תלבושת אחידה

adidush5

New member
תלבושת אחידה

ראיתי שזה פורום שבו ניתן לדבר על זכויות התלמידים, ולאחר מקרה מסוים שקרה בבית ספר, הרגשתי שאני חייבת להתייעץ אתכם. תראו, אין לי בעיה עם העניין של התלבושת האחידה. גם אין לי בעיה עם כך שלא ניתן להכנס בלעדייה בבית ספר, למרות שאני לא מאמינה בשטויות של המשמעת, כי בתכלס - זה לא עוזר ולא בטיח. אבל אנחנו חייבים. בתחילת השנה הודיעו לנו על כך שהם החליטו להחמיר עימנו, כאילו שזה כבר לא מספיק. הם אמרו לנו שגם עם ז'קט רגיל לא תורשה הכניסה לבית הספר. נו טוב, הוצאה נוספת. היום באתי לבית ספר עם חולצת בית ספר וז'קט שכרוך סביב המותניים שלי. לא הרשו לי להכנס, גם אחרי שאמרתי להם שאני לא מתכוונת ללבוש אותו בשטח בית הספר (כבר לא מאמינים לנו, שזה חמור באותה מידה). אמרו לי שעל מנת להכנס אני חייבת לתת להם את הז'קט, וכך הם באמת לקחו לילדים את הז'קטים שהביאו מהבית. זה לא נורמלי. מילא ההוצאה, מילא המשמעת אבל מה העניין עם המשטר הטוטליטרי הזאת? זהו, לתלמידים כבר אין זכויות? אפילו מועצת תלמידים אין לנו. זה כבר פשוט עובר כל גבול. רציתי לשאול האם מותר להם לעשות זאת? הרי "חינוך חינם" לא אומר "תשלמו כל עונה בערך 100 שקל על חולצות חדשות וז'קטים חדשים". תודה.

אין לי מושג בקשר לחוק/תקנות../images/Emo16.gif

אבל זה נשמע לי באמת עובר כל גבול. נראה מה אחרים (יש כאלה?
) בפורום יגידו, אני מציע לפנות לאחראי מטעם משרד החינוך על איזורך.
ניר

skopy

New member
ממש חוצפה!

הייתי מציע לך לפנות למשרד החינוך,למפקח באזור שלך כפי שנאמר. בקשר לזה שאין מועצת תלמידים,ייתכן מאוד ואת צודקת...! נכון שיש הוצאות אבל זה חד פעמי לכמה שנים,אני משער שלא גודלים כל שנה בגודל משמעותי. מאחל לך בהצלחה, סהר

rmpardes

New member
הקו הפתוח זה גוף מגוחך

שבמקום לעזור ולתת תשובות אמיתיות לתלמידים, הוא מכסת"ח בשביל משרד החינוך. אם כוונות משרד החינוך היו אחרות לא שפ"י היה ממונה על הקו הפתוח.

skopy

New member
לא השתמשתי בו הרבה,חייב לציין

וכשפניתי אליהם תמיד קיבלתי תשובה מספקת.

rmpardes

New member
תנסה פעם להיעזר בהם שפגעו בזכויות

שלך. ותראה עד כמה אין להם שיניים והם לא מוכנים לזוז מהכיסא אלא רק לקרוא מהדף.

adidush5

New member
יופי, תודה רבה לשניכם ../images/Emo41.gif ...

לא היה לי מושג מה לעשות...

rmpardes

New member
הדרישה לא להכניס ז'קטים אחרים לבי"ס

היא לא חוקית. תפעלו בנוגע לכך. תארגנו השבתה של הלימודים. לא צריך מועצה בשביל זה, להפך.

ככה בערך עושים אצלי ../images/Emo66.gif

חייבים ג'קט עם סמל של בית ספר (לג'קט יש עלות יותר גבוהה מלחולצה רגילה). בכל מקרה, אני הולכת לפנות לקו הזה, "ושמישהו ינסה לעצור אותי" (רפי גינת מדבר מבטני
)

pluto2002

New member
אני עונה קצת באיחור אבל...

אני פשוט מזועזע...................... מי הם חושבים שהם???. בשנה שעברה עבדתי במשך שלושה חודשים יצור הליך דמוקרטי בנושא הזה כדי לא להנחית את התלבושת שאני בעצמי מתנגד לה... היום בבית הספר שלנו באים אפליו עם החולצה מתחת לחולצה שלא רואה בכלל את הסמל... אז מה לעזעזל נסגר עם הבית ספר שלך?????????? אנא תני לי את הפרטים של אותו בית ספר, מיסרי לי את המספר איסיקיו שלך במסר אישי או באיסיקיו שנמצא בפרטים שלי. ונוציאא מכתב למפקחת, עם העתק לראש העיר, מנהל מחלקת החינוך ותפקידים נוספים. פגעו בזכויתך...תלחמי!!!!!!

למעלה