תם ולא נשלם

תם ולא נשלם

בוקר טוב לכולכם. אמש סיימה פספוסים את עונתה ה- 14 שהייתה אחת הארוכות בתולדותיה. החל מינואר 2006 שידרנו 35 תוכניות, מספר שאין לו כמעט אח ורע בעולם הבידור הטלוויזיוני שלנו כאן בישראל. עבורנו, כיוצרי התוכנית, זו הייתה עונה מופלאה ומרתקת שבה הגיעו לאוויר העולם שני פרוייקטים חדשים ומצליחים: "העובד המצטיין" ו"עבודת בית". השנה - לראשונה - שיתפנו פעולה עם אתר "תפוז" וזה המקום להודות למנהלי האתר ועורכיו, שסייעו לנו להביא את בשורת "פספוסים" לא רק ב"רשת", אלא גם ברשת. עברנו השנה מלחמה עקובה מדם שגבתה מכולנו מחירים יקרים. אולי איבדנו כמה נקודות ברייטינג, אבל בהתחשב בעובדה המצערת שאנשים אחרים איבדו את יקיריהם או את רכושם, הרי שרייטינג הוא ממש עניין זניח בהשוואה. זה המקום להודות לכולכם, על הביקורות, הוויכוחים, המחמאות ובעיקר - על המעורבות והעניין שהבעתם בתוכנית. פספוסים תחזור בשנה הבאה עם מתיחות חדשות ומפתיעות ועם כמה וכמה חידושים שלא יותירו אף אחד אדיש - אל תפספסו!

../images/Emo214.gifתודה על עונה מדהימה ../images/Emo140.gif

ממש נהניתי מהפרקים, אין לי מושג איך אשרוד את החורף בלי הפינה של פזית [דווקא לא ציינתם אותה
] שכל כך גורמת לי לצחוק, כל תכנית מחדש
, אני ממש אתגעגע לתכנית מס' אחת שגורמת לי לצחוק [ובאמת קשה ל"תכניות בטלויזיה" לגרום לי לצחוק
]... בקיצור, מחכה בציפייה כבר לעונה הבאה
... עלו והצליחו
...

נרקיס24

New member
תודה רבה לכם!

אני חייבת לציין שלמרות הביקורת שהעברתי כאן לא מזמן, היו בעונה הזאת כמה מתיחות שאהבתי במיוחד: - המתיחה עם הגניבה של התכשיט מהחנות. - המתיחה עם הגיוס של שחקן הכדורסל למוסד. - המתיחה של הסיאנס. - המתיחה של תוכנית התחקירים. כשאמרתם שהתוכנית תחזור בשנה הבאה, התכוונתם לינואר 2007, נכון? בכל אופן, אני בהחלט אמתין בקוצר רוח לעונה הבאה, בציפייה למתיחות מעניינות ומרתקות (ואולי לשם שינוי, לא על מפורסמים
). תודה ולהתראות!

הכי באסה עכשיו זה שהמכונית לא יוצאת

אל הזוכים יש שם סיכסוך לא קטן... יוסי הבמאי צריך לקבל את המכונית:)

"על הביקורות,ויכוחים,המחמאות"../images/Emo108.gif

כלכך נכון
וויכוחים"
היתה באמת עונה מדהימה מרגשת ובמיוחד מצחיקה אני כלכך אתגעגעעע זה עבר כלכך מהר אני שוכרת שחיכיתי שיהיה שוב פיספוסים והופ זה נגמר! תודה לכולם היה נורא מדהיםםםםם למנהלת
ןלגולשים ול"מערכת פיספוסים"
תודה רבה על הכל

למעלה