תחרות הסוד הכי כמוס ב-
!

GreenEyes82

New member
זה ממש ממש רשעות..

אני ממש לא מבין אתכן הבנות.. למה לעשות כאלה דברים לנו? אפילו אם הוא היה האקס שלך.. אז נפרדתם.. אז מה? כאב לך הלב שאולי הוא ימשיך לקשר עם מישהי אחרת אז את בכוונה התעללת בו? לא יפה..

דוזן

New member
כן

בכוונה התעללתי בו, זה היה שווה כל רגע וחוץ מזה, הייתי בת 16
עוד ילדה..

סוד שלא כיף להיזכר בו....

שדדו אותי שוד מזויין לפני כ-3 שנים ועד עכשיו יש לי סיוטים מהשודד שאני רואה אותו שוב מולי ולא יודעת איך אני מגיבה באותו רגע...

סוד סודי ביותר

אפילו נאלצתי לשנות ניק בשביל לספר לכם את הסוד הזה.. יש לי חבר 3 חודשים והוא לא יודע שאני במקור גבר..כיום אני נראית ונשמעת כאישה אך לא עברתי ניתוח לשינוי איבר מין ולא הגענו למצב אינטימי "עד הסוף" וקשה לי מאוד להתוודות בפניו למרות שמשיחותיי איתו הוא לא נדחה לגמרי ממגע גברי..

stacys mom

New member
jesus!

את לא יכולה לעשות את זה.. לא משנה שלדעתך הוא לא נדחה ממגע גברי.

sexytomato

New member
הסוד שלי

שנה שעברה, בכיתה י"א, תוכננו לנו "ימי שיא", בסיום הסמסטר, ביום חלוקת התעודות ויום לפניו. השכבה נפגשה באולם הפיס הקהילתי של העיר, בתוכנית היו הרצאות שונות ובטופ- הרצאה/הופעה של חמי רודנר. לאורך היום השכבה התפרעה והפריעה, ובתור עונש החליטו לבטל לנו את ההופעה של חמי רודנר ובמקומנו להביא את הי'ניקים. חלק נכנעו ואף שמחו והלכו הבייתה, וקומץ קטן ניסה להתמרד ולהשאר (משהו כמו 10 אנשים). הנהלת ביה"ס ורכזי השכבה לא הסכימו שנשאר מהסיבה הפשוטה שזה לא יהיה פייר כלפי אחרים שהלכו. מאוכזבים, רובנו פנינו ללכת, אלא שידיד שלי הכיר את אב הבית של אותו אולם- הוא נהג לנגן שם וללמוד שם. לאב הבית חדר בו יש חלון ישיר על הבמה, דרכו הוא יכול לפקח על האומן, לדאוג לתאורה או לתקלות על הבמה וכו'. ביקשנו מאותו אדם להשאר בחדר הזה ולצפות במופע- הוא הסכים, אבל הזהיר אותנו שלא נספר על כך לאף אחד (שזה אכפת לו, כמובן, כמו מנהלת המקום, הבוסית שלו) ואף נעל אותנו בתוך החדר. ישבנו וצפינו לנו בהנאה בהופעה של חמי רודנר, בגניבה. לצערנו זה לא הלך חלק, והמנהלת של המקום נכנסה מספר פעמים לחדר, מה שאילץ אותנו להתחבא ולהזהר לא לנשום שלא תתפוס אותנו, דבר שיכול להסתיים במקרה גרוע כמו פיטורים של אותו אב בית. זה נראה כאילו זה היה לקוח מאיזה סרט נעורים- ההתגנבות להופעה, ההתחבאות מפני המנהלת, אבל זה קרה... לפעמים אני לא מבינה איך היה לי את האומץ, למרות שבדיעבד זה לא כזה נורא, פרט לאיום האפשרי על עבודתו של אב הבית.

הסוד שלי הואאאא

שפעם אחת עשיתי גראפס גדול בשיעוררר והמורה הסתכלה עלייי כזה והציעה לי ללכת לשתות וכול הכיתה צחקה עלייי ומאז אני מנסה להסתיר את זה כדי שלא יצחקו ותמיד חברות שלי מזכירות לי את זה חחח... למרות שנראה סוד מפגר אבל זה סוד מאוד חשוב לייי אז בבקשה אל תגלו

רעות77

New member
הסוד שלי

לאיודעת למה,אבל לפני כמה שבועות שירד לי דם ברגל(מפציעה כלשהי)לקחתי טישו שניגבתי ת'דם ושמרתי אותו בארנק.עזבו,משו הזוי.(אני יכולה לסרוק ת'טישו הזה!!הוא שמור לי עד עכשיו בארנק!) ***********ולא-אני ממש לא מזוכיסטית..************

ed 19

New member
היי שמעו קטע

אני מתה על אחותי כשהיא היתה בת 17 באחד מימי שישי שבת היא נכנסה לחדר שלה וגלשה באינטרנט.... אני ישבתי גם כן באותו זמן בחדר שלי שהוא בדיוק ממול החדר שלה (כך ששומעים הכל). לאחר כמה דקות אני שומעת "אהה......יהההייהההה..אההה" לא הבנתי מה קרה (הייתי בת 12) אז כמובן הייתי חייבת לברר... נכנסתי לחדר ואני רואה את אחותי מ-א-ו-נ-נ-ת ..... שאלתי אותה "מה את עושה? איכ מגעיל .... את תצחצחי שיניים אחר כך עם זה? " (הייתי בת 13 כן?) והיא הייתה כזאת אדומה ונבוכה גירשה אותי מהחדר..... בסוף התברר שהיא אוננה מול סרט פורנו והבעיה היא שהיא שכחה לחבר את האוזניות..... כדי שאני לא אשמע :))) אחר כך אחותי שגמרה בינתיים (חח) יצאה מהחדר נכנסה לחדר שלי ואמרה לי שאסור לגלות את זה.... כי אמא תכעס בדיוק כמו שהיא כועסת כשאני משחקת במברשת השיניים שלי...... חחחחחחחח היא נסתה לשכנע אותי שהיא שיחקה בזה כמו שאני שחקתי בגיל 12. אז גדלתי והחכמתי והבנתי מה ראיתי אבל אני לא מזכירה את זה ולהורים ממש לא......... זה סוד מה גם שאחותי היתה בת 17. קטינה אבל תארו לעצמכם מצב כל כך מביך שעדיין נותר אצלי בסוד כמוס... אולי לילדים שלה אני אספר ... סתאאאאם :)

