תמונות.....

מצב
הנושא נעול.

צחקן

New member
צום קל ../images/Emo10.gif

ואם אין לך כוח ללכת לעמוד הקישורים.
ב"ה מכיוון שאתה צם (למרות שאתה מתחת לגיל) או משהוא כזה אז תלחץ כאן
צום קל

ב"ה נקווה שבשנה הבאה לא נצטרך להגיד קינות לתשעה באב והיום הז יהפוך להיות שמח .

צחקן

New member
===17=== (צולם מתוך האטובוס)....

תמונות.....
ב"ה היתי בתל אביב והנה כמו שהבטחתי (אבל קצת באיחור) התמונות לחובבי הרכבות" צילמתי רכבת אחת בלבד, אני אוכתוב ב"נ שאעלה אותה. (כל שאר התמונות הם של אוטובוסים ) .
ב"ה התמונה הזאת צולמה ע"י חברי יהודה ג. בחזרה ילד ילד לביתו אשר בפ"ת (למי שלא הבין, תמונה זו צולמה בת"א).

נוסע99

New member
רחוב הרכבת

ב"ה התמונה הזאת צולמה ע"י חברי יהודה ג. בחזרה ילד ילד לביתו אשר בפ"ת (למי שלא הבין, תמונה זו צולמה בת"א).
רחוב הרכבת
והאוטובוס -קו 60 תודה לך צחקן. סגנון הכתיבה שלך מהנה ביותר.

צחקן

New member
------>

רחוב הרכבת
והאוטובוס -קו 60 תודה לך צחקן. סגנון הכתיבה שלך מהנה ביותר.
------>
ב"ה אבבא שלי סיפר לי לא מזמן שרחוב הרכבת נקרא כך בגלל שפעם עברה שם הרכבת לירושלים. הוא עוד מספר שהם שיחקו בקרונות ההובלה שנגרתו ליד התחנה והוא אפילו מספר שהוא היה פעם אחת על הפסים והרכבת כמעט דרסה אותו. (למי שלא הבין, זה היה כשהוא היה בגיל 10 בערך).

ליילנד

New member
נכון צחקן

------>
ב"ה אבבא שלי סיפר לי לא מזמן שרחוב הרכבת נקרא כך בגלל שפעם עברה שם הרכבת לירושלים. הוא עוד מספר שהם שיחקו בקרונות ההובלה שנגרתו ליד התחנה והוא אפילו מספר שהוא היה פעם אחת על הפסים והרכבת כמעט דרסה אותו. (למי שלא הבין, זה היה כשהוא היה בגיל 10 בערך).
נכון צחקן
היתה שם תחנת רכבת ופעם נסעתי משם לירושלים לראות את השלג, זה היה בשנות השישים, כמו כן רציתי להגיד לך שהתמונות שלך טובות.

ליילנד

New member
יש בעיות עם התחבורה בבאר שבע

------>
יש בעיות עם התחבורה בבאר שבע
היום שרפו שם אוטובוס....

יהוושע

New member
החדשים לא מעניינים , הישנים היו

בקשה לדרומיים-
אם יש באפשרותכם להעלות תמונות של אוטובוסי באר שבע, שקרוב לוודאי יעלמו בקרוב, בתודה מראש.
החדשים לא מעניינים , הישנים היו
מעניינים יותר ( הליילנדים ) .

צחקן

New member
===18 19 20===

תמונות.....
ב"ה היתי בתל אביב והנה כמו שהבטחתי (אבל קצת באיחור) התמונות לחובבי הרכבות" צילמתי רכבת אחת בלבד, אני אוכתוב ב"נ שאעלה אותה. (כל שאר התמונות הם של אוטובוסים ) .
===18 19 20===
ב"ה שלושת אלה צולמו כאן, ליד ביתי, בתחה מרכזית פתח תקווה ע"י חבר יהודה ג.

צחקן

New member
מצטער...

נעלם לנו צחקן... נקווה שישוב במהרה.
מצטער...
ב"ה מכיוון שאניסורק את זה במחשב של ההורים (רק שמה יש סורק) אז עכשיו אני לא חושב שאני יכול לתקן ראת הפגם אבל אני אנסה משהוא ב"נ .

מצב
הנושא נעול.
למעלה