תמונות מהבכורה של FN

לא ביולוגיה!

יש לי מורה גועלית שגרמה לי לשנוא את המקצוע /= תולדות האומנות נשמע מגניב,אבל אין אצלנו.. אז אם לא אכנס למגמת קולנוע,כנראה שארחיב ספרות.. נשמע שווה,אבל אני רוצה להיכנס למגמה../= בפסח אני אדע

אז תרצחי את המורה מה קרה?!

לי הייתה מורה מגניבה היינו מאפייה איטלקית כזאת של שני אנשים, ועוד אחד שחושב שהוא יורם גאון שנדחף אלינו וכל השיעור צחקנו עליו. בכל מקרה כל הזמן היינ ו נכנסים שלישיה כזאת באיחור והלכנו לשבת מאחור וכל הכיתה הסתכלה עלינו בכזה "אימאל'ה! עוד מעט ניקול והשחור תוקעים בנו סכין!" ואז היינו יורדים ע הכיתה המסריחה שלנו כל השיעור עד שהמורה הייתה מתחננת שנשתוק ואז אנחנו קמים ואומרים שאין מתעסקים בדברי קומוניסטים וממשיכים להתעלם משאר העולם. הכי מגנ יב זה שהוצאנו ציונים הכי גבוהים בכיתה XD 95 בביולוגיה בייבי!

*סוגדת*

העיפו אותי כבר משלל שיעורי ביולוגיה עוד מעט טיול שנתי,אני אראה לה מזה 95 בביולוגיה זה כל כך מגניב אני סוגדת! יוווו חחחחחחחחחח מאפייה איטלקית אצלי לא תהיה שום מאפייה כיתה מלאה באגואיסטים שחצנים ומזדיינים שכל מה שמעניין אותם זה עצמם אני לבדי בשיעורי ביולוגיה,חחחחח יש לי בעיות משמעת הקיצר,אני בפינת הכיתה,שם לבדי,חמושה עט ודף,מנסה להבין על מה מדברים במקצועות כמו ספרות,היסטוריה וכדומה - אני שולטת לרצוח את המורה זו אופציה,אבל אז לא אוכל לסיים חטיבה

למעלה