תנו סיבה!|טופיק ראשון בחיים||בלוןכ|

N a a t z

New member
האהא../images/Emo70.gif לין, מספיק../images/Emo70.gif../images/Emo181.gif

פה, לינוש, המדוזה שלי, ושלי בלבד. לפחות עד שהיא תיעלם...
{יציאה של אור
} {
-בעעע
}
&

=Wednesday=

New member
איזה צחוקים, גם אני חשבתי שזאת נטע!

תראו לאיזה מצב אנחנו מגיעים....

lily p

New member
לין! גם את?? ../images/Emo29.gif../images/Emo178.gif

אתמול ראיתי מאטריקס (עוד פעם...) ופתאום לכולם יש חתימות ממאטריקס... ווירד...

As I Am

New member
יש לי חתימה ממאטריקס? ../images/Emo12.gif../images/Emo181.gif../images/Emo103.gif

Snitch

New member
10 סיבות לאהוב את ארגוס: ../images/Emo88.gif

1. הוא דואג לניקיון וסדר.. (הוווו!
) 2. הוא דואג לבעלי חיים (מה שמרמז על נפשו הרכה והעדינה
) 3. הוא סקיב, והוא לא יכול להפוך אתכם לעז (לא שזה רע.. ^_~) 4. הוא פשוט שזיף בפני עצמו 5. הוא בעל ניסיון חיים O_O 6. גם הוא שונא את הארי
7. גם הוא שונא את כל שאר התלמידים האידיוטים
8. הוא לובש שחווור |חתו"צ| 9. הוא מניאק 10. יש לו שם פרטי מושלם
בואו לצ´אט!

The Mad Hatter

New member
שכחת משהו-../images/Emo153.gif

הוא סדיסט מטורף שמחכה ליום בו הוא שוב יוכל להשתמש במכשירי העינוייםשלו... פילץ´ באמת שולת...:)

Snitch

New member
חיחיחי... ../images/Emo13.gif../images/Emo88.gif

הוא שולת והוא שלי ^_^

Meijen Shaggy

New member
תנו לי 10 -- ../images/Emo15.gif

(רעיונות שעלו לי בראש, ועדיין לא מצאתי 10 סיבות מצחיקות) - 10 סיבות למה לגנוב את אבן החכמים - 10 סיבות למה לצאת עם אלואיז מידג´ן לנשף חג המולד - 10 יתרונות שיש לגובה המינימלי של פליטיק - 10 סיבות לכך שהרמיוני באמת קראה את "הוגוורטס: תולדות" מתחילתו ועד סופו - 10 סיבות למה משתלם להיות עוף החול של דמבוס (אני עכשיו אחשוב על זה.. כתבתי את זה פה כדי שאם מישהו חושב על רעיונות לפניי - שיכתוב)

Skiter

New member
הו הו נאי רוצה על הגובה של פליטוויק

|בל| אם הוא נופל במדרגות זה פחות כואב.. |בל| אם שי לו נטיות מיניות הוא מגיע לקומות מסוימים בקלות (בעעע).. |בל| הוא יכול לברוח דרך סורגים.. |בל| אפשר לדרוך עליו ומה לא כיף להדרך... |בל| הוא יכול להתגנב בשקט בקט בלי שיראו אותו.. |בל| אהובו\תו יכולים להחזיק אותו כחו תינוק... |בל| הוא חוסך כסף בכך שהוא קונ ההכל בכמות קטנה. |בל| לאמא שלו לא כאב בלידה.... |בל| הוא יכול להיכנס מתי שהוא רוצה לטרמפולינות בסופרלנד..

}-)

לגנוב את אבן החכמים: כי כשוולדי היה צעיר, בשלהי האייטיז הוא אהב לצפות בסדרה "Fame" ושרו שם: "Faaaaaame! I´m gonna live forever!" (אגב, גם היה שם "I´m gonna learn how to fly" ו-"People will see me and cry", ושאר משפטים שהניעו אותו לעבר מטרות אחרות וחשובות בחייו לא פחות מאבן החכמים..) בכל אופן, הסיבה נעוצה בשיר. לצאת עם אלואיז מידג´ן לנשף חג המולד פשוט. כולם יודעים את זה. היא נותנתת בקלות! (דהה) יתרונות שיש לגובה המינימלי של פליטיק }-) וול.. }-) אני פשוט אשתוק
}-) הרמיוני קראה את "הוגוורטס: תולדות" מתחילתו ועד סופו כי בעמוד הראשון היה כתוב: "ועכשיו הספר! ובסיומו הפתעה!" למה משתלם להיות עוף החול של דמבוס נו, אוכל טוב, בית מפואר, משרתים, פינוקים, תנאי מחיה נהדרים. זה שווה את הכאבים בתחת...

lily p

New member
חחחחחחחח ../images/Emo6.gif ../images/Emo29.gif

גדול! הראשון הזכיר לי.... זה לא יהיה מצחיק לראות את וולדי שר "פיים"?

למעלה