצתי את המשפט הזה... ../images/Emo80.gif

כי לכולם היו משפטים חכמים... ורק לי- לא! רק הדילמה: האם לכתוב את המשפט אחרי החתימה או לפני החתימה? " כמו לכלב או כמו לארנב הייתי רוצה שיצמח לי זנב. בשביל מה? אני לא יודע. אולי סתם- לנענע"
עינת

5 סיבות למה אוליבר ווד הכי חמוד!

1. הוא ספורטאי {ייאלה ווד!} 2. הוא הקפטן של הקבוצה שלו {מה שאומר שהוא מוכשר} 3. הוא גמר ללמוד {חבר מבוגר}. 4. הוא כן {מי עוד יספר על פאדיחה שהוא התרסק במגרש הקווידיץ´ במשחק הראשון...}. 5. ראיתם איזה חתייייייך? איזה שחקן עלו עליו בסרט! מושלם!

מאיה ופורג´! ../images/Emo57.gif

(כי אני יודעת שאתם בפורום דיסני). הרגע ראיתי את הפרסומת ללילו וסטיץ´! זו עם היפה והחיה. זה כל כך שולט! דווקא נראה סרט נחמד.... למרות שאני הכי אוהבת את היפה והחיה...

למעלה