תמונות.....

מצב
הנושא נעול.

ארזS

New member
ואם תסתכלו בשירשור שלי...

===18 19 20===
ב"ה שלושת אלה צולמו כאן, ליד ביתי, בתחה מרכזית פתח תקווה ע"י חבר יהודה ג.
תוכלו לראות את 2264 כשהוא כבר ז"ל. מתי צילמת את זה צחקן?

צחקן

New member
שבוע שעבר.

שבוע שעבר.
ב"ה נדמה לי ביום חמישי שבוע שעבר בת"מ פ"ת. נדמה לי שהיא שרתה באחד מקווי הסעות הילדים.

צחקן

New member
ההפרטה... .

ההפרטה... .
ב"ה אסון למדינת ישראל ! ? ראו ערך : סופר בוס : אטובוסים מלולכים . קונקוס : 90 אחוז מאוטובוסיה ללא מרכב ישראלי (דבר שגורם לפיטורים ב"הארגז" וב"מרכבים"). קווים : אטובוסים מלכולכים ואני לא צריך לפרט עוד, כי יש עוד תלונות... .

mister K

New member
הרפורמה

ההפרטה... .
ב"ה אסון למדינת ישראל ! ? ראו ערך : סופר בוס : אטובוסים מלולכים . קונקוס : 90 אחוז מאוטובוסיה ללא מרכב ישראלי (דבר שגורם לפיטורים ב"הארגז" וב"מרכבים"). קווים : אטובוסים מלכולכים ואני לא צריך לפרט עוד, כי יש עוד תלונות... .
הרפורמה
אני בהחלט מסכים איתך שהרפורמה היא אסון לתחבורה הציבורית בישראל ושלחברות החדשות אוטובוסים מלוכלכים (ועוד לא ראית את המכונות של "נתיב אקספרס"). אך רק לשם הדיוק, ל"קונקס" יש מכונות בעלות מרכב ישראלי. ביניהן "מארסים" מתוצרת "מרכבים" ו"ברקים" מתוצרת "הארגז". נ.ב: במקרה הזה מדובר ב"רפורמה" ולא ב"הפרטה". זאת מכיוון שלא הופרטו קווים מהמדינה אלא הוצאו קווים מאגד ומדן שהן לא חברות ממשלתיות.

צחקן

New member
-------> קונקוס

הרפורמה
אני בהחלט מסכים איתך שהרפורמה היא אסון לתחבורה הציבורית בישראל ושלחברות החדשות אוטובוסים מלוכלכים (ועוד לא ראית את המכונות של "נתיב אקספרס"). אך רק לשם הדיוק, ל"קונקס" יש מכונות בעלות מרכב ישראלי. ביניהן "מארסים" מתוצרת "מרכבים" ו"ברקים" מתוצרת "הארגז". נ.ב: במקרה הזה מדובר ב"רפורמה" ולא ב"הפרטה". זאת מכיוון שלא הופרטו קווים מהמדינה אלא הוצאו קווים מאגד ומדן שהן לא חברות ממשלתיות.
-------> קונקוס
ב"ה היתי בת"מ ת"א די הרבה זמן, ולא ראיתי מרכב ישראלי אחד של קונקוס (שאני אוהב לכנות אותה "קוקוס"
) .

בשבוע שעבר עברתי בטבריה

הרפורמה
בשבוע שעבר עברתי בטבריה
וראיתי נידרפלורים מתוצרת מ.א.ן בהרכבה ישראלית בשירות קונקס, כמו גם אוטובוס מרצדס O405 עם מס' פנימי של אגד (כמובן גם מס' רישוי) צבוע בצבעים של קונקס ומשרת בקוויה. כמו-כן, בשירות קונקס נוסעים גם מיניבוסי מרצדס "ספרינטר" זהים לזה שצילמתי בשירות דן שהושאל מסופרבוס (אגב, יש לו בעיות חמורות עם הגיר והמנוע).

צחקן

New member
דיברתי על הבין עירוניים.

בשבוע שעבר עברתי בטבריה
וראיתי נידרפלורים מתוצרת מ.א.ן בהרכבה ישראלית בשירות קונקס, כמו גם אוטובוס מרצדס O405 עם מס' פנימי של אגד (כמובן גם מס' רישוי) צבוע בצבעים של קונקס ומשרת בקוויה. כמו-כן, בשירות קונקס נוסעים גם מיניבוסי מרצדס "ספרינטר" זהים לזה שצילמתי בשירות דן שהושאל מסופרבוס (אגב, יש לו בעיות חמורות עם הגיר והמנוע).
דיברתי על הבין עירוניים.
ב"ה רוב הבין עירונים שלהם הם לא תוצרת הארץ ! .

כי לא הסתכלת

איך לא ראיתי אף פעים בחיים שלי
ב"ה אטובוס בין - עירוני של קונקוס עם מרכב ישראלי ??? .
כי לא הסתכלת
אני בקושי ראיתי איריזרים שלהם. רוב האוטובסים שלהם עם מרכב תוצרת "מרכבים" ו"הארגז". תסתכל אפילו באתר שלהם, יש תמונה של נידרפלור לצד אוטו תיירותי עם מרכב של "מרכבים".

צחקן

New member
צדקת ממני.

כי לא הסתכלת
אני בקושי ראיתי איריזרים שלהם. רוב האוטובסים שלהם עם מרכב תוצרת "מרכבים" ו"הארגז". תסתכל אפילו באתר שלהם, יש תמונה של נידרפלור לצד אוטו תיירותי עם מרכב של "מרכבים".
צדקת ממני.
ב"ה למרות שזה לא נעים לי אני חיב להודות שצדקת ... . ואגב, יש לךמושג איזה מרכב יש לאטובוס שבתצלום ? שאלתינהג אחד ב"טיולי גילי" שהוא בעל מרכב מוטאור על אתובוס עם המרכב הזה ושאלתי אותו איזה מרכב זה והוא לא ידע לענות לי .

לאיזה תצלום אתה מתכוון?

צדקת ממני.
ב"ה למרות שזה לא נעים לי אני חיב להודות שצדקת ... . ואגב, יש לךמושג איזה מרכב יש לאטובוס שבתצלום ? שאלתינהג אחד ב"טיולי גילי" שהוא בעל מרכב מוטאור על אתובוס עם המרכב הזה ושאלתי אותו איזה מרכב זה והוא לא ידע לענות לי .
לאיזה תצלום אתה מתכוון?

אני לא מעלה תמונות לעת עתה

תודה על המידע אנדי !.
ב"ה מחכים לאשכול התמונות הבא שלך ... .
אני לא מעלה תמונות לעת עתה
הפורום כבר גדוש בתמונות שלך ושל ארזS, ולכן אחכה עוד יום-יומיים עד שהשרשורים יעברו לדף הבא וזאת כדי למנוע אי-נעימויות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה