תמונות מהיום.

מצב
הנושא נעול.
../images/Emo51.gif

תודה אורי ,שאלה קטנה מה עם

תמונות מהיום.
תמונות שצילמתי היום (לפני פחות משעה) על העבודות לתחנת הרכבת החדשה של כפר סבא מרכז. ביום שלישי צילמתי תמונה בה רואים את מסילות הרכבת מתקרבות לגשר אסירי ציון. התמונה המצורפת היא מהיום וניתן לראות שמסילות הרכבת עוברות במעט את גשר אסירי ציון.
תחנת קריית אריה האם היא תפתח כחלק מסיום ההכפלה או שזה לא קשור? איפה היא נמצאת קריית אריה זה איזור התעשייה של פתח תקווה נכון?

אורי404

New member
תודהה שבי ותודה לכולם.

תחנת קריית אריה האם היא תפתח כחלק מסיום ההכפלה או שזה לא קשור? איפה היא נמצאת קריית אריה זה איזור התעשייה של פתח תקווה נכון?
תודהה שבי ותודה לכולם.
על תחנת קרית אריה אני פחות מעודכן ואני לא יודע מה עתידה. לגבי מיקומה - היא בין תחנת סגולה לבני ברק ואמורה להיות קרובה לאיזור התעשיה של פתח תקווה. הרושם הוא שהיא יותר קרובה לבית עלמין ירקון מאשר לאיזור התעשיה עצמו. מה שכן, היא קרובה יחסית גם לאיזורי מגורים של פתח תקווה.

דביר419

New member
תודה רבה אורי ../images/Emo45.gif

תמונות מהיום.
תמונות שצילמתי היום (לפני פחות משעה) על העבודות לתחנת הרכבת החדשה של כפר סבא מרכז. ביום שלישי צילמתי תמונה בה רואים את מסילות הרכבת מתקרבות לגשר אסירי ציון. התמונה המצורפת היא מהיום וניתן לראות שמסילות הרכבת עוברות במעט את גשר אסירי ציון.
תודה רבה אורי

מתי הפתיחה??

bernuli

New member
קצב ההרכבה

תמונות מהיום.
קצב ההרכבה
של מסילות ע"י הרכבת יכול להגיע ל 700 מ' ליום!!!

אורי404

New member
תודה רבה! אם כך, אפשר ביום אחד

קצב ההרכבה
של מסילות ע"י הרכבת יכול להגיע ל 700 מ' ליום!!!
או יום וחצי לסיים עם הנחת המסילות. המרווח שנותר להנחת המסילות הוא קטן ואינשאללה שיפזרו רבד, יהדקו מסילות ושתפעל הרכבת ואחרי זה אני, כנראה, אחזור לפנסיה שלי, שאותה עזבתי זמנית בשביל הפרוייקט הזה ואצטרף למועדון הגמלאים, שבו נמצא כבר בועז

אם זה היה הקצב- היו מסיימים את כל

או יום וחצי לסיים עם הנחת המסילות. המרווח שנותר להנחת המסילות הוא קטן ואינשאללה שיפזרו רבד, יהדקו מסילות ושתפעל הרכבת ואחרי זה אני, כנראה, אחזור לפנסיה שלי, שאותה עזבתי זמנית בשביל הפרוייקט הזה ואצטרף למועדון הגמלאים, שבו נמצא כבר בועז
הקו ביומיים וחצי! נגיד בגלל שהקו כפול- 5 ימים. לפי התמונות מהשטח, זה בקושי 300 מטר ליום..

אורי404

New member
../images/Emo45.gif שלא לדבר על כך, שלמעלה משנה

הקו ביומיים וחצי! נגיד בגלל שהקו כפול- 5 ימים. לפי התמונות מהשטח, זה בקושי 300 מטר ליום..
שלא לדבר על כך, שלמעלה משנה
התחנה עצלמה היתה מוכנה...

bernuli

New member
הקצב הזה

הקצב הזה
הוא בהנחה רכבתית - ע"י ציוד של הרכבת (קרון עם מנוף מיוחד שנוסע על מסילה זמנית ומניח את המקטעים עם המסילה והאדנים במקומם) בהנחה עם משאיות ומנופים רגילים, הקצב איטי בהרבה

bernuli

New member
זו הנחת המסילה עצמה

זו הנחת המסילה עצמה
אח"F יש ריתווכים, כיוונים, הידוקים וכו' - זה לוקח זמן

אורי404

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo51.gif, ברנולי.

זו הנחת המסילה עצמה
אח"F יש ריתווכים, כיוונים, הידוקים וכו' - זה לוקח זמן
, ברנולי.
כפי שכתבתי, זה אמור להיות מתועד לפורום ואחר כך חזרה למועדון הגמלאים וככל הנראה יותר משקל לעניינים שקשורים ל
.

בועז ל

New member
אורי , הכנתי לך צימר משגע ! ארבעה

, ברנולי.
כפי שכתבתי, זה אמור להיות מתועד לפורום ואחר כך חזרה למועדון הגמלאים וככל הנראה יותר משקל לעניינים שקשורים ל
.
כיווני אוויר + 2 נוספים: מעל ומתחת למסילה.הצימר סמוך לתחנת סוקולוב. תקרא לי כשתרצה לעזוב את האיזור.
על העדכון האובססיבי

אורי404

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo140.gif../images/Emo51.gif

כיווני אוויר + 2 נוספים: מעל ומתחת למסילה.הצימר סמוך לתחנת סוקולוב. תקרא לי כשתרצה לעזוב את האיזור.
על העדכון האובססיבי

מצב
הנושא נעול.
למעלה