תמונות שלי ממר צפון 2006

ross

New member
אין לי צ'קלקה...../images/Emo196.gif

אני לא ROSSI46. אתה שוב כותב לי כמה קשה להיות מתחרה בארצנו הקטנטונת. ת'שמע, אני בהחלט מעריך את הנחישות שלך ואת הרצון שלך להרים ולתרום לענף. אבל על הבמה הפרמטרים האלו לא משחקים שום תפקיד ואת זה אתה לא מבין, על הבמה ינצח זה שהציג את הגוף הכי טוב. מה הקשר לזה אם אני מתחרה או לא...? תאמין לי שאם הייתי רוצה להתחרות הייתי יודע למה אני נכנס ומקבל עליי את כל הקשיים. ואם כבר אני באופן אישי חושב שמתחרים צריכים להיות מעל 100 ק"ג (אבל זו דעתי בלבד). תעשה טובה, אל תכתוב עוד פעם כמה שהחיים קשים בארץ וכו', לכולם קשה לא רק למפתחי גוף...

Rossi46 ®

New member
אתה פשוט בכיין חסר תקנה ! ../images/Emo88.gif

אתה בושה לפיתוח הגוף בישראל , אף אחד לא קיים/שרירן חוץ ממך , אז נעשה את זה רשמי , כשאלכס יסיים את תקופת החיטוב שלו , הוא יעלה לכאן תמונות שלו , לא מתוך שחצנות חלילה , אלא בשביל להראות לך שחובבן כמוהו שאפילו לא חולם להתחרות - מנגב בך את הישבן [גם מבחינת אחוזי שומן וגם מבחינת מסה] , אולי זה יסתום לך את הפה אחת ולתמיד . תפסיק להעלות טרוניות נגד כל העולם ואישתו , קשוט עצמך לפני כן , אתה מרבה לדבר גבוה ואין כיסוי לדיבורי הסרק האלה ! אתה נוטה ללכלך על כל העולם ואישתו ואחת הסיבות שאתה נראה כמו שאתה נראה היא בגלל שאתה לא משתמש בחומרים ["אבל זה יקר ואין כסף"
] אתה חובבן שלא יודע בדיוק מה הוא עושה וסובל ממגלומניה חריפה שמתבטאת בכל מילה בהודעות שלך , תפנים : עם תירוצים לא הולכים למכולת , בטח ובטח שלא זוכים בתחרות פיתוח גוף .

pertal

New member
אני לא הבנתי דבר אחד.....

אתה אומר שאתה מתאמן 11 שנה, אבל שוקל 70+, אתה עולה קילו בשנה או משהו?? לא הבנתי מה אתה מנסה להשיג, כולם פה צודקים, כל מה שאתה יכול לעשות זה לתרץ, "לא רוצה ללעלות במאסה.........." "אם הייתי משתמש בסטרואידים....." אני מציע לך לפרוש, כי לדעתי אתה רק עושה צחוק מעצמך. לא מבחינת הצורה שאתה מגיע, אלא מבחינת ההתקדמות. תהרוג אותי, אבל אני, בן אדם שלא מבין בגרוש, יכול לראות שלא התקדמת בשיט. אתה אומר שאתה לא רוצה להשתמש בסטרואידים וכו, אבל יש אנשים שקטנים ממך בכמה שנים טובות, ששוקלים עשרות קילוגרמים יותר ממך (ועל אחוז שומן יותר נמוך) תהיה בטוח שלפני שכל אלה שצחקת עליהם שמשתמשים בסטרואידים, התחילו להשתמש, הם עדיין היו יותר גדולים ממך. כאילו אתה בכח לא רוצה להעלות במשקל, ולבוא באותו המצב לפני שנה, ואז כשאתה מסיים במקום נמוך, לבוא ולבכות על זה שלא זכית במקום גבוהה כי לא השתמשת בסטרואידים, כשבכלל לא הצגת התקדמות. זה שמישהו אמר לך שהצגת התקדמות (עלית מ72 ל 73) מספיק טוב לך? אתה אומר שאתה היחיד שנשאר וכולם עוזבים אחרי ש/נה שנתיים, אבל שוב, מה זה שווה אם אתה נשאר ובכלל לא מציג התקדמות? לא משנה.... עזוב מה אני אגיד לך. בהצלחה בתחרות הבאה.

misterG

New member
סתם שאלה

למה אתה לא רוצה לעלות במשקל? אתה יכול להגיע בכיף ליותר מזה כמה קלוריות אתה צורך ליום? כמה גרם חלבון?

sagi26

New member
תשובה

באוף סיזן השנה הייתי על 76 ק"ג יחסית בערך 12 אחוזי שומן אני עושה את המקסימום,,,, לא חוכמה סתם להעלות בשומן שמכביד על הלב ועל האימונים ועל הפיגורה אני בערך 2 גרם חלבון לכל 1 ק"ג משקל גוף,, בערך 150 גרם חלבון בתחרות אפילו 200 גרם חלבון

albb

New member
מה הגובה שלך ?