הסוד שלי

שאני רואה דברים בעתיד ולפעמים עם מחשבות יכולה לשנות. חזיון ראשון בגיל 16, חלמתי על תאונה<של האקס + החבר שלו> פרט לפרט.. יומיים הייתי מבועתת והתפללתי הרבה 3 ימים אחריי החבר של האקס נהרג בול כמו החלום.. ואחרי זה שנים שלא חלמתי

Galel

New member
זה קורה...

זה עובר עם הגיל, אין מה לדאוג... לפעמים זה חוזר באירועים חשובים, פשוט תזרקי מילה או שתיים אם המצב לא מוצא חן בעינייך, העתיד מאוד נזיל בקטע הזה :) ד"ש. G.

ed 19

New member
עוד סוד אחד

אז עוד משהו... כשהייתי בכיתה י' בערך אז הייתי במחזור ובהתחלה רק כאבה לי הבטן ... התעלמתי והתעלמתי והתעלמתי ובכלל שכחתי שזה מחזור... חשבתי שזה משהו שאכלתי... טוב אז אני עם כאבי בטן עד סוף יום הלימודים ושלושה שיעורים לפני סוף היום חברה ניגשת אליי ואומרת " אממ.... כל המכנס שלך אדום... את במחזור... " ואני בפאניקה הלכתי איתה לשירותים. ראיתי שוואו אני באמת במחזור והמכנס פשוט היה ספוג בדם ... אף אחד לא ראה כי במשך כל הזמן ישבתי..... וכשהיא ניגשה אליי הלכתי בשקט לשירותים בלי שמישהו יבחין ... בשירותים החברה אומרת לי יש לי מכנס פה ( היה לנו שיעור ספורט) תלבשי... ואני מנסה ללבוש את המכנס שלה ולא עולה והיא ממש לא רזה .... והיא אומרת לי : שטויות בטוח יעלה עליך ... ולא עולה, בחיי. אז מה שעשיתי זה שמתי תחבושת כמובן, לבשתי את המעיל שכיסה את כל הסיפור , אמרתי לה "תודה רבה" והלכתי לכיתה ללמוד את שאר שני השיעורים שנותרו לי - כי זה היה ביולוגיה חח השיעור שהכי אהבתי. תתארו אותי במעיל שמתחתיו מכנס ספוג בדם יושבת ומשתתפת בכיתה רגיל ואז הולכת הביתה... בבית לא היה אף אחד אז החלפתי והלכתי לנוח .... אבל אני נשבעתי שאני לא אגלה לאף אחד כי זה אחד הדברים שאני די מתביישת עליהם ולכן שמה באורח קבע תחבושת.....מן טראומה כזאת ..... ומוסר השכל- אל תלכו עם מכנס לבן בזמן המחזור

מרניק

New member
../images/Emo140.gifאני מנהל

רומן עם החברה הכי טובה של המאהבת שלי......

ivg

New member
הסוד שלי

אני מת למישהי אני מת לאהבה אני מת לאירוטיקה ואני עדיין מת.

הסוד הכי כמוס שלי?

שלוש שנים שיחררתי חתולים שהשכן שלי תפס, עד שיום אחד נכנע ועזב אותם ובסוף ירד מהקטע של להציק לחתולים.

ups girl

New member
**הסוד שאני לא מאמינה שאני הולכת לספר הוא:**

אווקי זה מוזר, ואני נורא מפחדת! אווקי אז אממ מאוהבת במורה שלי
מורה בת בביה"ס. כבר חמישה חודשים. כתבנו אחת לשניה מכתבים ממש בתוך מעטפות ובכתב יד..
, SMSים המון (כולל בשיעורים), טלפונים והיא אפילו באה אליי הביתה... אין לי מושג איך היא מרגישה, אבל זה בלתי אפשרי, אבסורדי, מטורף ועוד 1001 דברים... ואני לא יודעת איך הגעתי למצב הזה כי נוסף לכל היא גם נשואה!!!!!!! קשה להסתובב במזדרון בביה"ס. שאנחנו הולכות בכיוון הנגדי ההרגשה כ"כ אחרת, מוזרה, רק חיוכים של מבוכה...שלום, ומבט עמוק לתוך העיינים... ואם זה לא מספיק אני לומדת בביה"ס דוסי!!!! אבל מזה דוסי!!! יותר מהמדרשה הזו בסרט. (איזה סרט כבר יכול להיות- הסודות!!
) תסיקו מסקנות לבד... --לא מאמינה שהוצאתי את הסוד הסודי הזה שכ"כ שמרתי עליו. אני אומרת אותו רק בגלל סוג של הזדהות- סרט על דוסיות, אחת חצי לסבית (?!) וחוץ מזה ואין לי מושג, עוד לא ראיתי שאני יודעת פרט בפרט...מקווה שהסרט לא מאכזב! אבי נשר במאי גדול! --

למעלה