תחקר את המשתמש ~ עומר(omer719).

NevaEva

New member
תחקר את המשתמש ~ עומר(omer719).

סיבוב שלישי לפינה, והפעם - תחקרו את עומר(omer719), המנהל שלנו.
ותזכרו, לא לעבור את גבול הטעם הטוב. :)
השאלות שלי
מה נשמע? איך החופש עד עכשיו? בן כמה? איך אתה חושב שאנשים רואים אותך? מה היית משנה באופי שלך\בגוף אם היית יכול? חבר טוב או כמה חברים טובים? מה בחיים לא היית עושה? זמר\זמרת\להקה אהובים? תחביב? מה אתה רוצה להיות כשתהיה גדול? אייסי או מסנג'ר?[מסנג'ר] כמו השאלות הקודמות, אני אוסיף עוד אחרכך XD כל מי שעדיין רוצה להרשם, שפשוט יגיב למטה ואני אוסיף אותו.
רשימת המשתתפים
Galuush
שירי116
omer719
Damn Regret moomi123 דורדור4 iSeeYourTrueColot Iree Eana gal194 אמריאל coolstar26

Damn Regret

New member
כמו לשירי../images/Emo153.gif../images/Emo152.gif

סרט אהוב: ז'אנר אהוב: סרט אימה אהוב: סרט קומדייה אהוב: סרט דרמה אהוב: סרט פארודיה אהוב: סרט מתח אהוב: שחקן קולנוע אהוב: שחקנית קולנוע אהובה:

omer719

New member
../images/Emo202.gifסרטים!

סרט אהוב: שודדי הקריביים, באטמן האביר האפל, איים אבודים ועוד. ז'אנר אהוב: קומדיה. סרט אימה אהוב: השליחים סרט קומדייה אהוב: ילדות רעותXD סרט דרמה אהוב: לא ראיתי לאחרונה >< סרט פארודיה אהוב: כל ה-" מת לצעוק" ו-"מת לדייט" סרט מתח אהוב: אושן 11
שחקן קולנוע אהוב: ג'ורג' קלוני שחקנית קולנוע אהובה: ג'וליה רורברטס.

שירי116

New member
../images/Emo28.gif

תוכנית אהובה חוץ מבטי: מאכל אהוב: תחביב: חיה אהובה: סגנון מוזיקה אהוב: ספר אהוב: שחקנ\ית אהוב\ה: דמות אהובה מבטי: יש לך חיית מחמד? קיץ או חורף? מה אתה עושה כשמשעמם? רוצה לחזור לבצפר? למה? לאיזה כיתה אתה עולה? מה המקצוע האהוב עליך? ספר דבר כיפי שעשית בחופש: האם קראת ו\או ראית את "השטן לובשת פראדה"? אם כן, האם מצאת דימיון בין הסםר\סרט ל"בטי"? אם לא, האם אתה חושב לקרוא אותו בקרוב? שבת שלום וסופ"ש נעים :)

omer719

New member
../images/Emo175.gif

תוכנית אהובה חוץ מבטי: הישרדות מאכל אהוב: חומוס תחביב: היה כבר!
חיה אהובה: כלב סגנון מוזיקה אהוב: פאנק-רוק, רוק(לא כבד). ספר אהוב: סדרת הרלן קובן. שחקנ\ית אהוב\ה: קריסטין בל דמות אהובה מבטי: אמנדה
יש לך חיית מחמד? לא.
קיץ או חורף? חורף
מה אתה עושה כשמשעמם? משחק במחשב. רוצה לחזור לבצפר? למה? לא ממש. לאיזה כיתה אתה עולה? י"ב. מה המקצוע האהוב עליך? ביוטכנולוגיה
ספר דבר כיפי שעשית בחופש: ווליום כנרת 2008 שליטה@ האם קראת ו\או ראית את "השטן לובשת פראדה"? אם כן, האם מצאת דימיון בין הסםר\סרט ל"בטי"? אם לא, האם אתה חושב לקרוא אותו בקרוב? ראיתי אותו פעם, וזה דיי דומה, כל הקטע עם המזכירה, והספר, והמנהלת, אבל לא אהבתי את הסרט כ"כ לעומת בטי

