תחרות הסקילס בסופ"ש האולסטאר

סלים וארזה

New member
מנהל
תחרות הסקילס בסופ"ש האולסטאר פורסמו ארבעת המשתתפים: דויין וייד ינסה להגן על תוארו (שוב) ואיתו שלושה מארבעת הרכזים הטבעיים הטובים בליגה: כריס פול ג'ייסון קיד דרון ויליאמס אני מהמר על כריס פול.

Or Amit

New member
יש לי הרגשה דווקא שדרון וויליאמס יקח את זה השנה. הוא נראה לי מאד מתוסכל מאי-הבחירה שלו

the mnm factor

New member
מעולם לא ראיתי אדם מוסר מדויק יותר מג'ייסון קיד. הבעיה היא שהוא לא יודע לקלוע- ולכן אני מהמר על וויד, פעם שניה.

Itai7

New member
וויד או דרון ווילאמס וויד שולט בתחרות הזו כבר שנתיים ../images/Emo6.gif

portland

New member
אני הולך על ווילאמס פשוט מגיע לו למרות שבבית פול יכול גם לקחת...תאמת שגם לו מגיע אחד משניהם לוקח את זה

tristan79

New member
ופורסמו המשתתפים בתחרות השלשות האלוף הנוכחי - ג'ייסון קאפנו, יחזור להגן על תוארו. מולו יתחרה פג'ה סטויאקוביץ' (האלוף ב 2002 ו 2003) שיקבל את תמיכת הקהל הביתי עוד משתתפים: קובי בריאנט, ריצ'ארד המילטון, סטיב נאש ודניאל גיבסון.

ריפ ושלשות? במשפט אחד? וואו...נשמע לי הזוי כי ריפ הוא לא בדיוק שפיץ מעבר לקשת... בל מקרה לדעתי דניאל גיבסון יפתיע את כולם וייקח את התחרולת, לבחור יש ידית קטלנית מהשלוש.

המליטון התאמן על שלשות באופן מיוחד בקיץ, ומשתדל לקחת אותן השנה בשביל הפיסטונס כשהוא פנוי אני רוצה לראות את קובי זורק בלי שומרים. נראה לי שזה יקשה עליו

OrEl74

Well-known member
מנהל
קובי???? דאםםםםםםםםםם!!!! זה יהיה מעניין ../images/Emo13.gif

portland

New member
מה עם גיימס גונס?? למרות שעכשיו הוא פצוע ובשתי משחקים האחרונים שהוא שיחק הוא לא פגע בכלום אבל הוא עדיין הקלעה השני בטיבו בNBA (עם אני לא טועה יש לו היום משהו כמו 48 אחוז לשלוש) תנו הזדמנות לשחקנים שמגיע להם...

הבנתי שהפציעה שלו קצת יותר רצינית והוא אמור לנוח לפחות עד תום פגרת האולסטאר בכל מקרה,לא מאמין שהוא היה נכנס כי השנה לקחו יותר "שמות" מאשק צלפים מוכלים

bostonForever

New member
גדול!!!!! כרגע תחרות השלשות נראית לי כמו החלק הכי שווה בשבוע הזה.

באמת מעניין סוף סוף יש תחרות אמיתית, ולא שלחו שחקנים זוטרים כמו שקאפונו היה לפני שנה, דיימון ג'ונס. ואני מסכים עם האביר השחור שלא ברור מה ריפ עושה כאן. הבחור מעולם לא היה קלע שלשות. אני הייתי רוצה לראות את בארון או ג'קסון בתחרות הזו.

STEVE NASH

New member
פרט לריפ, כל מתמודד זהב בניגוד לשנים האחרונות הולך להיות מעניין בתחרות השלשות... אני הולך על קובי אבל הלב הולך על סטיבי.. לץ גו נאש! ../images/Emo13.gif

למעלה