תחקר את המשתמש ~ שירי(116).

NevaEva

New member
תחקר את המשתמש ~ שירי(116).

סיבוב שני לפינה, והפעם - תחקרו את שירי(שירי116)! ותזכרו, לא לעבור את גבול הטעם הטוב. :)
השאלות שלי
מה נשמע? איך החופש עד עכשיו? בת כמה? איך את חושבת שאנשים רואים אותך? מה היית משנה באופי שלך\בגוף אם היית יכולה? חברה טובה או כמה חברות טובות? מה בחיים לא היית עושה? זמר\זמרת\להקה אהובים? תחביב? מה את רוצה להיות כשתהיה גדולה? אייסי או מסנג'ר?[מסנג'ר
] אני אוסיף אחר-כך אם יעלו לי עוד שאלות. XD כל מי שעדיין רוצה להרשם, שפשוט יגיב למטה ואני אוסיף אותו.
רשימת המשתתפים
Galuush
שירי116
omer719 Damn Regret moomi123 דורדור4 iSeeYourTrueColot Iree Eana gal194 אמריאל coolstar26

דורדור4

New member
היי שירי../images/Emo3.gif

גם לי יהיו שאלות קבועות שקשורות לבטי
דמות אהובה: דמות שנואה: זוג אהוב: ציטוט אהוב: פרק אהוב: תמונה אהובה:

שירי116

New member
../images/Emo28.gifhello m'friend

דמות אהובה: אממ זה היה יכול להיות הנרי אם הוא לא היה מכניס את צ'ארלי להריון ><" אזז... ג'סטין? ^^ ובטי והילדה ודניאל... :)
דמות שנואה: פיי סאמרס קצת... ווילהלמינה למרות שאני מרחמת עליה ;]
זוג אהוב: בטי והנרי ;(
ציטוט אהוב: אממ אני שמתי אותו פה בשרשור ציטוטים... אני אקח מטאגליינס :) Mark: "nice vest!" Justin: "Ralph Lauren. We got it half price because *bla bla small bla*, but you can't even see it". Mark: "So, kids at school… they like it?" Justin: "No… they don't really get me". Mark: "Bla bla advice: be who you are, wear what you want, just learn how to run real fast".
אה אבל הרסתי אותו עם הבלה בלה כי לא קלטתי את כל האנגלית
פרק אהוב: אממ לא יודעת, משהו מהעונה הראשונה
אבל כולם מצויינים
תמונה אהובה: מה שעומר שם בשרשור תמונות
(
) ררררר... למרות שהוא נראה קצת רזה מדי בתמונה הזאת לא?
אחלה שאלות

שירי116

New member
../images/Emo28.gifיאא איזה מאגניב! ^^

עונה-> מה נשמע? טוב איך החופש עד עכשיו? חח לא משו P: בת כמה? 14 ועשרה חודשים איך את חושבת שאנשים רואים אותך? לא'דעת מה היית משנה באופי שלך\בגוף אם היית יכולה? באופי- להפתח יותר... להנות יותר... בגוף-> לרזות ולגבוה כמובן ;) חברה טובה או כמה חברות טובות? כמה מה בחיים לא היית עושה? מעשנת אני מקווה
זמר\זמרת\להקה אהובים? אממ יש כלמיני ^.^ אני אוהבת את כוורת, יוני בלוך ואביתר בנאי, וגם את MCR וWHEATUS וBLACK EYED PEAS ועוד ;) תחביב? לילדה משועממת שכמותי אין תחביבים
מה את רוצה להיות כשתהיה גדולה? פעם זה היה שחקנית... עכשיו אני כבר לא סגורה על זה D: אולי עיצוב פנים? לא דעת עוד D: אייסי או מסנג'ר?[מסנג'ר] ברור שמסןן
הו נגמר :O היה כיף :)

אני לא יצירתית ><

העתקתי לך את השאלות כמו ששאלתי את גל, אבל!!! אני מבטיחה להוסיף עוד שאלון יותר מאוחר בשביל לחדש קצת
היית הרבה בים בקיץ? ובבריכה? מוכן לחזור ללימודים? מה הדבר הכי מרגש שעשית הקיץ? עבדת? מהו שיר הקיץ שלך? מה המאכל הכי ישראלי לדעתך? היית מוכן לעזוב את ישראל? לאיפה הכי בא לך לטוס? מה התוספת מספר אחת על פיצה?