omer719

New member
אני נחקר!../images/Emo98.gif

מה נשמע? מעולה איך החופש עד עכשיו? ממש כיף! בן כמה? 17 איך אתה חושב שאנשים רואים אותך? איןלימושג, תגידו אתם. מה היית משנה באופי שלך\בגוף אם היית יכול? את השיער שלי
חבר טוב או כמה חברים טובים? כמה חברים טובים(לא הבנתי את השאלה אבל
) מה בחיים לא היית עושה? סמים(אני היי בנטורל לא עושה סמים בכלל
) זמר\זמרת\להקה אהובים?סימפל פלאן, גרין דיי, אביב גפן, היהודים וכו'. תחביב? לישון?
סתם מחשב וכאלה. מה אתה רוצה להיות כשתהיה גדול? משהו טוב, תפקיד ניהולי כזה
אייסי או מסנג'ר?[מסנג'ר] מסן, אתם מוזמנים להציף. [email protected] ואולי לקבל עידכוני בטי לייב

דורדור4

New member
עומרעומר../images/Emo190.gif

חחח סתם, אלו רק שאלות בטי הקבועות
דמות אהובה: דמות שנואה: זוג אהוב: ציטוט אהוב: פרק אהוב: תמונה אהובה:

omer719

New member
חחח../images/Emo13.gif

דמות אהובה: אמנדה ומארק. דמות שנואה: אין כ"כ >< זוג אהוב: אמנדה ומארק?, הנרי ובטי
ציטוט אהוב: ואו יש מלא, באמת שכן. פרק אהוב: 10 בעונה 2! עם הפיינטבול. תמונה אהובה: אמממ אני אחפש ואעלה אותה אח"כ יחד עם כמה ציטוטים טובים

שאלות!

אני יצירתית עומר, חיברתי שאלות במיוחד עבורך! למה החלט לנהל דווקא את פורום בטי? אתה נהנה מהניהול? איך נחשפת לבטי לראשונה? מתי הבנתי שהתמכרת
? אחרי זה אני אשקיע עוד

omer719

New member
תודה רבה!

למה החלט לנהל דווקא את פורום בטי? כי חיפשתי מקום לדבר על בטי, ותפוז ידוע עם הפורומים האיכותיים שלו וכשגיליתי שאין לבטי פורום אז הצעתי את עצמי. אתה נהנה מהניהול? מאוד
איך נחשפת לבטי לראשונה? אממ במקרה ראיתי את הפרק הראשון ששודר בהוט בפסח, ששידרו את כל העונה הראשונה ברצף, אז ממש במקרה פתחתי טלוויזה וראיתי. מתי הבנתי שהתמכרת? אחרי הפרק הרביעי בערך, אבל אני זוכר שממש הצחיק אותי בפרק הראשון כל הקטע שלא קיבלו אותה לעבודה

אמריאל

New member
שואל!D:

כשאתה צמא, נראה אותך עם בקבוק של מים או של משקה אחר? מה בסנדוויץ'?D: האם אתה מתרגש לקראת החזרה ללימודים? האם אתה עדיין לומד בכלל?
אם כן, באיזו כיתה? אתה מתרגש לעלות לכיתה הזאת? אתה יודע מי המחנכת? אם כן, אתה אוהב אותה? אם לא, אתה לא חושב שכדאי שכבר תשאל?
שתהיה לך שנה מוצלחת!!

omer719

New member
עונה!

כשאתה צמא, נראה אותך עם בקבוק של מים או של משקה אחר? לרוב מים! מה בסנדוויץ'?D: אממ חביתה נראה לי
האם אתה מתרגש לקראת החזרה ללימודים? השנה דווקא כן, שנה אחרונה בכל זאת
האם אתה עדיין לומד בכלל?
אם כן, באיזו כיתה?י"ב אתה מתרגש לעלות לכיתה הזאת? עניתי כבר אבל! חחח כן. אתה יודע מי המחנכת? אותה אחת משנה שעברה. אם כן, אתה אוהב אותה? ממש, אבל ממש, לא.

למעלה