תמונות שלי ממר צפון 2006

arbel2

New member
וכל מילה בסלע

יש רק ארבע חומרים שאני יודע עליהם שבאמת עובדים כ"שורפי שומנים" T3 קלנביוטרול במידה מסויימת ווינסטרול וסוסטננון אם אני לא טועה אבל יכול להיות שאני מתבלבל בשם ( הכל כל כך דומה
) ונחשו מה ? כולם אנבוליים שורפי השומנים שנמכרים בחניות רובם בולשיט והשאר יעילים ברמה שלא שווה את הכסף

Rossi46 ®

New member
לא נכון בכלל ../images/Emo128.gif אחי הקטן והמלומד ,

Clenbuterol Hydrochloride לא אנאבולי ולא נחשב לסטרואיד אלא למפעיל רצפטורים מסוג Beta 2 ; גם Stanozolol לא בדיוק "שורף שומן" , אמנם הוא החומר האידיאלי לחיטוב , אבל אין לו השפעה ישירה על תאי שומן אלא על Androgen Receptors [AR[ , הקשירה שלו אליהם חזקה מאוד מאחר והוא חומר מבוסס Dehydrotestosterone , מה שמוביל לירידה מטורפת באחוזי המים בשריר שיוצרים את המראה הקשה והחטוב . לגבי סוסטנון , אתה טועה לחלוטין בן אדם , החומר הזה הוא סופח נוזלים , מעלה בשומן אסטרוגני A2 ולא תורם כהוא זה לשריפת שומן , להיפך , בנוסף , יש לו תכונות אנדרוגניות חזקות מאוד [4 Long and short esters BABE !]

arbel2

New member
מודה בטעותי

מרוב נוסחאות כימיות , קולטני בטה , אסטרים קצרים וארוכים , 4 סוגי טסטוסטרון או יותר , וכו' וכו' וכו' , היתבלבלו לי השמות קצת

doyouloveme

New member
אז מה אמרתם לי ששורפי שומן חארטאה

שגיא כפרה עליךמ תפרט לי על השורפי שומן איפה קונים מה האפשרות והכל.. אני 87 קילו 19 אחוז שומן מת להוריד כבר להיות חטוב לקיץץ מתתת

Rossi46 ®

New member
אל תשים לב אליו ,

הוא מטעה את השכל הישר ואם הוא ימשיך ככה - הוא לא יכתוב יותר בפורום . אין שורפי שומן חוקיים , שלא יזיינו לך את השכל

כבר חזבתי שאני היחידי שחושב ככה

מוזר שמישהו בלי קוביות ברורות או הפרדה ברמה נראית לעין יגיד שהוא 7%

ריצות ארוכות

בדופק יציב. בכל שבוע תוסיף קילומטרים (לא יותר מעשרה אחוזים בשבוע). והרבה סבלנות. (כשמשלבים גם אימון אופניים אינטנסיבי אחד בשבוע, זה מייעל את כל הסיפור).

R-o-i

New member
אני רץ מספיק, אולי אפילו יותר מידי.

הבעיה היא שאני נתקע על 11

sagi26

New member
מודה לכלום על הפירגון

תודה רה על הפירגון אם אתה מתאמן בחדר כושר בטכניון אז תבוא בחדר כושר ותגיד שלום טוב לראות שחוץ מאחד כולם פירגנו ויודעים להעריך עבודה קשה והקרבה תזגרו תמילים שלי: המון מתחרים כבר נעלמו מהשטח וגם מאיר שזכה באלוף האלופים מהר מאוד יעלם שיגמר לו הכסף לסטרואידים,,, ואני אחרי 8 תחרוית רצופות לא נשב ומתכון להתחרות גם במר ישראל הקרוב. חוסם שהיה מר ישראל ב2004 נעלם מהשטח,,, גרי ב3 וחצי השנים האחרונות התחרה רק 3 פעמים מתוך 8 התחרויות האחרונות עדאללה שזכה במר צפון באלוף האלופים התחרה פעמיים אצוף וכבר שה לא התחרה נאור זיו מירושלים התחרה רק ב4 מתוך ה8 תחרויות האחרונות. אז אל תתלהבו ממאור בוא נחכה בסבלנות שהוא יתמיד ויקח 3 תחרויות רצופות

dor1111

New member
אני מציע לך לזלזל באף אחד

הסיבה שאני משער שהם לא התחרו כי הם רוצים לצבור מסה, ראיתי את נאור זיו והוא פשוט עצום עכשיו. אני מציע לך לעשות אותו הדבר ולוותר על מר ישראל השנה וגם על מר צפון 2006 ותיהיה מוכן למר ישראל 2006

למעלה