שירי116

New member
../images/Emo28.gifאינבעיה :>

חח לי אף פעם אין רעיונות לשאלות.. :) היית הרבה בים בקיץ? לא הייתי בכלל בים O: ובבריכה? לא... הייתי אבל ממש טיפה... מוכן לחזור ללימודים? בערך ><" מה הדבר הכי מרגש שעשית הקיץ? אממ לא'דעת ת'אמת... חרא קיץ
עבדת? בייביסיטר... מהו שיר הקיץ שלך? No Air או All I Ever Wanted או אחד מהשירים שאני שומעת קבוע
מה המאכל הכי ישראלי לדעתך? לא'דעת... חומוס... אמנם זה ערבי אבל זה לא משנה כי אוכלים את זה הרבה בישראל ובנוסף זה סופר טעים אז.. :] היית מוכן לעזוב את ישראל? אממ לא נראה לי =) כיף לגור כאן לאיפה הכי בא לך לטוס? לטוס בכיף
אנגליה, איטליה, שווייץ, גרמניה, הולנד, ארה"ב, ספרד, יוון, פולין, רוסיה ועודדד מלאאאאא מה התוספת מספר אחת על פיצה? זיתים

Galuush

New member
שוויץ../images/Emo99.gif

איטליה
. יאללה שירי, את באה ביחד לאחת מהמדינות שאת רוצה לטוס?!
. בחלק אולי אני אוכל להדריך
. סתם

Galuush

New member
שאלות מאוחר יותר../images/Emo13.gif

צריכה לחשוב על כמה

omer719

New member
גם אני חוטא במיחזור../images/Emo132.gif

אבל מבטיח להביא חדשות מאוחר יותר.
** זה חלק משאלון שמצאתי בפורום סקרים ושאלונים, אז את לא חייבת לענות על הכולXD ** שם : גובה : מידת נעליים : צבע שיער : אחים/אחיות : בת כמה את נראית : משקפיים ? גשר ? עבר פלילי : שפות : הדבר שאתם הכי אוהבים בעצמכם ? הדבר שאתם הכי שונאים בעצמכם ? כמה חברים הכי טובים יש לך ? ומי מהם הכי הכי טוב : מה החלום שלך? מה הכי היית רוצה לעשות כשתהיה גדול?

שירי116

New member
יופי דו :)

שם : שירי גובה : 1.58+- מידת נעליים : 39 ומקווה מאוד שלא 40 כי קשה למצוא נעליים ב-40!
צבע שיער : חום אחים/אחיות : 0 בת כמה את נראית : 13 אולי ;[ משקפיים ? יש לי ללוח או לטלוויזיה אבל אני משתדלת לתרגל את עיניי :) גשר ? כן ;( בעז"ה בסוכות מורידים עבר פלילי : חחח אין שפות : עברית ואנגלית בקושי D: הדבר שאתם הכי אוהבים בעצמכם ? לא'דעת
הדבר שאתם הכי שונאים בעצמכם ? את הסגירות... ואת ההרגלים הלא נכונים כמה חברים הכי טובים יש לך ? לא'דעת PP; ומי מהם הכי הכי טוב : - מה החלום שלך? להצליח אנערף
מה הכי היית רוצה לעשות כשתהיה גדול? זה השתנה אז אנ'לאדעת ><" D:

אמריאל

New member
../images/Emo35.gif שאלות D:

היית פעם בהונלולו? D: נכון הונלולו זה שם מוזר למקום? D: מכירה את הסדרה המופע של לולו? D: זה נורא דומה למילה הונלולו, נכון? D: לולו, הונלולו! D:

שירי116

New member
../images/Emo28.gifעונה :)

היית פעם בהונלולו? D: לא D: נכון הונלולו זה שם מוזר למקום? D: כן D: מכירה את הסדרה המופע של לולו? D: בטח D: זה נורא דומה למילה הונלולו, נכון? D: כע D:

Damn Regret

New member
../images/Emo153.gif../images/Emo152.gif

סרט אהוב: ז'אנר אהוב: סרט אימה אהוב: סרט קומדייה אהוב: סרט דרמה אהוב: סרט פארודיה אהוב: סרט מתח אהוב: שחקן קולנוע אהוב: שחקנית קולנוע אהובה:

שירי116

New member
../images/Emo28.gif

סרט אהוב: אמממ חתיכה בהפתעה, ילדות רעות, קליק, אפקט הפרפר, מעודדות צמודות הכל או כלום, 50 דייטים ראשונים... ועוד מעט זה יהיה גם השטן לובשת פראדה ;) (חח זה במקס...) סרטי בנות זה הכייי DD: ז'אנר אהוב: סרטי בנות קיטשיים D: סרט אימה אהוב: אמממ לא יודעת בקושי ראיתי
ראיתי חתונת הרפאים והצלצול 2 ויום שישי ה-13... אני לא יכולה לראות סרטי אימה D: אני אח"כ אשכרה מפחדת
סרט קומדייה אהוב: 50 דייטים ראשונים... סרט דרמה אהוב: לא'דעת סרט פארודיה אהוב: כנ"ל סרט מתח אהוב: אפקט הפרפר שחקן קולנוע אהוב: אשטון קוצ'ר, אדם סנדלר שחקנית קולנוע אהובה: לינדזי לוהאן :)

gal194

New member
נו, שאלו כבר הכל ../images/Emo122.gif

אם אני אמצע כמה שאלות אחרות שעוד לא שאלו אני אכתוב מחר או משהו

למעלה