תמונות של אוטובוסים מחיפה.

מצב
הנושא נעול.
שים לב אורי

נעבור לאגד.
צולם במסוף העצמאות. לפני כן צעדתי ברגל בדרך העצמאות וגשם ירד עליי ובגלל המדרכה הצרה נרטבתי ממה ש"הישקו" אותי המכוניות. במהלך ה"צעדה" דיברתי גם עם אחד מגולשי הפורום. כאשר צילמתי במסוף, עדיין ירד עליי גשם. זהו 85-196-01. משמאלו 83-984-01 (מרצדס עירוני) ומימינו מאן נמוך רצפה 87-151-01.
שים לב אורי
83-984-01 הוא אחד מעשרה אחים עם מזגן "אלקטרה". היחיד שנשאר עם צבע מקורי: 83-982-01

846

Active member
כן? מה הבעיה? מה קורה? ../images/Emo8.gif

נעבור לאגד.
צולם במסוף העצמאות. לפני כן צעדתי ברגל בדרך העצמאות וגשם ירד עליי ובגלל המדרכה הצרה נרטבתי ממה ש"הישקו" אותי המכוניות. במהלך ה"צעדה" דיברתי גם עם אחד מגולשי הפורום. כאשר צילמתי במסוף, עדיין ירד עליי גשם. זהו 85-196-01. משמאלו 83-984-01 (מרצדס עירוני) ומימינו מאן נמוך רצפה 87-151-01.
כן? מה הבעיה? מה קורה?

arielguelman

New member
אח שלו 197 משרת בנאמנות בקרית חיים

נעבור לאגד.
אח שלו 197 משרת בנאמנות בקרית חיים
בקווים 52 53 ו62/63

אורי404

New member
83-984-01.

תמונות של אוטובוסים שצילמתי אתמול בחיפה. רב האוטובוסים אם לא כולם, הועלו בעבר לפורום.
83-984-01.
אגב, 83-983-01 נמצא בכפר סבא והוא אוטובוס טוב מאוד. בעבר רתם כתב ש 983 היה קודם לכן באיזור חיפה (סניף קרית חיים).

אורי404

New member
87-007-01. הרכבה "מרכבים".

תמונות של אוטובוסים שצילמתי אתמול בחיפה. רב האוטובוסים אם לא כולם, הועלו בעבר לפורום.
רב נמוכי הרצפה המורכבים של "אגד" הם של "הארגז". באיזור השרון וגוש דן אני רואה בעיקר תוצרת "הארגז". בחיפה, ראיתי לא מעט של "מרכבים". אמנם, הייתי בחיפה התחתית ולא למעלה יותר וייתכן שהרב הם גם כן של "הארגז". עם זאת, אני חושב שיש פה ריכוז גבוה יותר ש אוטובוסים של "מרכבים".

"ג'יימס בונד" של אגד

רב נמוכי הרצפה המורכבים של "אגד" הם של "הארגז". באיזור השרון וגוש דן אני רואה בעיקר תוצרת "הארגז". בחיפה, ראיתי לא מעט של "מרכבים". אמנם, הייתי בחיפה התחתית ולא למעלה יותר וייתכן שהרב הם גם כן של "הארגז". עם זאת, אני חושב שיש פה ריכוז גבוה יותר ש אוטובוסים של "מרכבים".
"ג'יימס בונד" של אגד
כך נדמה לי כינה אותו שמואל וולף.

gen1

New member
אורי התמונה מצולמת בהדר

אורי התמונה מצולמת בהדר
שלום! התמונה מצולמת בהדר הכרמל רח שבתי לוי להערכתי

מצב
הנושא נעול.
למעלה