כי אתה שוקל ממש ממש מעט....(אפילו שזה 7%)

dor1111

New member
אה נראה אחלה יחסית לגובה שלך

כנראה גנטיקה מעולה, אבל אתה גוה אולי תנסה לעללות לקטגוריה יותר גדולה, פשוט תעשה שנה שבה תעלה הרבה ותוותר על תחתרות השנה, רוב המקצוענים תראה לא באים לכול התחרויות בגלל שהם רוצים לצבור מסה. תחשוב על זה אם אתה רוצה לעלות מדרגה

sagi26

New member
תשובה

קודם כל הגנטיקה שלי היא לא של שריר קלאסי יותר מבנה של טניסאי או כדורגלן. אבל לקחתי את עצמי חזק מגיל 17 שאז שקלתי 63 ק"ג והיום באוף סיזן אני 76 ק"ג על 10-12 אחוזי שומן של עבודה קשה. אתה צודק שהקטגוריה שיותר מתאימה לגובה שלי שהוא 174 היא הקטגוריה הבאה עד 85 ק"ג,, אבל אז אני יהייה חייב להיות באוף סיזן על 90 לפחות ואז לרדת בחיטוב למתחת ל85 ק"ג,, כלומר באוף סיזן לעלות עוד 14 ק"ג שזה עסק לא פשוט,,, יקר ,,,וזה אומר שיעבוד טוטאלי לאוכל,,,, לא שאני לא משועבד כרגע לפיתוח גוף,, אבל אני יהייה חייב לצרוך עוד גיינר אחד בחודש לפחות,,, ולצרוך עוד חלבון ועוד פחמימות שגם ככה שאני משתדל לאכול כל שעתיים-מקסימום 3 שעות ארוחה. ונגיד ועשיתי הקרבה ענקית,,,, והגעתי נגיד 82 ק"ג למר ישראל אף אחד לא אמר שאני יקח מקום יותר טוב מכרגע,,, ראיתי את המתחרים עד 85 ק"ג חברה רציניים מאוד. אולי השנה אני יעלה באוף סיזן ל80 ק"ג ואז יחטב לינסה להגיע 73 חטוב,,,, יותר פשוט לעלות 4 ק"ג באוף סיזן מ76 ל80 מאשר תוך פחות מחצי שנה לעלות מ76 ל90 ק"ג,,. דילמות לא קלות אבל אני תמיד שומע ומקל עצות וביקורת ,,, שהיא עיניינית ולא מזלזלת אני בהחלט מכבד דיעות

albb

New member
לדעתי, לך על זה

אחרת תהיה תקוע כל החיים באותו המצב וזה נוגד את עקרונות פיתוח הגוף. תרביץ תקופת מסה רצינית ואני בטוח שלא תצטער על זה. ואולי גם סוף סוף תקח איזו תחרות...

R-o-i

New member
../images/Emo41.gif שאלת השאלות ../images/Emo41.gif

דפקת למורן אטיאס כבר את הצורה
רועי.

sagi26

New member
תאמת עדיין לא:)

חחחח:) אתה מתכוון לפרסום בחדשות הקריות,,, פגשתי אותה ,, נתתי לה כרטיס ביקור שלי,,,, התקשרה פעם אחת מחסוי ,, דיברנו 5 דקות,,, ומאז לא שמעתי ממנה. תאמת לא יפה כמו בתמונות,,,,

R-o-i

New member
U are my hero

עכשיו רק תסביר לי איך אני יכול להוריד מ11 אחוז שומן לשבע, ואני תולה פוסטרים שלך בכל בת-ים
רועי

sagi26

New member
תשובה

עבודה קשה: תזונה נכונה,,, הרבה חלבון,,,, אירובי,,, שורפי שומנים: כגון ל-קרניטין,,, כרום פיקולונט,,, קפאין,,, ציטוזן מונע מהשומן שבאוכל להיספג למאגר השומן בגוף. לתזונה הנכונה יש תפקיד חשוב,,,, תאכל ארוחות קטנות,,, הרבה חלבון,,,, מעט פחמימות איכותיות: כגון פסטה מלאה,, אורז מלא,, כוסמת,, עדשים,,, ירקות,, אבל בכמות קטנה ורוב האוכל צריך לבוא מחלבון דל בשומן כגון: אבקת מי גבינה,, דברי חלב דלי שומן,,, הודו,, עוף ללא העור,, דגים,, טונה במים,,, פרגיות,,,, הלבן שדל ביצה קשה,,, חטיפי חלבון דלי סוכר

R-o-i

New member
יש לי תפריט מסודר של תזונאי...

אבל עדיין, את מחסום ה 11 לא הצלחתי לעבור, כנראה שאני צריך לתת יותר דגש באירובי. תודה
ובהצלחה בפעם הבאה. רועי

למעלה